BMW vairuotojo nuotaiką gadina įžūlūs vagys

 (175)
BMW vairuotojai neretai susilaukia kitų vairuotojų apkalbų – pikti liežuviai plaka, kad šią automobilio markę vairuoti – diagnozė. Nežinia, ar toks požiūris, ar didelė dalių kaina lemia tai, kad kai kuriems BMW savininkams nuotaiką nuolat gadina vandalai – DELFI skaitytojas papasakojo, kad per dvi savaites neteko automobilio veidrodėlių, jie buvo pavogti ir jo draugui.
image1 (2)

Skaitytojas nusprendė pasidalinti savo patirtimi, tikėdamasis, kad tai gali padėti kitiems automobilių savininkams apsaugoti savo turtą.

„Norėčiau pranešti apie įžūlius vagis Vilniuje, Fabijoniškių mikrorajone, per dvi savaites antrą kartą netekau veidrodėlių stiklų nuo 2008 metų BMW X5 automobilio, o oficialioje atstovybėje veidrodėlių stikliukai kainuoja apie 462 eurų (1597,37 Lt), – apie nuostolius pranešė vairuotojas. – Automobilis buvo draustas Kasko draudimu, tačiau tokie įvykiai tikrai sukelia daug keblumų važinėti judriomis Vilniaus gatvėmis.

Pirmą kartą veidrodėliai buvo pavogti vos prieš 2 savaites (iš kovo 9 į kovo 10 d.), įvykis buvo užregistruotas Vilniaus miesto 6-tame policijos komisariate, tą naktį nukentėjau ne tik aš vienas, bet ir mano draugas, kuris laikė 2004 m. BMW 530D automobilį pastatęs šalia manojo, ryte jis rado vieną suskaldytą veidrodėlį (ko gero, nepavyko išimti gražiai), o kito neberado... Manau, reiktų tai paviešinti, gal tai padės kitiems apsaugoti savo turtą.“

BMW vairuotojo nuotaiką gadina įžūlūs vagys
© DELFI skaitytojo nuotr.

Panašu, kad Vilniuje įžūlias vagystes kentėti tenka ne tik Fabijoniškėse, bet ir kitur gyvenantiems BMW automobilių savininkams – policijos suvestinėje pateikiamoje informacijoje nurodoma, kad nuo kovo 31 d. 18 val. 30 min. iki balandžio 1 d. 7 val. Mironaitės g., Vilniuje, nuo automobilio BMW X3 buvo pavogtas dešinysis šoninio vaizdo veidrodėlis ir sulaužytas kairysis šoninis veidrodėlis. Nuostolis įvertintas 2 000 eurų.

Kviečiame atsiliepti žinančius apie vagystes Fabijoniškėse ir padėti skaitytojui ar pasidalinti savo patirtimi, jei patiems teko su tuo susidurti. Pasidalinkite savo įžvalgomis, ar pastebėjote, kad nuo vandalų kenčia būtent tam tikros markės automobilius turintys vairuotojai? Jūsų minčių laukiame el.paštu pilieciai@delfi.lt arba žemiau:

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (8)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (58)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (11)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.

Karštąjį savaitgalį laiką leido Bernardinų sode – viešajame tualete sulaukė netikėto prašymo (81)

Karštą šeštadienio popietę išsiruošėme su savo pirmagimiu kūdikiu, kuriam dabar yra 3 mėnesiai, pasivaikščioti po Bernardinų sodą Vilniuje.

Konsultantei trūko kantrybė: anūkai, padėkite seneliams pirkti elektroninėse parduotuvėse (111)

Rašau visų internetinių parduotuvių konsultantų vardu. Blogų klientų pasitaiko visur, bet ryški tendencija privertė išskirti vieną labai konkrečią grupę – pensijinio amžiaus žmones.