Akcija: išgelbėkime kačiuką Pūkį!

 (4)
Vasarą feisbuke jau rašėme, kad kažkokie besieliai žmonės atvežė besilaukiančią kačiukų gražią naminę katę ir paliko skverelyje prie tilto, vedančio į Salos pilį. Kaip gera katė-mama, kačiukams išvysti šį pasaulį ji rado vietą viename iš netoliese esančių ūkinių pastatų.
© DELFI skaitytojo nuotr.

Iš 6 liko 2. Mama labai rūpestinga – išmokė visų taisyklių. Šiek tiek ūgtelėję kačiukai jau marširavo po skverelį paskui mamą ir linksmino Galvės krantinės kavinių terasų turistus. Maitino juos suvenyrų prekeiviai, pilies darbuotojai.

Orams atšalus mama katė niekur neišvedė kačiukų – įsikūrė savo pamėgtoje vietoje po krantinėje sudėtomis valtimis.

Žmonių pripratinti kačiukai kasdien kantriai laukia, kol ateis jų maitintojai. Kaip rūpestinga mama, katė leidžia pavalgyti pirmiausia jos mažyliams, kuriems dabar apie 5 mėn.

Intensyviai ieškojome prieglobsčio abiems mažiems kačiukams, nes pati mama katė prisiderino prie laukinio gyvenimo – tai prie kokio žvejo prisigretina, tai prie turizmo informacijos centro ateina pasišildyti.

O kačiukai niekur nepalieka mamos nustatytos erdvės. Vieną mažylį praėjusį savaitgalį jau priglaudė geros širdies žmonės. Liko vienas Pūkutis – tikras kaip pūkų kamuoliukas.
Palikome jį, o nauji šeimininkai paėmė trumpaplaukį kačiuką – bijojom, kad jis gali sušalti. Kačiukas labai gerai prisitaikė ir elgiasi pavyzdingai naujuose namuose.

Dabar likęs vienas Pūkis labai liūdi, o vienam ir šalta, nes mama katė dažniausiai visą dieną būna kur nors iškeliavusi. Lakti bėga į ežerą. Teko matyti vaizdą, kai buvo šiek tiek užšalęs pakrantėje ledas – negalėjo pramušti su mažomis letenėlėmis, buvo įkritęs ir į ledinį vandenį. Teko šildyti ir džiovinti.

Visas turizmo informacijos centro kolektyvas labai rūpinasi kačiuku – prinešėme kailių, bandėme kažkaip izoliuoti po valtimi, atnešėme indelių atsigerti ir maisteliui. Kačiukui vienam labai liūdna ir šalta. O ir valties savininkai nepatenkinti keturkojais gyventojais. Negalime jo priglausti, nes namuose jau turime ne po vieną augintinį. Kalbinome suvenyrų prekeivius – ta pati problema. Įstaigoje apgyvendinti taip pat negalime.

Kreipiamės į Jūs, geros sielos žmonės, gal kas norite savo artimajam padaryti tikrą kalėdinį stebuklą ir išgelbėti šio nuostabaus Pūkučio gyvybę?

Kačiukas gali praskaidrinti Jums nuotaiką būdamas ir gyvendamas bute. Matėme, kaip greitai adaptavosi naujoje aplinkoje ir tapo tik kambariniu katinėliu Pūkio broliukas.

Jei nuspręsite suteikti naują gyvenimą šiam nuostabiam kačiukui, kreipkitės į Trakų turizmo informacijos centrą tel. 8 528 51934, nes Pūkutis prisileidžia tik tuos kelis asmenis, kurie jį maitina.
Tikimės, kad šis Puikuolis Kalėdas sutiks jaukioje aplinkoje ir mylinčioje šeimoje.

Susisiekti galite: tel. 8 528 51934, el.p. Trakaitic@trakai.lt (adresas: Karaimų g. 41; mes dirbame kasdien – darbo dienomis 8-17 val., išeiginėmis 10-17 val.)

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Glaustytis mėgstantis katinas ieško namų arba globos (1)

Mielas, jaukus, pūkuotas, minkštas, gražus, švelnus, meilus iki begalybės katinas ieško namų arba globos. Kaip jis atsidūrė gatvėje – nežinome, bet kad lauke gyvenantis katinėlis būtų toks jaukus, sunku patikėti.

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (13)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (168)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (79)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.