Bostono sprogdinimų įtariamųjų kaimynai lietuviai: gyvenimas paralyžiuotas

 (177)
Ant kojų sukelta JAV teisėsauga ieško antrojo įtariamojo Bostono sprogdinimų byloje - Džocharo Carnajevo. Tuo tarpu rajonas, kuriame gyveno įtariamieji, - paralyžiuotas. Prie Bostono esančiame Kembridže daugiau nei pusantrų metų gyvenantys lietuviai papasakojo DELFI apie tvyrančią įtampą, jie parengė ir trumpą vaizdo reportažą.
Elena Vienožinskytė pasakoja apie įvykius Bostone
Elena Vienožinskytė pasakoja apie įvykius Bostone
© youtube.com

DELFI laišką parašęs Mindaugas pasakoja, kad nuotaikos penktadienį tvyro niūrokos, žmonių judėjimas suvaržytas, jie negalėjo ryte išeiti į darbus.

„Šiuo metu aplink skraido sraigtasparniai, kaukia policijos sirenos, po gatvę vaikštinėja ginkluoti kariškiai“, - rašo Mindaugas, kuris dirba vienoje Kembridžo konsultacinėje kompanijoje.

Lietuviai nufilmavo vaizdo reportažą, kuriame Elena Vienožinskytė pasakoja išsamiau, kas dedasi Kembridžo gatvėse.

„Šįryt nubudau nuo žinutės, kad nereikia eiti į darbą, ir kad įsijungčiau žinias, - pasakoja anglų kalbą vienoje tarptautinėje kalbų mokykloje Bostone dėstanti E. Vienožinskytė. - Iš žinių sužinojau, kad viešasis transportas neveikia, negalima naudotis taksi, visų žmonių prašoma likti namuose, visos parduotuvės, viskas uždaryta. Realiai - sustojęs miestas.“

Gretimoje gatvėje gyvenanti lietuvė pasakoja, kad apie ypatingą padėtį suprato tada, kai pamatė gatve prieš eismą važiuojančias policijos mašinas: „Tuomet per televiziją pamačiau, kad iš šios gatvės buvo evakuoti visi žmonės. Atėjome pasižiūrėti, kas čia dedasi.“

Kembridžas (Cambridge) yra miestelis prisišliejęs prie Bostono, juos skiria tik upė. Čia įsikūrę daug universitetų, tame tarpe ir garsusis Harvardas bei MIT (Massachusetts Institute of Technology).

DELFI primena, kad policija intensyviai ieško įtariamojo čečėno Džocharo Carnajevo. Antras įtariamasis - jo brolis Tamerlanas - buvo nukautas per susišaudymą su policija. Visą informaciją apie Bostono sproginimų įtariamųjų gaudynių dramą rasite ČIA.

www.DELFI.lt
Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Piliečių naujienos

Savaitės „Baudos kvitas“: aš statysiu, kur norėsiu! (3)

Rubrika „Baudos kvitas“, kur publikuojami skaitytojų užfiksuoti KET pažeidimai, ir toliau laukia įspūdingų kadrų! Publikuojame geriausias, per visą savaitę skaitytojų siųstas nuotraukas ir videoklipus. Juos galite peržvelgti bendroje galerijoje.

Lietuvoje – pirmasis sniegas (33)

Penktadienį prieš pietus Lietuvoje iškrito pirmasis 2016 m. rudens sniegas Kaune. DELFI paskyros feisbuke skaitytojai taip pat nurodė, kad snigo ir Prienuose, Alytuje, Pagėgiuose.

Skaudus mediko prisipažinimas: daugiau negaliu vadintis gydytoju (468)

Aš negaliu toliau dirbti tokiomis sąlygomis. Aš negaliu išlaikyti savo šeimos už tą atlyginimą, kurį man moka mūsų valdžia, o rinkti „padėkas“ iš žmonių negaliu dėl savo auklėjimo.

„Norfoje“ pirkėja aptiko nelauktą svečią (48)

Vilniuje, Justiniškėse, į parduotuvę užsukusi vilnietė Rimantė joje sutiko netikėtą „klientą“ – mergina duonos skyriuje pamatė tarakoną. Po DELFI perduotos pirkėjos informacijos parduotuvės atstovai nurodė, kad parduotuvėje bus padaryta dezinfekcija.

Papiktino didžiulį greitį Vilniaus gatvėje pasiekusio vairuotojo filmukas: automobilis, kuriam „viskas galima“? (157)

DELFI skaitytojas kreipėsi į portalą, pasipiktinęs įrašu, kuriame matyti, kaip vairuotojas vienu metu Vilniaus gatvėje pasiekia net 140 km/h greitį.