500 litų vertas darbas: ieškau moters, suviliosiančios mano vyrą

 (182)
Moteris ieško moters, merginos, galinčios man padėti išskirti mane su draugu“, - tokio skelbimo nuotrauką DELFI atsiuntė skaitytoja, „susigundžiusi“ 500 litų užmokesčiu už neįprastą „darbą“. Mergina pasakojo paskambinusi nurodytu skelbime telefonu ir sužinojusi, kad tai – ne pokštas.
© Skaitytojo nuotr.

Taip skaitytojai pasakojo telefonu atsiliepusi vidutinio amžiaus moteris.

Skelbimo tekstas – išties neįprastas: „Moteris ieško moters, merginos, galinčios man padėti išskirti mane su draugu, gali jį ir sau pasilikti, jei patiks. Mano draugas geras, nuoširdus, be žalingų įpročių, tiesiog noriu kito vyro. Už tai sumokėsiu 500 litų“.

DELFI parašiusi mergina pasakojo, kad ji atsiliepė į skelbimą ir paskambino jame nurodytu telefonu. Iš skelbimą patalpinusios moters skaitytoja sužinojusi, kad ši susirado draugą, tačiau nenori įskaudinto buvusio mylimojo – bijo palikti vieną. „Gal jis susiras kokią iš tikrųjų draugę, gal ir gyventi kartu galės“, - pasakojo ji.

Skelbime nurodoma, kad suviliojusiajai žadamas 500 litų užmokestį. Vyriškis, pasak telefonu kalbėjusios moters, „ne pijokas, nenusivalkiojęs“. Pokalbio metu ji pradėjo teirautis, kaip atrodo paskambinusioji DELFI skaitytoja.

Skaitytojai prisipažinus, kad skambina tik iš smalsumo ir norėtų minėtą istoriją aprašyti, skelbimo autorė plačiau papasakoti savo istorijos nesutiko.

Niekaip nepavyksta sukurti laimingų santykių? Norite patarti meilės nerandančiai skaitytojai? Turite minčių apie vyrų ir moterų santykius ar galite pasidalinti savo istorija? Tai galite padaryti žemiau arba el.paštu pilieciai@delfi.lt:


Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (8)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (164)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (79)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (133)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.