Bandymas išvengti avarijos „Peugeot“ vairuotojui baigėsi aukštyn ratais

 (38)
Pirmadienį Panevėžyje, Klaipėdos gatvėje, apie 17-ą valandą įvyko eismo įvykis, kurio metu apsivertė jaunuolio vairuojamas „Peugeot“. Per avariją vairuotojas nenukentėjo, tačiau automobilis buvo gerokai aplamdytas.

Kaip sakė „Peugeot“ vairuotojas, avarija įvyko tuomet, kai jam važiuojant Klaipėdos gatve Šiaulių kryptimi, artėjant prie sankryžos su A. Smetonos gatve, netikėtai prieš jį išdygo kitas automobilis. Bandydamas išvengti smūgio į kitą transporto priemonę, „Peugeot“ vairuotojas metėsi į šoną ir paspaudė stabdžius.

Toliau, pasak vairuotojo, viskas pasisuko netikėta linkme. „Kai paspaudžiau stabdžio pedalą, automobilis stojo skersas, galas pradėjo lenkti priekį ir slysdamas šonu trenkėsi į bortus. Tarsi būčiau stovėjimo stabdį užtraukęs. Nesupratau, kodėl automobilis taip apsisuko“, - pečiais gūžčiojo aukštyn ratais apvirtusio automobilio vairuotojas.

Automobilio padangų protektorius iš pažiūros atrodė tinkamas važiavimui, o vairuotojas buvo blaivus. Tačiau šioje avarijoje galima įžvelgti ir teigiamų dalykų. Nenukentėjo nei vairuotojas, nei pašaliniai asmenys ar jų turtas, o apverstas „Peugeot“ buvo draustas „Kasko“ draudimu, todėl didesnių nuostolių išvengti pavyks.

„Neseniai baigėsi „Kasko“ draudimas. Galvojau, kad nebedrausiu, tačiau paskui nusprendžiau dar vieną kartą apsidrausti. Pasirodo nesuklydau“, - sakė panevėžietis vaikinas.

Aplamdytas „Peugeot“ po avarijos sava eiga jau nebevažiavo, mat smūgis į bortus išmušė galinį ratą. Vairuotojui teko pasinaudoti techninės pagalbos automobilio paslaugomis.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Nufilmavo kelių „chuliganą“: nuo kada BMW galioja kitos taisyklės? (239)

„Nuo kada BMW vairuotojams nereikia rodyti posūkių nei persirikiuojant, nei darant posūkį?“, – stebėjosi DELFI skaitytojas, vasario 20 d. nufilmavęs taip besielgiantį vairuotoją Laisvės pr., Vilniuje.

Vairuotojas įspėja: Pakruojo r. – sudėtingos vairavimo sąlygos, nuo kelio nulėkė vilkikas (4)

DELFI penktadienio rytą sulaukė skaitytojo Martyno laiško, kuriame jis panoro įspėti kitus vairuotojus. Pasak vyro, Šiaulių aps. Pakruojo rajone ant kelių – labai daug sniego, ir vis dar sninga. Jis pats užfiksavo nuo kelio nulėkusį vilkiką.

Darbuotojų atsakymas parodoje pravirkdė: negaliu nustoti pykti (253)

„Kai jau viskam pasiruošiau, man sako, kad manęs neįleis, nes „tokios taisyklės“, – pasibaisėjo 3 vaikų mama Justė. Moteris prisipažino, kad net apsiverkė sužinojusi, kad į prekybos centre atsidariusią parodą moterys su vaikiškais vežimėliais nėra įleidžiamos. Nors jai buvo padaryta išimtis, supykusi DELFI skaitytoja pasidalijo nuoskauda dėl tokio organizatorių sprendimo.

Nufilmavo, kaip vos neįvyko tragedija: BMW vairuotojo perėja nesulaikė (29)

Milimetras iki tragedijos – taip kraują stingdantį įrašą pavadino DELFI skaitytojas, pasidalijęs vaizdo įrašu, kuris dar kartą moko pėsčiuosius net ir per perėją eiti labai atsargiai.

Palygino prekės kainą skirtingose šalyse – skirtumas nustebino (203)

DELFI skaitytojas Vygandas pasidalijo su portalu savo atradimu – vyrą nustebino tai, kad už vieną prekę Lietuvoje jam tenka mokėti daugiau, nei Belgijoje, Vokietijoje ar Italijoje. „Malonu, kai prekybos centrai mus laiko labiau pasiturinčiais“, – ironizavo jis.