Bandymas išvengti avarijos „Peugeot“ vairuotojui baigėsi aukštyn ratais

 (38)
Pirmadienį Panevėžyje, Klaipėdos gatvėje, apie 17-ą valandą įvyko eismo įvykis, kurio metu apsivertė jaunuolio vairuojamas „Peugeot“. Per avariją vairuotojas nenukentėjo, tačiau automobilis buvo gerokai aplamdytas.

Kaip sakė „Peugeot“ vairuotojas, avarija įvyko tuomet, kai jam važiuojant Klaipėdos gatve Šiaulių kryptimi, artėjant prie sankryžos su A. Smetonos gatve, netikėtai prieš jį išdygo kitas automobilis. Bandydamas išvengti smūgio į kitą transporto priemonę, „Peugeot“ vairuotojas metėsi į šoną ir paspaudė stabdžius.

Toliau, pasak vairuotojo, viskas pasisuko netikėta linkme. „Kai paspaudžiau stabdžio pedalą, automobilis stojo skersas, galas pradėjo lenkti priekį ir slysdamas šonu trenkėsi į bortus. Tarsi būčiau stovėjimo stabdį užtraukęs. Nesupratau, kodėl automobilis taip apsisuko“, - pečiais gūžčiojo aukštyn ratais apvirtusio automobilio vairuotojas.

Automobilio padangų protektorius iš pažiūros atrodė tinkamas važiavimui, o vairuotojas buvo blaivus. Tačiau šioje avarijoje galima įžvelgti ir teigiamų dalykų. Nenukentėjo nei vairuotojas, nei pašaliniai asmenys ar jų turtas, o apverstas „Peugeot“ buvo draustas „Kasko“ draudimu, todėl didesnių nuostolių išvengti pavyks.

„Neseniai baigėsi „Kasko“ draudimas. Galvojau, kad nebedrausiu, tačiau paskui nusprendžiau dar vieną kartą apsidrausti. Pasirodo nesuklydau“, - sakė panevėžietis vaikinas.

Aplamdytas „Peugeot“ po avarijos sava eiga jau nebevažiavo, mat smūgis į bortus išmušė galinį ratą. Vairuotojui teko pasinaudoti techninės pagalbos automobilio paslaugomis.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Baltarusijos apsuptyje esantis Navikų kaimelis kviečia į Petrines (7)

Daugeliui žmonių kultūra, regis, asocijuojasi tik su didmiesčiais ir masiniais renginiais, kuomet mažesniuose miesteliuose ar kaimuose gali atrodyti, kad visa kultūra yra mirusi arba gyvuoja tik anti-kultūra.

Įžūlus užsieniečio automobilio statymas sunervino praeivį (34)

DELFI skaitytojas vakar užfiksavo įžūliai vairuotojo pastatytą automobilį – ne tik per dvi vietas, bet ir neįgaliesiems skirtoje zonoje.

Nufilmavo: Kaune praūžė vasariška liūtis (11)

DELFI skaitytojas atsiuntė redakcijai vaizdo įrašą, kur matyti Kauno gatves skalavusi liūtis.

Skaitytojos priežastys, kodėl reikia įsigyti šunį (50)

Noriu su visais pasidalinti savo džiaugsmu. Mūsų dienos su metais yra linkusios supanašėti – rytais pirmoji nubunda panelė Rutina ir visus už rankos pradeda vesti jau pramintais takais per dieną į vakarą.

Klaipėdoje keistas vairuotojo elgesys sutrikdė kitą eismo dalyvį (11)

TV Reidas savo feisbuko paskyroje pasidalino video registratoriumi užfiksuota situacija, kai vairuotojas Klaipėdoje važiuoja prieš eismą.