Bandymas išvengti avarijos „Peugeot“ vairuotojui baigėsi aukštyn ratais

 (38)
Pirmadienį Panevėžyje, Klaipėdos gatvėje, apie 17-ą valandą įvyko eismo įvykis, kurio metu apsivertė jaunuolio vairuojamas „Peugeot“. Per avariją vairuotojas nenukentėjo, tačiau automobilis buvo gerokai aplamdytas.

Kaip sakė „Peugeot“ vairuotojas, avarija įvyko tuomet, kai jam važiuojant Klaipėdos gatve Šiaulių kryptimi, artėjant prie sankryžos su A. Smetonos gatve, netikėtai prieš jį išdygo kitas automobilis. Bandydamas išvengti smūgio į kitą transporto priemonę, „Peugeot“ vairuotojas metėsi į šoną ir paspaudė stabdžius.

Toliau, pasak vairuotojo, viskas pasisuko netikėta linkme. „Kai paspaudžiau stabdžio pedalą, automobilis stojo skersas, galas pradėjo lenkti priekį ir slysdamas šonu trenkėsi į bortus. Tarsi būčiau stovėjimo stabdį užtraukęs. Nesupratau, kodėl automobilis taip apsisuko“, - pečiais gūžčiojo aukštyn ratais apvirtusio automobilio vairuotojas.

Automobilio padangų protektorius iš pažiūros atrodė tinkamas važiavimui, o vairuotojas buvo blaivus. Tačiau šioje avarijoje galima įžvelgti ir teigiamų dalykų. Nenukentėjo nei vairuotojas, nei pašaliniai asmenys ar jų turtas, o apverstas „Peugeot“ buvo draustas „Kasko“ draudimu, todėl didesnių nuostolių išvengti pavyks.

„Neseniai baigėsi „Kasko“ draudimas. Galvojau, kad nebedrausiu, tačiau paskui nusprendžiau dar vieną kartą apsidrausti. Pasirodo nesuklydau“, - sakė panevėžietis vaikinas.

Aplamdytas „Peugeot“ po avarijos sava eiga jau nebevažiavo, mat smūgis į bortus išmušė galinį ratą. Vairuotojui teko pasinaudoti techninės pagalbos automobilio paslaugomis.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (73)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (132)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (96)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.