Artėjant naujiems mokslo metams: apleista mokykla tapo pastatu „vaiduokliu“

 (28)
Artėjant naujiems mokslo metams, priimti pasipuošusius mokinius su puokštėmis rankose pasiruošusi ne kiekviena mokykla. Į DELFI kreipėsi skaitytojas, nustebęs, kaip Šiauliuose pastatu „vaiduokliu“ pavirto dabar jau buvusi Gytarių mokykla.
© Skaitytojo nuotr.

DELFI skaitytojas stebėjosi, kaip nesirūpinama buvusiu statiniu.
 
„Žolės apaugusios, sienos pelija, langai išmušinėti, signalizacija kaukia antrą savaitę - niekam niekas neįdomu. Tai ką, jos (buvę mokyklų pastatai – DELFI) dabar taip ir liks vaiduokliais? Bent kas prižiūrėtų minimaliai, ten dar vaikai kartais įlenda į tą mokyklą, velnias žino, ką ten veikia (...). Nemanau, kad čia vienintelė tokia mokykla Šiauliuose. Dar atkreipkite dėmesį į žolės dydį – ją pjauti reiktų vien dėl gyvenamųjų namų, vien dėl to, kad vaikai, šunys vaikšto, o ten erkių tai tikrai milijonas“, - piktinosi skaitytojas, atsiuntęs apleisto mokyklos pastato nuotraukas.


 
DELFI apie apleistos mokyklos likimą pasiteiravo Šiaulių miesto savivaldybės viešųjų ryšių specialistės Jūratės Rauduvienės. Pasak jos, statinys įtrauktas į privatizuojamų objektų sąrašą. „Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Turto valdymo skyrius informuoja, kad buvęs Gytarių progimnazijos pastatas, adresu Kviečių g.7, yra įtrauktas į privatizuojamų objektų sąrašą. Šiuo metu rengiami dokumentai jo privatizavimui. Daugiau neužimtų mokyklų pastatų Šiauliuose nėra“, - nurodė ji.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Kumščiais bėdas sprendusio Šiaulių „kelių gaidelio“ laukia baudžiamoji atsakomybė (50)

Vasario 20 d. Šiaulių apskrities policijos Šiaulių miesto ir rajono komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal pilietiško vairuotojo užfiksuotus ir policijai perduotus vaizdus. Jie publikuojami ir naujienų portale DELFI. Vaizdo medžiagoje užfiksuotas neįtikėtinai įžūlaus vairuotojo elgesys Šiauliuose, rašoma policijos pranešime spaudai.

Mylimojo netekusios pareigūnės laiškas žmonėms: viskas, ką mes darome, yra dėl Jūsų (180)

„Mes dirbame ne dėl savęs, ne dėl rezultatų, ne tam, kad prie kažko prisikabintume... Mes dirbame dėl jūsų, kad apgintume jus, apsaugotume jus, padėtume jums...“ – jautriame įraše feisbuke rašo pareigūnė Kristina Toliušytė. Mergina atvirai pasidalijo jautria istorija, kaip neteko artimiausio širdžiai pareigūnu dirbusio savo žmogaus ir kviečia žmones vertinti visų policininkų darbą. Ji sutiko, kad jautrus jos kreipimasis į kolegas ir tautiečius būtų paviešintas ir DELFI Piliečio rubrikoje.

Nufilmavo: kantrybės netekęs vairuotojas Šiauliuose į darbą paleido kumščius (301)

DELFI skaitytojas nufilmavo neįtikėtinai įžūlaus vairuotojo elgesį Šiauliuose – jo užfiksuotoje vaizdo medžiagoje matyti, kaip nepatenkintas visureigio savininkas sankryžoje nusprendė kumščiais pamokyti „per lėtai“ važiavusį žmogų.

Savaitės „Baudos kvitas“: aš elgsiuos, kaip norėsiu! (21)

Rubrika „Baudos kvitas“, kur publikuojami skaitytojų užfiksuoti KET pažeidimai, ir toliau laukia įspūdingų kadrų! Publikuojame geriausias, per visą savaitę skaitytojų siųstas nuotraukas ir videoklipus. Juos galite peržvelgti bendroje galerijoje.

Namuose priglaustas šuniukas tapo reklamų herojumi (12)

Viržį žmonės rado gatvėje. Kurį laiką jie bandė surasti, kam priklauso šuniukas, bet šeimininkui neatsiradus buvo nuspręsta nugabenti šunelį į artimiausią prieglaudą. Taip jau sutapo, kad mes ieškojome naujo šeimos nario, ir Viržis vietoje prieglaudinuko tapo geriausiu mūsų bičiuliu.