Artėjant naujiems mokslo metams: apleista mokykla tapo pastatu „vaiduokliu“

 (28)
Artėjant naujiems mokslo metams, priimti pasipuošusius mokinius su puokštėmis rankose pasiruošusi ne kiekviena mokykla. Į DELFI kreipėsi skaitytojas, nustebęs, kaip Šiauliuose pastatu „vaiduokliu“ pavirto dabar jau buvusi Gytarių mokykla.
© Skaitytojo nuotr.

DELFI skaitytojas stebėjosi, kaip nesirūpinama buvusiu statiniu.
 
„Žolės apaugusios, sienos pelija, langai išmušinėti, signalizacija kaukia antrą savaitę - niekam niekas neįdomu. Tai ką, jos (buvę mokyklų pastatai – DELFI) dabar taip ir liks vaiduokliais? Bent kas prižiūrėtų minimaliai, ten dar vaikai kartais įlenda į tą mokyklą, velnias žino, ką ten veikia (...). Nemanau, kad čia vienintelė tokia mokykla Šiauliuose. Dar atkreipkite dėmesį į žolės dydį – ją pjauti reiktų vien dėl gyvenamųjų namų, vien dėl to, kad vaikai, šunys vaikšto, o ten erkių tai tikrai milijonas“, - piktinosi skaitytojas, atsiuntęs apleisto mokyklos pastato nuotraukas.


 
DELFI apie apleistos mokyklos likimą pasiteiravo Šiaulių miesto savivaldybės viešųjų ryšių specialistės Jūratės Rauduvienės. Pasak jos, statinys įtrauktas į privatizuojamų objektų sąrašą. „Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Turto valdymo skyrius informuoja, kad buvęs Gytarių progimnazijos pastatas, adresu Kviečių g.7, yra įtrauktas į privatizuojamų objektų sąrašą. Šiuo metu rengiami dokumentai jo privatizavimui. Daugiau neužimtų mokyklų pastatų Šiauliuose nėra“, - nurodė ji.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Atskleidė, kaip sutaupyti Palangoje – svarbus vienas dalykas (41)

DELFI paskelbtas straipsnis apie turistę Iriną, kuri teigė, kad poilsis Palangoje jai pasirodė pigus ir kokybiškas, paskatino DELFI diskusijos dalyvius pasidalyti savo patirtimi. Jie dalijosi atostogų skaičiavimais ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje bei tvirtino, kad visur galima rasti būdų sutaupyti.

Kaunietė įspėja saugotis sukčių – jie gali piktnaudžiauti jūsų feisbuko profiliu (3)

Po sekmadienį portale „Kas vyksta Kaune“ paskelbtos informacijos apie įtartiną asmens duomenų prašymą, norint išsinuomoti butą, pirmadienį sulaukėme kaunietės Ritos laiško. Ji nori įspėti kitus, kad būtų atsargesni.

Skaitytoją nustebino Pandėlyje neįprastai pastatytas kelio ženklas (2)

DELFI skaitytojas atsiuntė redakcijai nuotrauką, kurioje matyti ant žemės į stulpą atremtas pagrindinį kelią nurodantis kelio ženklas.

Vilniuje uždūmijo populiarus restoranas (19)

DELFI skaitytojas atsiuntė nuotrauką, kurioje matyti, kaip gaisrinė atvyko gesinti šiandien pavakarę uždūmijusio restorano „Soya“, esančio A. Vienuolio g.

Praėjusios Joninės džiugino ne visus: jos iš mūsų buvo atimtos (30)

Mūsų valdžia iš raseiniškių atėmė Jonines. Nejaugi miesto gyventojai nenusipelno jokios bendros miesto šventės? Ar viskas daroma tam, kad gyventojai, kuo mažiau tarpusavyje bendrautų? Tiesa, Joninės buvo, tačiau daugiau kaip 20 km nuo miesto, miške, Molavėnuose, kur pėsčiomis nenueisi.