Anglės, lietuvės ir škotės – kurios sugeba atrodyti geriau?

 (49)
Visame pasaulyje merginos vilki skirtingai. Tai priklauso ir nuo gyvenamos vietos, ir nuo kultūros, ir nuo vyraujančių madų. Vienos merginos verčiasi per galvą, norėdamos neatsilikti nuo madas diktuojančių dievaičių, kitos atvirkščiai – lieka ištikimos savo mylimam stiliui ir nesuka sau dėl to galvos. Kaip merginos atrodo kiekvieną dieną bei išeidamos į vakarėlius? Koks yra anglių, škočių ir lietuvių aprangos stilius, teiraujuosi keleto merginų.
© Shutterstock nuotr.

Ieva, Škotija: „Šioje šalyje dauguma seka madas, nes rūbai yra tikrai pigūs. Škotės, nors ir būdamos stambesnės, visiškai dėl to nekompleksuoja ir dėvi net ir trumpiausias palaidinukes. Galbūt todėl, kad žmonės čia nėra linkę apkalbėti taip kaip Lietuvoje, tad jos gali sau leisti eksperimentuoti. Lietuvoje visos merginos yra vienodos, nes čia dažnai mada ateina vėliau nei užsienyje. Pavyzdžiui, kai buvau grįžusi į Lietuvą ir ruošėmės su draugėmis nueiti į klubą, aš apsirengiau kaip esu pratusi, o jos pareiškė, kad taip neisiu“.

Sandra, Lietuva: „Mano manymu, Lietuva yra iš tų šalių, kurioje stilių įvairovę yra gana sunku apibendrinti. Einant gatve galima pamatyti tiek užsilikusį „emo“ stilių, pankes, tiek ir merginas, vadinamas fyfutėmis. Žinoma, įvairovė labiausiai matoma Vilniuje. Čia yra daug merginų, kurios tikrai vaikosi madų ir ateina lyg ką tik nuo parduotuvių lentynų. Tačiau yra ir tų, kurios lieka ištikimos savo stiliui. Laisvalaikio metu yra tokių, kurios dėvi treningus ir ypač išpopuliarėjusius „cap‘us“ bei avi kedukus. Taip pat nemažai merginų, kurios laisvalaikiu demonstruoja puošnumą. Galbūt joms rūpi aplinkinių nuomonė, o gal jos paprasčiausiai siekia dėmesio. Na, o eidamos pasilinksminti, dažnai merginos supanašėja, nes stengiasi pritapti prie klubinės aplinkos: suknelės, siauri džinsai, timpės, tunikos ir panašiai. Manau, kad būtent klubuose nepamatysi unikalių, išsiskiriančių panelių“.

Simona, Anglija: „Aš pati, jei reikia kur nors greitai išbėgti, dažnai „šoku“ į sportinę aprangą arba vilkiu striukę, marškinukus arba megztuką, džinsus arba timpes. Patinka paprastas stilius – tai, kas yra patogu. Čia merginos atrodo įvairiai. Nemažai yra tokių, kurios gyvena tik naujausiomis madomis, o kitos atrodo kaip ką tik išlipusios iš lovos. Anglės nesistengia atrodyti gražiai, apsirengti kažką naujo, nors, žinoma, visur yra išimčių. Einant pasilinksminti galima išvysti visko. Pirmą kartą, kai apsilankiau naktiniame klube, likau „apakusi“. Vienos vos ne su vestuvinėmis suknelėmis, kitos atrodo tarsi merginos, propaguojančios laisvą elgesį“.

Irma, Lietuva: „Manau, yra didžiulis skirtumas tarp didžiųjų miestų ir provincijos. Mažuose miesteliuose merginos dažnai nesupranta, ką vilkėti vienokiu ar kitokiu metu. Pavyzdžiui, nesvarbu, kur eitų, labai išsipuošia. O štai didesniuose miestuose dauguma labiau pataiko. Laisvalaikiui renkasi paprastesnius rūbus. Kartais pasipuošia, o kartais ir treningus apsivelka. Dėl madų vaikymosi, manau, kad turbūt tai labiau aktualu mažuose miesteliuose, o mieste jos laisvesnės“.

Aurelija, Škotija: „Mano nuomone, lietuvės rengiasi kukliau, bet daug skoningiau ir stilingiau. Škotijoje pagrindinė apranga yra mini šortukai su tamprėmis ar be jų, trumpi marškinėliai ir aukštai surištas netvarkingas kuodas. Tokia mada vyrauja visus metus – nesvarbu, žiema ar vasara. Taip pat čia merginos nori parodyti kuo daugiau savęs, nepriklausomai nuo jų kūno sudėjimo. Pirmą kartą pamačius kaip škotės merginos eina „out“, mane ištiko šokas. Suknelės ar sijonai nieko nedengia, aukštakulniai tokie, kad net nepaeina. Taip jos dėmesio reikalauja. Žinoma, yra panelių, kurios moka gražiai apsirengti, bet tikrų škočių (tarp jų - DELFI), mano akimis žiūrint, yra mažokai“.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Savaitės „Baudos kvitas“: aš elgsiuos, kaip norėsiu! (26)

Rubrika „Baudos kvitas“, kur publikuojami skaitytojų užfiksuoti KET pažeidimai, ir toliau laukia įspūdingų kadrų! Publikuojame geriausias, per visą savaitę skaitytojų siųstas nuotraukas ir videoklipus. Juos galite peržvelgti bendroje galerijoje.

Namuose priglaustas šuniukas tapo reklamų herojumi (2)

Viržį žmonės rado gatvėje. Kurį laiką jie bandė surasti, kam priklauso šuniukas, bet šeimininkui neatsiradus buvo nuspręsta nugabenti šunelį į artimiausią prieglaudą. Taip jau sutapo, kad mes ieškojome naujo šeimos nario, ir Viržis vietoje prieglaudinuko tapo geriausiu mūsų bičiuliu.

Tarp gyvūnus globojančios merginos augintinių – ir žemaitukas (10)

Esu iš tų, kurie labai myli gyvūnus, tad man jų visas būrys – begalinis džiaugsmas ir visos šeimos rūpestis. Kartą, kai su šeima ilsėjomės prie jūros, tiesiogine to žodžio prasme išzirziau, kad galėčiau auginti katiną.

Kaip DELFI skaitytojai šventė Vasario 16-ąją (1)

Vasario 16-ąją šventiškai paminėję lietuviai su DELFI Piliečiu pasidalijo šventės akimirkomis. Kviečiame pasižiūrėti, kaip smagiai DELFI skaitytojai minėjo Lietuvos gimtadienį!

Įkliuvo: nufilmuotas chuliganiškai vairuojamas kauniečio automobilis (44)

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai ir vėl dalinasi grubiais kelių eismo taisyklių pažeidimais, kurie fiksuojami Kauno miesto gatvėse. Šį kartą į vaizdo registratoriaus objektyvą pateko itin nedrausmingas vairuotojas, kuris, padaręs ne vieną kelių eismo taisyklių pažeidimą, nuskubėjo į kelių policijos kiemą, kuriame Chemijos prospekte dirbantys pareigūnai palieka savo automobilius.