Artėjant naujiems mokslo metams: apleista mokykla tapo pastatu „vaiduokliu“

 (28)
Artėjant naujiems mokslo metams, priimti pasipuošusius mokinius su puokštėmis rankose pasiruošusi ne kiekviena mokykla. Į DELFI kreipėsi skaitytojas, nustebęs, kaip Šiauliuose pastatu „vaiduokliu“ pavirto dabar jau buvusi Gytarių mokykla.
© Skaitytojo nuotr.

DELFI skaitytojas stebėjosi, kaip nesirūpinama buvusiu statiniu.
 
„Žolės apaugusios, sienos pelija, langai išmušinėti, signalizacija kaukia antrą savaitę - niekam niekas neįdomu. Tai ką, jos (buvę mokyklų pastatai – DELFI) dabar taip ir liks vaiduokliais? Bent kas prižiūrėtų minimaliai, ten dar vaikai kartais įlenda į tą mokyklą, velnias žino, ką ten veikia (...). Nemanau, kad čia vienintelė tokia mokykla Šiauliuose. Dar atkreipkite dėmesį į žolės dydį – ją pjauti reiktų vien dėl gyvenamųjų namų, vien dėl to, kad vaikai, šunys vaikšto, o ten erkių tai tikrai milijonas“, - piktinosi skaitytojas, atsiuntęs apleisto mokyklos pastato nuotraukas.


 
DELFI apie apleistos mokyklos likimą pasiteiravo Šiaulių miesto savivaldybės viešųjų ryšių specialistės Jūratės Rauduvienės. Pasak jos, statinys įtrauktas į privatizuojamų objektų sąrašą. „Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Turto valdymo skyrius informuoja, kad buvęs Gytarių progimnazijos pastatas, adresu Kviečių g.7, yra įtrauktas į privatizuojamų objektų sąrašą. Šiuo metu rengiami dokumentai jo privatizavimui. Daugiau neužimtų mokyklų pastatų Šiauliuose nėra“, - nurodė ji.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Ypatingą skelbimą apie garažą parašęs vyras susilaukė didžiulio internautų dėmesio (54)

Ar kada nors planavote pirkti metalinį garažą? Jei jums ir atrodo, kad tikrai ne, palaukite ir į šį klausimą sau atsakykite perskaitę klaipėdiečio Juozo, dabar gyvenančio Kaune, odę garažui, kuria jis pasidalino skelbime, norėdamas parduoti saviškį.

Paupių rajono bendruomenė kartu švarino apylinkes (4)

Prie jubiliejinės dešimtosios akcijos „Darom 2017“, kuri vyko balandžio 22 d. visoje Lietuvoje, prisijungė ir Klaipėdos miesto Paupių rajono bendruomenė.

Ketvirtokės mamai trūko kantrybė: kaip dukrai paaiškinti tokį uždavinį? (762)

„Negaliu nepasidalinti savo dukros, 4 klasės mokinės, matematikos testo uždaviniu“, – savo laiške rašė DELFI skaitytoja, nustebusi, kokią užduotį teko išspręsti jos atžalai. Leidinio nepatikslinusi moteris stebėjosi, ar tokius uždavinius reikia spręsti ir kitų valstybių mokiniams.

Balsių progimnazijos pedagogai tvarkė upių ir ežerų pakrantes (5)

Balandžio 22 d. Vilniaus Balsių progimnazijos mokytojai ir administracija, kartu su kitomis vienuolika komandų Ignalinos apylinkėse, dalyvavo akcijoje ,,Darom“, kurios metu buvo renkamos šiukšlės Aukštaitijos nacionalinio parko upių ir ežerų pakrantėse.

Dirbu turizmo srityje – šiurpstu nuo lietuvių kliento elgesio (416)

Lietuvoje palengva įsibėgėja eilinis turizmo sezonas. Agentūrų tinklalapiuose mirga marga patrauklūs pasiūlymai bei paskutinių minučių variantai. Smagu, kad lietuvaičiai aktyviai keliauja, tačiau būtų dar smagiau, jei šis straipsnelis padėtų pažvelgti į save iš šalies ir padaryti tinkamas išvadas.