Bandymas išvengti avarijos „Peugeot“ vairuotojui baigėsi aukštyn ratais

 (38)
Pirmadienį Panevėžyje, Klaipėdos gatvėje, apie 17-ą valandą įvyko eismo įvykis, kurio metu apsivertė jaunuolio vairuojamas „Peugeot“. Per avariją vairuotojas nenukentėjo, tačiau automobilis buvo gerokai aplamdytas.

Kaip sakė „Peugeot“ vairuotojas, avarija įvyko tuomet, kai jam važiuojant Klaipėdos gatve Šiaulių kryptimi, artėjant prie sankryžos su A. Smetonos gatve, netikėtai prieš jį išdygo kitas automobilis. Bandydamas išvengti smūgio į kitą transporto priemonę, „Peugeot“ vairuotojas metėsi į šoną ir paspaudė stabdžius.

Toliau, pasak vairuotojo, viskas pasisuko netikėta linkme. „Kai paspaudžiau stabdžio pedalą, automobilis stojo skersas, galas pradėjo lenkti priekį ir slysdamas šonu trenkėsi į bortus. Tarsi būčiau stovėjimo stabdį užtraukęs. Nesupratau, kodėl automobilis taip apsisuko“, - pečiais gūžčiojo aukštyn ratais apvirtusio automobilio vairuotojas.

Automobilio padangų protektorius iš pažiūros atrodė tinkamas važiavimui, o vairuotojas buvo blaivus. Tačiau šioje avarijoje galima įžvelgti ir teigiamų dalykų. Nenukentėjo nei vairuotojas, nei pašaliniai asmenys ar jų turtas, o apverstas „Peugeot“ buvo draustas „Kasko“ draudimu, todėl didesnių nuostolių išvengti pavyks.

„Neseniai baigėsi „Kasko“ draudimas. Galvojau, kad nebedrausiu, tačiau paskui nusprendžiau dar vieną kartą apsidrausti. Pasirodo nesuklydau“, - sakė panevėžietis vaikinas.

Aplamdytas „Peugeot“ po avarijos sava eiga jau nebevažiavo, mat smūgis į bortus išmušė galinį ratą. Vairuotojui teko pasinaudoti techninės pagalbos automobilio paslaugomis.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Paupių rajono bendruomenė kartu švarino apylinkes (3)

Prie jubiliejinės dešimtosios akcijos „Darom 2017“, kuri vyko balandžio 22 d. visoje Lietuvoje, prisijungė ir Klaipėdos miesto Paupių rajono bendruomenė.

Ketvirtokės mamai trūko kantrybė: kaip dukrai paaiškinti tokį uždavinį? (697)

„Negaliu nepasidalinti savo dukros, 4 klasės mokinės, matematikos testo uždaviniu“, – savo laiške rašė DELFI skaitytoja, nustebusi, kokią užduotį teko išspręsti jos atžalai. Leidinio nepatikslinusi moteris stebėjosi, ar tokius uždavinius reikia spręsti ir kitų valstybių mokiniams.

Balsių progimnazijos pedagogai tvarkė upių ir ežerų pakrantes (2)

Balandžio 22 d. Vilniaus Balsių progimnazijos mokytojai ir administracija, kartu su kitomis vienuolika komandų Ignalinos apylinkėse, dalyvavo akcijoje ,,Darom“, kurios metu buvo renkamos šiukšlės Aukštaitijos nacionalinio parko upių ir ežerų pakrantėse.

Dirbu turizmo srityje – šiurpstu nuo lietuvių kliento elgesio (415)

Lietuvoje palengva įsibėgėja eilinis turizmo sezonas. Agentūrų tinklalapiuose mirga marga patrauklūs pasiūlymai bei paskutinių minučių variantai. Smagu, kad lietuvaičiai aktyviai keliauja, tačiau būtų dar smagiau, jei šis straipsnelis padėtų pažvelgti į save iš šalies ir padaryti tinkamas išvadas.

Iš JAV į Vilniaus oro uostą grįžęs lietuvis nemaloniai nustebo: buvo gėda (58)

Savaitgalį perskaičiau pasipiktinusios keleivės žinutę apie eiles Vilniaus aerouoste. Ir prisiminiau patirtą gėdą dėl Lietuvos. Kovo 14 d. po 3 mėnesių parskridau iš JAV. Ten tualetai – tvarkingi, neteko pamatyti , kad juose nebūtų tualetinio popieriaus ar popieriaus rankoms nušluostyti, jokio blogo kvapo. Na, Amerika yra Amerika. Persėsti turėjau Stokholme. Ir čia tualetai kvepia, kur jie yra, nurodo stambios gerai matomos rodyklės, juose yra visko, ko reikia tualete.