Atostogos apkarto Italijoje

 (137)
Mūsų atostogų kuriozas įvyko visai neseniai, kai nuvykome atostogauti į Italiją šių metų gegužės mėnesį, į Sicilijos salą.
© E.Žeižienės nuotr.

Išsinuomojome automobilį, atvykome iki taip vadinamų apartamentų ir pasistatėme mašiną toje pačioje gatvėje prie pat išssinuomotų apartamentų. Apartamentų savininkas parodė ranka ženklą, kad čia statyti automobilį galima su nykščiu. Nes su anglų kalba, kiek vėliau pastebėjome, visi siciliečiai turi didelių problemų.
 
Taigi, toje gatvėje nepastebėjome kelio ženklų italų kalba, kuriuose buvo nurodytas gatvių valymo grafikas. Taip pat jų neišsivertėme į lietuvių kalbą. Pasirodo, tai ir buvo mūsų klaida.
 
Kiekviena gatvės pusė ten valoma skirtingą savaitės dieną. Ir į tai reikėjo atkreipti dėmesį.  Deja, turistai ne visada į viską atkreipia dėmesį, o ir savininkas apie tai, matyt, dėl savo labai ribotų anglu kalbos žinių to nepasakė bei neįspėjo. Taigi, vieną dieną atsikėlęs ryte savo išsinuomoto automobilio neberadau.
 
Kaimynas tik parodė ženklais, kad mašina nutempta, reikės susimokėti man nemaža baudą (nupiešė sumą ant kito purvino automobilio stiklo) už nutempimą bei baudą policijai.
 
Taigi, teko kviestis savininką, su juo kartu važiuoti į mašinų aikštelę, susimokėti už mašinos nutempimą, taip pat dar teko vykti į policiją, ten dar susimokėti baudą už stovėjimą netinkamoje vietoje.
 
Savininkui papriekaištavus, kad galėjo bent jau parašyti ant lapo, kur kada negalima statyti automobilio, jis tai padarė, bet jau po laiko, bet mums po šio įvykio kilo įtarimas, kad  galbūt jam tai naudinga, nes, pasak jo, ne pirma kartą taip įvyksta jo klientams.
 
Iškilo klausimas - ar jis nemokėjo pasakyti visa tai mums iš karto, ar tiesiog tingėjo laužyti liežuvį. Taigi mašinos nutempimas ir bauda mums kainavo nei daug nei mažai - 60 eurų.

----

O su kokiais kelionių ir atostogų kuriozais esate susidūrę Jūs? Galbūt netikėtumai apkartino ilgai lauktą poilsį? O galbūt, priešingai, suteikė atostogoms smagų prieskonį?

Rašykite el.paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Kuriozas“ iki liepos 7 d. Vieno teksto autoriui įteiksime Č. Iškausko knygą „Iki mėnulio. Šių dienų pasaulis pro istorinę prizmę“.

Savo mintimis taip pat galite pasidalinti žemiau:Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (37)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (83)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (12)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.

Karštąjį savaitgalį laiką leido Bernardinų sode – viešajame tualete sulaukė netikėto prašymo (81)

Karštą šeštadienio popietę išsiruošėme su savo pirmagimiu kūdikiu, kuriam dabar yra 3 mėnesiai, pasivaikščioti po Bernardinų sodą Vilniuje.

Konsultantei trūko kantrybė: anūkai, padėkite seneliams pirkti elektroninėse parduotuvėse (123)

Rašau visų internetinių parduotuvių konsultantų vardu. Blogų klientų pasitaiko visur, bet ryški tendencija privertė išskirti vieną labai konkrečią grupę – pensijinio amžiaus žmones.