Apsilankymas vaistinėje: ant klientų nusispjovusios pardavėjos ir aptarnavimas be eilės

 (187)
Man labai reikėjo tam tikrų medikamentų, todėl nusprendziau užsukti į vaistinę kurioje beveik visą laiką ir apsipirkinėju.
© Shutterstock nuotr.

Man labai reikėjo tam tikrų medikamentų, todėl nusprendžiau užsukti į vaistinę, kurioje beveik visą laiką ir apsipirkinėju. Tai VISIEMS ŽINOMA VAISTINĖ LABAI DIDELĖJE PARDUOTUVĖJE Kaune Savanorių pr.

Dažnas atvejis šiame taške būdavo, kad labai svarbu pasirinkti gerą teisingą eilę, nes vienoje per 20 minučių gali aptarnaut 10 žmonių, o kitoje tik du. Kaip pasiseks su pardavėja ir, žinoma, su pirkėjų turimais sarašais.

Matyt, dėl šios priežasties šis taškas ( o gal čia visam tinkle padarė – aš nežinau, kitur nesilankau) padarė bendrą eilę. Labai sveikintina ir teisinga iniciatyva.

Vakar per pietus turėdamas laisvas penkias minutes užsukau į šį tašką dar nieko nežinodamas apie bendrą eilę. Užeinu ir matau: viena didelė eilė, o prie kitos kasos kaip tik išeidinėja žmogus. Aš, žinoma, tiesiu taikymu einu prie tos kasos. Deja, mane informuoja, kad pas juos bendra eilė ir manęs neaptarnaus. Jokių problemų dėl to nedarau ir einu į bendra eilę. Praeina penkios minutės, o eilė nejuda iš vietos, o aš laiko neturiu. Nusprendžiu važiuoti į darbą, o čia užsuksiu rytoj ( t.y. šiandien).

Užsuku į šį tašką šiandien. Tiesiu taikymu jau einu į bendra eilę. Iš keturių kasų dirba dvi, eilėje gal kokie penki ar šeši žmonės, aš tuo metu paskutinis. Dar salėje stovi  keturios pardavėjos konsultantės: neturi, ką veikt tai šnekučiuojasi apie tai, kad šiandien penktadienis, trylikta diena ir dar pilnatis ...

Praeina geros penkios minutės, o gal ir daugiau, o eilė nejuda. Aš jau susirūpinęs, kad spėčiau laiku atgal į darbą. Na bet galiausiai eilė pradeda judėti ir aš jau pirmas eilėje prie galimybės būti aptarnautu. Bet štai į tą laiką prie vienos prie kasų tiesiu taikymu (kaip aš vakar) ateina vyriškis. Kuris niekaip nereagavo į mano pasakymą, kad bendra eilė, nes pardavėja šį kartą nusprendžia tylėti. Kiti klientai tik traukė pečius ir stebėjosi žmogaus povyza. Aš savo ruožtu galvoju palauksiu, ką darys pardavėja. Aptarnavusi žmogų mano nuostabai ji ėmė aptarnauti ir šį vyriškį, kuris atėjo be eilės. Tada aš jau neapsikentęs priėjau prie tos kasos ir klausiu, kodėl ji taip daro? Gavau atsakymą, kad ji nemato, kas iš kokios eilės ateina.

Aš savo ruožtu supykęs pasakau, kad tai neteisybė ir kad negalima taip elgtis. Taip pat pasakau, kad nelauksiu daugiau čia ir einu į kitą vaistinę, daugiau neplanuoju čia niekada lankytis. Niekas niekaip nereaguoja, tik tos keturios pardavėjos salėje kurios nieko neveikia šypsosi man į akis.

Aš nuvažiuoju iki netoliese esančios kitos parduotvės ir ten esančios vaistinės ir nusiperku tai ko man reikėjo.

Man labai įdomu:

-          Pagal kokį veido atrankos metodą atrenka žmones, kuriuos aptarnauja be eilės?

-          Ar ne per sunkiai dirba personalas, jei nesugeba pastebėti ir girdėti, kad žmogus atėjo be eilės?

-          Ar ne per didelė prabanga išlaikyti keturias nieko neveikiančias konsultantes, kurios šiuo atveju galėjo prieiti prie manęs ir išpręsti problemą pasiteiraudamos, ko man reik ir nusivesdamos prie likusių laisvų dviejų kasų?

Įveda kažkokias naujoves, į kurias darbuotojams visiškai nusispjaut. Nepagarba klientui, kitaip to ir nepavadinsi, kai  keturios merginos stovi ir nieko nedaro.

Visų pirma tai tą patį vyriškį jos turėjo pasiųsti į bendra eilę, o jei ne, tai pasiteirauti kuo gali padėti išeinančiam nepatenkintui klientui... bet ne - geriau pasikalbeti su draugemis apie birželio 13 tą penktadienį.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (52)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (30)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (128)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (96)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.