Anykščių r. išaugo rekordinio dydžio saulėgrąža

 (2)
DELFI skaitytoja Agnė Masevičiūtė DELFI Piliečiui pranešė smagią žinią – jos tėvų kieme Anykščių rajone, Lukošiškių kaime, išaugo 5 m 50 cm aukščio saulėgrąža.
© DELFI skaitytojo nuotr.

Ši saulėgrąža savo aukščiu lenkia 2006 m. užfiksuotą Lietuvos rekordą – 5,15 m aukščio gėlę, išaugintą vilniečio Rimanto Čeburnio Antaviliuose (Vilniaus r.) 2006 m. Jos koto skersmuo 1,5 m aukštyje buvo 6,8 cm.

Kaip pasakojo A. Masevičiūtė, šeima jau kreipėsi į agentūrą „Factum“, kad užregistruotų galimą rekordą.

DELFI skaitytoja rašė, kad jos mama Ala Masevičienė saulėgrąžas sėjo gegužės mėnesį ir tikrai nesitikėjo, kad jos užaugs tokio įspūdingo aukščio.

„Vis augo ir stiebėsi aukštyn, o žiedų vis nesimatė, nors jau buvo rugpjūčio mėnesio pabaiga. Ir štai dabar jos tokio aukščio!“, – rašė skaitytoja.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (50)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (128)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (96)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.