Aštrių žodžių vairuotojai nepagailėjęs pėstysis susigėdo

 (34)
Užvakar, birželio 22 d., susiklostė labai nemaloni situacija vienoje Vilniaus sankryžoje, kurioje eismas reguliuojamas keturiais šviesoforais.
Žvėryno tilto eismas
© DELFI / Mindaugas Ažušilis

Labai skubėjau, buvau susimąstęs. Priėjęs sankryžą mestelėjau akį ir pamatęs žalią šviesą žengiau į važiuojamąją dalį.

Iš pradžių nesupratau, kodėl mėlyno automobilio vairuotoja net nestabtelėjo ir dar kažką šūktelėjo pro pradarą langą. Impulsyviai irgi pasakiau, ką apie ją manau, bet mano reakcija buvo tokia garsi, kad ją išgirdo net kitoje gatvės pusėje einančios dvi merginos, iš kurių viena pavymui šūktelėjo, kad pats akinius geresnius nusipirkčiau, nes nematau, kur einąs... Per raudoną.

Pasirodo, žalias buvo tik antras šviesoforas, tolesnis, bet ne pirmas. Trumpai – įvyko nemalonus nesusipratimas. Negalėdamas nurimti, grįžau dar kartą į tą pačią sankryžą įsitikinti, kaip galėjau taip apsirikti. Pasirodo, prie pirmos šviesoforų poros raudonas žmogeliukas dega labai ilgai, o žalias, priešingai, vos kelias sekundes, net nespėji pereiti pusės gatvės. Ir, panašu, kad pataikiau žengti per patį persijungimą.

Taigi, norėčiau bent iš dalies atsiprašyti vairuotojos, o dėl akinių, tai matau gerai, tik štai nelemtai pasitaikė daug aplinkybių ir likau kaltas.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (99)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (78)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (132)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.