Antradienio rytą Vilniaus oro uoste – du atšaukti skrydžiaipapildyta „airBaltic“ komentaru

 (26)
Antradienio rytą į DELFI kreipėsi skaitytojas, susirūpinęs atšauktu skrydžiu iš Vilniaus oro uosto. Apie 8 val. ryto oro linijų „airBaltic“ lėktuvas turėjo išskristi į Švedijos sostinę Stokholmą.
© DELFI / Tomas Vinickas

Atšauktas ne tik „airBaltic“ skrydis iš Vilniaus į Stokholmą 7.55 val., bet ir „airBaltic“ skrydis iš Helsinkio į Vilnių. Lėktuvas Lietuvos sostinėje turėjo nusileisti 8.20 val.

„Atšaukiami skrydžiai iš Vilniaus, Helsinkio, tačiau įmones tinklalapyje jokios informacijos keleiviams nėra“, – piktinosi skaitytojas.

Vilniaus oro uosto spaudos atstovė Indrė Baltrušaitienė patvirtino, kad skrydžiai buvo atšaukti.

„Kokios priežastys tai lėmė ir kaip bus kompensuojama keleiviams, deja, oro uostai nesprendžia ir negali komentuoti“, – nurodė I. Baltrušaitienė.

DELFI kreipėsi į „airBaltic“ atstovus.

„airBaltic“ korporatyvinės komunikacijos viceprezidentas Jānis Vanags paaiškino, kodėl buvo atšaukti skrydžiai.

„Paukščiui atsitrenkus į lėktuvą Helsinkyje, „airBaltic“ antradienį, rugsėjo 29 d., atšaukė skrydžius „Helsinkis-Vilnius“ (BT324), „Vilnius - Bromma“ (BT111) ir „Bromma – Ryga“ (BT118). Saugumas yra pagrindinis „airBaltic“ prioritetas. Nukentėjęs orlaivis Bombardier Q400Next Gen šiuo metu krupščiai tikrinamas pagal visus techninius standartus.

„airBaltic“ išnaudoja visas galimybes nedelsiant pranešti keleiviams apie atšauktus skrydžius. „airBaltic“ klientams, kurie atvykę į oro uostą išvykimui sužino, kad jų skrydis atšauktas, patariama susisiekti su „airBaltic“ atstovais dėl pagalbos, kompensacijos ir kelionės alternatyvų. „airBaltic“ atsiprašo keleivių už susidariusius nepatogumus“, – teigiama komentare.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (53)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (30)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (128)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (96)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.