5 metai DELFI Piliečiui – penki konkursai: laimėk planšetę, poilsį SPA ir kitus prizus!

 (2)
Liepą DELFI Piliečio rubrika paminėjo pirmąjį jubiliejų – 5-ąjį gimtadienį. Šia proga DELFI skaitytojai sulauks tikro dovanų lietaus! Specialiais prizais apdovanojami per metus informacija, nuotraukomis, vaizdo įrašais ar nuomonėmis dalinęsi skaitytojai, o to dar nė karto nebandžiusiems suteikiamas puikus šansas tai padaryti. Penkių konkursų, kurie vyks visą rugpjūčio mėnesį, metu bus galima laimėti įspūdingų prizų, pavyzdžiui, planšetinį kompiuterį ar poilsį Anykščių SPA!
© DELFI montažas

Penkerių metų rubrikos gimtadienio proga visi, norintys išbandyti savo jėgas rašant, laukiantys progos pasidalinti savo patirtimi viešai ir norintys laimėti puikių prizų, turės šaunią galimybę tai padaryti. Skelbiame penkis visą rugpjūčio mėnesį vyksiančius konkursus, kurių dalyviams bus suteikta galimybė ne tik viešai paskelbti savo patirtį, nuomonę ar požiūrį, bet ir būti už tai apdovanotu.

5 ypatingi DELFI Piliečio konkursai!

Dalyvauti konkursuose galite rašydami 5 temomis:

1) Verčiau būsiu vienišas: santykių istorija, apvertusi gyvenimą aukštyn kojom. Įdomiausios skaitytojams istorijos autorius pelnys „iPad Air“ planšetę!

5 metai DELFI Piliečiui – penki konkursai: laimėk planšetę, poilsį SPA ir kitus prizus!
© DELFI / Mindaugas Ažušilis

2) Atostogos, po kurių teko tik gailėtis, kodėl nelikau namie. Įdomiausios skaitytojams istorijos autorius pelnys poilsį SPA Vilnius Anykščiuose!

3) Užsienis – mano namai: gyvenimas svetur iš arti. Įdomiausios skaitytojams istorijos autorius pelnys mobilų pakrovėją mobiliesiems įrenginiams!

5 metai DELFI Piliečiui – penki konkursai: laimėk planšetę, poilsį SPA ir kitus prizus!
© DELFI / Mindaugas Ažušilis

4) Jeigu man būtų 20 metų: dalykai, kuriuos būčiau norėjęs žinoti. Įdomiausios skaitytojams istorijos autorius pelnys bilietus į koncertą!

5) Nemoku taupyti pinigų: mano istorija. Įdomiausios skaitytojams istorijos autorius pelnys čekį apsipirkti parduotuvėje „Kristiana“!

Daugiau informacijos apie konkursus galite sužinoti spustelėdami ant jų pavadinimų! Visi konkursai vyksta iki rugpjūčio 31 d. Vienas skaitytojas gali dalyvauti visuose konkursuose. Tai galima daryti arba paspaudus ant pilko mygtuko konkursų aprašymuose arba siunčiant laiškus el.paštu pilieciai@delfi.lt.

2015 m. geriausi Piliečio autoriai!

DELFI Piliečio rubrika 2015 m. kaip ir kasmet taip pat apdovanoja savo nuomone, nutikimu, nuotraukomis ar vaizdo įrašu išdrįsusius pasidalinti skaitytojus. Geriausius DELFI Piliečius išrinko portalo skaitytojai, balsuodami už tekstus bei nuotraukas ir vaizdo įrašus specialioje apklausoje.
Iš viso buvo paskelbtos keturios nominacijos – labiausiai patikusios nuomonės, įdomiausios piliečio naujienos, gražiausios nuotraukos bei geriausio filmuko.

2015 m. labiausiai patikusia nuomone DELFI skaitytojų verdiktu tapo nuolatinio rubrikos autoriaus Donceee1986 tekstas Pasibaisėjo pamatęs, kas ieško meilės pažinčių svetainėse: jame vaikinas papasakojo apie tai, kokios merginos lankosi pažinčių svetainėse, pasidalino savo įžvalgomis apie jų ten keliamas nuotraukas bei aprašymus.

Įdomiausia piliečio naujiena 2015 m. tapo originalus Karolio Žukausko pasakojimasKaip apkvailinau Nigerijos sukčius: būna bukų ir būna visiškai visiškai bukų – jo autorius papasakojo neįtikėtiną istoriją, kaip vedžiojo Nigerijos sukčius už nosies ir išprovokavo juos daryti keisčiausius dalykus.

Gražiausia piliečio atsiųsta nuotrauka – neįtikėtinas spalvų žaismas danguje, Vaido Vinks nufotografuotas Būtingėje. Geriausiu filmuku buvo išrinkti net du – širdį suvirpinęs nuotakos siurprizas ir Vilniuje ant troleibuso nufilmuotas „zuikis“. Burtai lėmė, kad prizas atiteko pastarojo filmuko autoriui.

Dėkojame visiems, visus metus siuntusiems laiškus su nuomonėmis, naujienomis, nuotraukomis ir vaizdo įrašais DELFI Piliečio rubrikai! Su 2015 m. geriausiais susisieksime asmeniškai – jiems bus padovanotos 12 mėn. pasirinkto DELFI grupės žurnalo prenumeratos.

Primename, kad visi norintys DELFI Piliečiui parašyti laišką gali tai padaryti el.paštu pilieciai@delfi.lt arba įkelti naujieną čia. DELFI Piliečio naujienas socialiniame tinkle „Facebook“ galite sekti čia.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (71)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (132)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (96)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.