5,5 kg laimės! Rokantiškių piliakalnio gyventoja: ieškomi tikrieji arba potencialūs šeimininkai

 (1)
Taip susiklostė aplinkybės, kad visiškai atsitiktinai atsidūriau Lelijos stotelėje Naujojoje Vilnioje ir prie manęs iškart pribėgo labai draugiška ir be galo judri kalytė. Lauke buvo gan šalta, ji drebėjo, pasislėpė po mano paltu, žaibiškai suėdė kačių sauso maisto saują (viskas, ką turėjau).
© Skaitytojo nuotr.

Aš turėjau išvažiuoti, o ji liko... Bet neilgam. Mažylė sulaukė manęs, ir šį šeštadienį jau saldžiai ir šiltai miegojo mano namuose.

Prieš savaitę ji turėjo naują antkaklį ir antkaklį nuo parazitų, šeštadienį abu buvo nuimti. Nežinau, ar ją tiesiog išleidžia palakstyti šalia judraus S. Batoro kelio, ar ją išmetė kaip šiukšlę piliakalnio soduose. Tačiau pamačius kaip ją puola 3 šunys, negalėjau laukti.

Kalytė yra gan smulki, jai apie 1,5 metų, sveria vos 5,5 kg, nors, pasak veterinarų, tai normalus svoris tokio ūgio šunytei. Košės ir konservų nevalgo, tik sausą maistą. Valgo iš rankų, žino komandas „sėdėt“ ir „gulėt“.

Čipo neturi, nesterilizuota. Visus reikalus atlieka lauke ir greitai. Labai sportiška, komunikabili. Į katinus reaguoja ramiai, nepuola, nepratusi būti viena, nes uždaryta gailiai verkia. Gali lengvai pragraužti medžiaginį pavadėlį, tad gali būti, kad tiesiog pabėgo.

Pradžiai ieškomi tikrieji šeimininkai. Gal pasigedot savo gražuolės, gal Jūsų vaikas negali užmigti be šios mažylės kriuksėjimo?

Prašau skambinkite tel. 867879127

Norintys ir galintys priglausti kalytę irgi drąsiai kreipkitės.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Pamačiau mokinių pasiūlymus feisbuke – susiėmiau už galvos (12)

Kaip ir visi žinome, socialiniame tinkle „Facebook“ yra užsiregistravę daugybė 9-14 metų vaikų. Nežinau, ar tėvai žino, į kokias grupes prisijungia jų vaikai.

Kaunietis su BMW išvedė iš kantrybės: labai įžūlu (71)

Kovo viduryje DELFI skaitytojas Audrius Kaune užfiksavo BMW vairuotoją, kuris, panašu, vairuoja pagal savo susikurtas kelių eismo taisykles. Toks vaizdelis vyriškį labai papiktino.

Vilnietis pasipiktinęs: kas rytą Antakalnyje – tas pats nemalonus vaizdas (104)

Norėjau pasidalinti informacija apie problemas Antakalnyje. Konkrečiai vienoje vietoje – P. Vileišio gatvėje, kuri yra judri, ypač rytais ir vakarais.

Mėnesį vežiojo žmones ir suskaičiavo, kiek uždirbo: nebesuprantu, kaip apskritai išgyvena taksistai (34)

Daug taksistų nerimauja dėl „Uber“ atėjimo į rinką, o VMI ir vėl sutelkė didžiules jėgas ir dėmesį vėl gaudydama „žvirblius“... Vasario mėnesį tapau vienu iš „Uber“ partnerių – galimybė papildomai užsidirbti atrodė visai viliojančiai. Bet rezultatai mane patį taip nustebino, kad noriu pasidalinti su visuomene, būsimais „verslininkais“ ir, svarbiausia, taip nerimstančiais taksistais...

Vaiką į ligoninę nuvežęs tėvas pakraupo: aplinka ir personalas net mane išmušė iš vėžių (290)

Prieš kelis mėnesius pats gulėjau vienoje iš Kauno miesto ligoninių dėl apendicito operacijos. Taip, tai nėra sudėtinga intervencinė operacija, bet bet kokiu atveju tai operacija. Nė vieno blogo žodžio negaliu pasakyti. Priėmimas, operacijos eiga, daktarų ir rezidentų vizitacijos, palatos ir visa kita, galima drąsiai sakyti, – aukštame lygyje. Panašu, kad tikrai atsikratome sovietinio palikimo tiek gydytojų mąstyme, tiek ligoninės įrengime ar turimoje įrangoje. Po šitos pastraipos gražioji dalis pasibaigia.