Anglės, lietuvės ir škotės – kurios sugeba atrodyti geriau?

 (49)
Visame pasaulyje merginos vilki skirtingai. Tai priklauso ir nuo gyvenamos vietos, ir nuo kultūros, ir nuo vyraujančių madų. Vienos merginos verčiasi per galvą, norėdamos neatsilikti nuo madas diktuojančių dievaičių, kitos atvirkščiai – lieka ištikimos savo mylimam stiliui ir nesuka sau dėl to galvos. Kaip merginos atrodo kiekvieną dieną bei išeidamos į vakarėlius? Koks yra anglių, škočių ir lietuvių aprangos stilius, teiraujuosi keleto merginų.
© Shutterstock nuotr.

Ieva, Škotija: „Šioje šalyje dauguma seka madas, nes rūbai yra tikrai pigūs. Škotės, nors ir būdamos stambesnės, visiškai dėl to nekompleksuoja ir dėvi net ir trumpiausias palaidinukes. Galbūt todėl, kad žmonės čia nėra linkę apkalbėti taip kaip Lietuvoje, tad jos gali sau leisti eksperimentuoti. Lietuvoje visos merginos yra vienodos, nes čia dažnai mada ateina vėliau nei užsienyje. Pavyzdžiui, kai buvau grįžusi į Lietuvą ir ruošėmės su draugėmis nueiti į klubą, aš apsirengiau kaip esu pratusi, o jos pareiškė, kad taip neisiu“.

Sandra, Lietuva: „Mano manymu, Lietuva yra iš tų šalių, kurioje stilių įvairovę yra gana sunku apibendrinti. Einant gatve galima pamatyti tiek užsilikusį „emo“ stilių, pankes, tiek ir merginas, vadinamas fyfutėmis. Žinoma, įvairovė labiausiai matoma Vilniuje. Čia yra daug merginų, kurios tikrai vaikosi madų ir ateina lyg ką tik nuo parduotuvių lentynų. Tačiau yra ir tų, kurios lieka ištikimos savo stiliui. Laisvalaikio metu yra tokių, kurios dėvi treningus ir ypač išpopuliarėjusius „cap‘us“ bei avi kedukus. Taip pat nemažai merginų, kurios laisvalaikiu demonstruoja puošnumą. Galbūt joms rūpi aplinkinių nuomonė, o gal jos paprasčiausiai siekia dėmesio. Na, o eidamos pasilinksminti, dažnai merginos supanašėja, nes stengiasi pritapti prie klubinės aplinkos: suknelės, siauri džinsai, timpės, tunikos ir panašiai. Manau, kad būtent klubuose nepamatysi unikalių, išsiskiriančių panelių“.

Simona, Anglija: „Aš pati, jei reikia kur nors greitai išbėgti, dažnai „šoku“ į sportinę aprangą arba vilkiu striukę, marškinukus arba megztuką, džinsus arba timpes. Patinka paprastas stilius – tai, kas yra patogu. Čia merginos atrodo įvairiai. Nemažai yra tokių, kurios gyvena tik naujausiomis madomis, o kitos atrodo kaip ką tik išlipusios iš lovos. Anglės nesistengia atrodyti gražiai, apsirengti kažką naujo, nors, žinoma, visur yra išimčių. Einant pasilinksminti galima išvysti visko. Pirmą kartą, kai apsilankiau naktiniame klube, likau „apakusi“. Vienos vos ne su vestuvinėmis suknelėmis, kitos atrodo tarsi merginos, propaguojančios laisvą elgesį“.

Irma, Lietuva: „Manau, yra didžiulis skirtumas tarp didžiųjų miestų ir provincijos. Mažuose miesteliuose merginos dažnai nesupranta, ką vilkėti vienokiu ar kitokiu metu. Pavyzdžiui, nesvarbu, kur eitų, labai išsipuošia. O štai didesniuose miestuose dauguma labiau pataiko. Laisvalaikiui renkasi paprastesnius rūbus. Kartais pasipuošia, o kartais ir treningus apsivelka. Dėl madų vaikymosi, manau, kad turbūt tai labiau aktualu mažuose miesteliuose, o mieste jos laisvesnės“.

Aurelija, Škotija: „Mano nuomone, lietuvės rengiasi kukliau, bet daug skoningiau ir stilingiau. Škotijoje pagrindinė apranga yra mini šortukai su tamprėmis ar be jų, trumpi marškinėliai ir aukštai surištas netvarkingas kuodas. Tokia mada vyrauja visus metus – nesvarbu, žiema ar vasara. Taip pat čia merginos nori parodyti kuo daugiau savęs, nepriklausomai nuo jų kūno sudėjimo. Pirmą kartą pamačius kaip škotės merginos eina „out“, mane ištiko šokas. Suknelės ar sijonai nieko nedengia, aukštakulniai tokie, kad net nepaeina. Taip jos dėmesio reikalauja. Žinoma, yra panelių, kurios moka gražiai apsirengti, bet tikrų škočių (tarp jų - DELFI), mano akimis žiūrint, yra mažokai“.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Nusivylė „Emodži filmu“: pasigedau kritikos šiuolaikinėms problemoms

Dar kartą įsitikinau, kad kino teatruose karaliauja konsumerizmas ir prastos kokybės kultas. Ko gero, nesu matęs nieko prastesnio, kaip šią savaitę matytas „Emodži filmas“ .

Glaustytis mėgstantis katinas ieško namų arba globos (2)

Mielas, jaukus, pūkuotas, minkštas, gražus, švelnus, meilus iki begalybės katinas ieško namų arba globos. Kaip jis atsidūrė gatvėje – nežinome, bet kad lauke gyvenantis katinėlis būtų toks jaukus, sunku patikėti.

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (13)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (168)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.