5,5 kg laimės! Rokantiškių piliakalnio gyventoja: ieškomi tikrieji arba potencialūs šeimininkai

 (1)
Taip susiklostė aplinkybės, kad visiškai atsitiktinai atsidūriau Lelijos stotelėje Naujojoje Vilnioje ir prie manęs iškart pribėgo labai draugiška ir be galo judri kalytė. Lauke buvo gan šalta, ji drebėjo, pasislėpė po mano paltu, žaibiškai suėdė kačių sauso maisto saują (viskas, ką turėjau).
© Skaitytojo nuotr.

Aš turėjau išvažiuoti, o ji liko... Bet neilgam. Mažylė sulaukė manęs, ir šį šeštadienį jau saldžiai ir šiltai miegojo mano namuose.

Prieš savaitę ji turėjo naują antkaklį ir antkaklį nuo parazitų, šeštadienį abu buvo nuimti. Nežinau, ar ją tiesiog išleidžia palakstyti šalia judraus S. Batoro kelio, ar ją išmetė kaip šiukšlę piliakalnio soduose. Tačiau pamačius kaip ją puola 3 šunys, negalėjau laukti.

Kalytė yra gan smulki, jai apie 1,5 metų, sveria vos 5,5 kg, nors, pasak veterinarų, tai normalus svoris tokio ūgio šunytei. Košės ir konservų nevalgo, tik sausą maistą. Valgo iš rankų, žino komandas „sėdėt“ ir „gulėt“.

Čipo neturi, nesterilizuota. Visus reikalus atlieka lauke ir greitai. Labai sportiška, komunikabili. Į katinus reaguoja ramiai, nepuola, nepratusi būti viena, nes uždaryta gailiai verkia. Gali lengvai pragraužti medžiaginį pavadėlį, tad gali būti, kad tiesiog pabėgo.

Pradžiai ieškomi tikrieji šeimininkai. Gal pasigedot savo gražuolės, gal Jūsų vaikas negali užmigti be šios mažylės kriuksėjimo?

Prašau skambinkite tel. 867879127

Norintys ir galintys priglausti kalytę irgi drąsiai kreipkitės.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Gauna „Gelvoros“ žinutes apie įsiskolinimus – ar tai ne sukčių darbas? (13)

DELFI skaitytoja, socialiniame tinkle pastebėjusi diskusiją dėl tautiečiams siunčiamų galimai „Gelvora“ įmonės SMS žinučių apie įsiskolinimus, paprašė redakcijos išsiaiškinti, ar tai ne sukčių darbas.

Klaipėdos rajone šiurpi avarija, motociklas sudaužytas į šipulius (44)

Klaipėdos rajono policijos pareigūnai trečiadienio vakarą skubėjo į avariją. Pranešta, kad Dovilų seniūnijoje, Šiūparių kaime, susidūrė automobilis ir motociklas. Per avariją sužalotas motociklo vairuotojas.

Suvalgė saldainį „Rimi“ parduotuvėje – apsauginio reakcija buvo neadekvati (472)

Galima ar negalima pačioje parduotuvėje dar nesusimokėjus suvalgyti patinkantį maisto produktą? Toks klausimas kilo po to, kai į pensiją išėjęs Rimas Kančys „Rimi“ prekybos centre pateko į nemalonią situaciją. Suvalgęs vieną saldainį ir vėliau kasoje pirkęs maišelį tų pačių, jam patikusių saldainių, senolis sulaukė nemalonios akistatos su „Rimi“ apsaugos darbuotoju.

Gerų akyčių katinėlis ieško šeimininkų (2)

Ieškome namų arba globos mielam ir labai jaukiam mažyliui, kurį radome Kaune.

Gniaužia kvapą – sunkvežimio vairuotojas vos spėjo aplenkti netikėtai išvažiavusią mašiną (120)

„Štai kaip piliečiai nesiorientuoja aplinkoje“, – neslėpdamas pasipiktinimo DELFI rašė sunkvežimio vairuotojas. Jo atsiųstame video įraše matyti, kaip iš šalutinio kelio išsukdama mašina iššoka tiesiog priešais važiuojantį sunkvežimį.