Baira ir Mango laukia savo naujųjų šeimininkų

 (7)
Baira į prieglaudėlę pateko tuomet, kai Salininkuose vienų žmonių kieme, būdoje atsivedė šuniukų. Tuomet ji buvo visiška laukinukė. Bet iš pabaisos virto tikra gražuole, labai labai protinga, paklusni. Su pirmu pasitaikiusi Baira tikrai neis, bet jeigu jau susidraugausit - visam laikui.
© "Tautmilės prieglaudėlės" nuotr.

Mango istorija kiek liūdnesnė, jis buvo rastas partrenktas mašinos, tad teko atlaikyti šlaunikaulio lūžio operaciją. Tačiau dabar jau viskas praeityje, viskas sugiję ir Mango toliau džiaugiasi gyvenimu, šokinėja, dūksta, yra labai energingas ir draugiškas. Abu dar visai jauni, iki 3 metų amžiaus, atlikta kastracija ir sterilizacija.

Tad norintys susipažinti su šiais dviem gražuoliais, kreipkitės į Tautmilę +370 65071786, Simoną +370 65538244 arba Liną +370 60678764

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (58)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (3)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (129)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (96)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.