Apie mylimą kačiuką: nebesuprantu, kaip prieš tai gyvenau be jo

 (15)
Su Snifu susipažinome 2013 metų liepos mėnesį, kai prasitarus, kad galvoju apie kačiuko įsigijimą, pažįstama moteris pagavo mažylį gatvėje.
© R. Masilionytės nuotr.

Laukinukas, baisiai išsigandęs ir piktas, kad buvo atskirtas nuo šeimos ir „namų“ – toks jis buvo pirmas kelias savaites. Bet su kiekviena diena mūsų santykiai gerėjo. Dabar Snifukas išaugo į pūkuotą gražuolį ir tapo neįtikėtinai geru draugu.

Jis pasižymi šiek tiek šunišku charakteriu, nes namie visur eina kartu su manimi. Grįžus namo, jis visada atbėga prie durų pasitikti, nepaisant to, kad prieš tai miegojo patogiai įsitaisęs lovoje. Rytais jis veikia kaip žadintuvas – vos tik pradeda skambėti mano tikrasis žadintuvas, Snifas pradeda kniaukti prie durų ir prašytis į mano kambarį. Kartu jo miegoti nepriimu, nes naktys būtų bemiegės, kadangi jaunas ir judrus gyvūniukas tikrai neišbūtų ramiai tiek laiko.

Snifukas – sveikas, gražus, draugiškas ir linksmas katinas. Net nebesuprantu, kaip prieš tai gyvenau be jo. Už namų suteikimą jis atsidėkoja didele meile ir draugyste.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (48)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (124)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (95)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (14)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.