Apie drąsiai pasielegusį policininką sužinojo tik iš liudininko

 (11)
Gruodžio 17 d. Vilniuje, ne tarnybos metu Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Šalčininkų r. policijos komisariato (toliau - Šalčininkų r. PK) viršininkas Sigitas Urbonas sulaikė neblaivų vairuotoją, apgadinusį kitą automobilį. Tai paaiškėjo gavus piliečio Valdo padėką, kurioje rašoma:
© DELFI / Ainis Gurevičius

„Dėkoju LR Policijai už Šalčininkų raj. PK vadovo vyr. komisarą p. Sigitą Urboną, kuris vakar 2014-12-17 po 17 val., Vilniuje, kieme prie daugiabučio namo Savanorių pr. 52, ne tarnybos metu elgėsi ypatingai pavyzdingai-pilietiškai bei vyriškai.

Ponas Sigitas Urbonas drąsiai bei kultūringai neleido (kaip jis įtarė) girtam kitam vairuotojui tamsiu paros metu išvažiuoti iš įvykio vietos (girtas kt. vairuotojas už vairo manevruodamas lengvai atsirėmė į kitą automobilį kieme). Ponas S.Urbonas veikė operatyviai – iškvietė policiją ir tuo prevenciškai ir kompetentingai nesudarė galimybės girtam vairuotojui išvažiuoti į gatvę, kad jis nesukeltų ypatingai tikėtino pavojaus kelių transporto dalyvių bei pėsčiųjų atžvilgiu.

Esu šio įvykio liudininkas, atvažiavus p. S.Urbono iškviestai LR kelių policijai, Šalčininkų raj. PK vadovo vyr. komisaro p. Sigito Urbono sulaikytam asmeniui buvo konstatuotas vidutinio girtumo laipsnio (daugiau kaip 2 promilės girtumo laipsnis) ir atlikti atitinkami policijos veiksmai neteisėtai sėdusiam vairuotojui už vairo ir tamsiu paros metu galėjusiam sukelti sunkų autoįvykį. Dėkojame, kad LR Policija net tamsiu paros metu ir net ne darbo metu yra akyla, kompetentinga ir vyriška, pilietiška, o tuo kelia pasitikėjimą šitokiu poelgiu pilietišku Šalčininkų raj. PK vadovo vyr. komisaro p. Sigito Urbono poelgiu“.
 
Pakalbintas Šalčininkų r. PK viršininkas savo poelgio nesureikšmino ir teigė manąs, kad lygiai taip pat būtų pasielgęs kiekvienas policijos pareigūnas. „Matydamas visiškai girtą vairuotoją, negalėjau jam leisti išvažiuoti į gatves, taip rizikuojant sužaloti nekaltus žmones“, – sakė S. Urbonas.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Nusivylė „Emodži filmu“: pasigedau kritikos šiuolaikinėms problemoms (43)

Dar kartą įsitikinau, kad kino teatruose karaliauja konsumerizmas ir prastos kokybės kultas. Ko gero, nesu matęs nieko prastesnio, kaip šią savaitę matytas „Emodži filmas“ .

Glaustytis mėgstantis katinas ieško namų arba globos (3)

Mielas, jaukus, pūkuotas, minkštas, gražus, švelnus, meilus iki begalybės katinas ieško namų arba globos. Kaip jis atsidūrė gatvėje – nežinome, bet kad lauke gyvenantis katinėlis būtų toks jaukus, sunku patikėti.

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (13)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (169)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.