Automobilį pardavė – prasidėjo bėdos

 (25)
Ar tai, kad įsigijus automobilį jo dokumentai konfiskuojami, nes neva numeriai yra vogti, reiškia, kad pardavėjas jus apgavo? Nebūtinai. Į DELFI kreipėsi skaitytojas, kuriam teko tokioje nemalonioje situacijoje atsidurti pačiam.
© Reuters/Scanpix

DELFI skaitytojas papasakojo patekęs į kuriozišką situaciją, bandydamas parduoti automobilį. Viename internetiniame portale jis patalpino skelbimą apie parduodamą transporto priemonę ir susilaukė susidomėjimo iš Latvijos piliečių.

Sutaręs jiems automobilį parduoti, vyriškis balandžio 20 d. kreipėsi į VĮ „Regitrą“ tam, kad išregistruotų automobilį. Pasak DELFI skaitytojo, vykdant šią procedūrą, darbuotojas įvėlė klaidą ir automobilio numeriai buvo pažymėti kaip pavogti.

Taigi, nutiko taip, kad iš automobilį įsigijusių latvių, norint jį įregistruoti, buvo konfiskuoti automobilio dokumentai, nes neva numeriai buvo vogti, ir nurodyta, kad į Lietuvą bus išsiųsta užklausa dėl numerių panaudojimo.

Vyras kreipėsi į VĮ „Regitra“, ir nors vėliau darbuotojas klaidą ir ištaisė, automobilio numeriai kaip vogti atsirado ir policijos duomenų bazėje.

Ketvirtadienį kalbėjusis su skaitytoju, jis sakė, kad jam buvo nurodyta, kad jo parduoto automobilio numeriai vis dar policijos registre pažymėti kaip vogti. Skaitytojos piktinosi dėl tokios VĮ „Regitra“ klaidos ir jam sukeltų nepatogumų.

DELFI kreipėsi į VĮ „Regitra“ atstovę spaudai Laimutę Užupę, kuri patvirtino, kad skaitytojui išregistruojant automobilį iš tiesų buvo įsivėlusi klaida.

„Pareiškėjas 2015 m. balandžio 20 d. kreipėsi į VĮ „Regitra“ Kauno filialą su prašymu išregistruoti „Volkswagen Golf“ automobilį, nurodydamas, kad jį pardavė Latvijoje gyvenančiam asmeniui kartu su registracijos numeriais ir registracijos liudijimu. Deja, išregistruojant automobilį informacinėje sistemoje per klaidą atliktas įrašas, jog registracijos numeriai prarasti”, – teigė ji.

Pasak L. Užupės, ši klaida nedelsiant ištaisyta ir apie tai pranešta Latvijoje transporto priemones registruojančiai Latvijos kelių eismo saugumo direkcijai (CSDD), kuri balandžio 21 d. automobilį Latvijoje įregistravo ir išdavė naujus registracijos dokumentus”, – sakė L. Užupė.

Ketvirtadienį kreipusis į Kelių policijos valdybos nusikalstamų veikų eismo saugumui tyrimo skyriaus viršininkę Laurą Salokaitę, ji nurodė, kad policijos duomenų bazėje jau pataisyta, kad numeriai nėra vogti.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Ar „Maxima“ pasimokė iš skaudžios nelaimės Rygoje? (8)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (163)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (79)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (133)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.