Aktuali problema paskatino panevėžietę fotografuoti

 (53)
Noriu pasidalinti keliomis savo nuotraukomis, iliustruojančiomis labai aiškią problemą Lietuvoje – viešųjų tualetų trūkumą.
© D. Baktienės nuotr.

Kas paskatino įgyvendinti šį sumanymą – parengti tokį fotoreportažą, pavadinimu „π“ (angl. pee; liet. šlapintis)? Gyvenu Panevėžyje, individualiame name, kur bene kasdien pro virtuvės langą stebime ne vėjo plaikstomus medžius, bet sustojusius automobilius, iš jų lipančius keleivius atlikti gamtinių reikalų. Čia pat, tiesiog pievoje, priešais mano virtuvės langus.

Akivaizdu, kad tai – itin aktuali problema Lietuvoje, kur keistai klostosi tradicija šlapintis bet kur – pakelėse, miesto gatvėse. Klausimas, ar tai kultūros, ar viešųjų tualetų stokos problema? Norėdama iškelti šį klausimą, parengiau nuotraukų ciklą.

Žemiau – mano fotoreportažo „π“ nuotraukos.

Tikiu, kad tai gali sukelti reikalingą diskusiją visuomenėje ir net prisėdėti prie teigiamų pokyčių.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (57)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (129)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (96)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.