Piliečių naujienos

Savaitės „Baudos kvitas“: nevargsiu, ieškodamas vietos (11)

2017 sausio mėn. 20 d. 15:11
Savaitės „Baudos kvitas“: nevargsiu, ieškodamas vietos
DELFI skaitytojo nuotr.
Rubrika „Baudos kvitas“, kur publikuojami skaitytojų užfiksuoti KET pažeidimai, ir toliau laukia įspūdingų kadrų! Publikuojame geriausias, per visą savaitę skaitytojų siųstas nuotraukas ir videoklipus. Juos galite peržvelgti bendroje galerijoje.

Karti darbo užsienyje patirtis: ištvėriau tik 6 savaites (77)

2017 sausio mėn. 22 d. 09:02
Karti darbo užsienyje patirtis: ištvėriau tik 6 savaites
Vida Press
„Kad ir kaip sočiai vilką bešersi, jis vis tiek į mišką žiūri“, – darbą užsienyje ir ten mokamą atlygį įvertino DELFI skaitytojas. Jis atsiliepė į DELFI Piliečio prašymą pasidalyti mintimis apie emigraciją ir papasakojo apie karčią savo darbo patirtį.

Skaitytojo klausimas: kas šis voras? (49)

2017 sausio mėn. 21 d. 17:47
Skaitytojo klausimas: kas šis voras?
DELFI skaitytojo nuotr.
Į DELFI Pilietį kreipėsi skaitytojas Kęstutis – pamatęs anksčiau skaitytojų išspręstas dilemas apie tai, koks gyvis svečiavosi jų namuose, jis panoro išsiaiškinti, kokį vorą užfiksavo. Biologijos mokytojas Algirdas Vilkas išsklaidė skaitytojo abejones.

Įsiutino kito vairuotojo elgesys: lenkia kaip panorėjęs (19)

2017 sausio mėn. 20 d. 13:54
Įsiutino kito vairuotojo elgesys: lenkia kaip panorėjęs
DELFI skaitytojo nuotr.
Vairuoja, kaip nori! Tuo pasipiktino DELFI skaitytojas, užfiksavęs neatidų kito vairuotojo manevrą kelyje „Alytus-Vilnius“.

Lietuvė ilsėjosi Ispanijos saloje, kurią rekomenduotų daugeliui (47)

2017 sausio mėn. 22 d. 16:34
Lietuvė ilsėjosi Ispanijos saloje, kurią rekomenduotų daugeliui
Asm. albumo nuotr.
Menorka, kartais dar vadinama Minorka, – viena iš Viduržemio jūros vakaruose esančių salų, priklausanti Ispanijai. Balearai (isp. Islas Baleares) – salynas, kurį sudaro šios salos: Maljorka, Menorka, Ibisa, Kabrera ir Formentera. Šiame salyne galima puikiai praleisti laiką, besigėrint kraštovaizdžiu ir besimėgaujant maudynėmis smaragdinės Viduržemio jūros vandenyse.

Iš siuntėjo pinigus atgavęs vilnietis sužinojo, kad siuntinys – daug arčiau, nei manė (155)

2017 sausio mėn. 20 d. 12:41
„Kas čia per tvarka?“ – piktinosi DELFI skaitytojas Marius, nustebintas „Lietuvos pašto“ darbu. Nuolat internetu įvairias prekes įsigyjantis vyras pasakojo, kad negavęs siuntinio, pranešė apie tai siuntėjui ir atgavo pinigus, bet po daugiau nei mėnesio sužinojo, kad jo prekė kelias savaites laukė pašte.

Statybininkas išdėstė savo versiją apie avariją Vilniuje: pasakysiu, kas labiausiai nervina šioje situacijoje (270)

2017 sausio mėn. 20 d. 11:12
Statybininkas išdėstė savo versiją apie avariją Vilniuje: pasakysiu, kas labiausiai nervina šioje situacijoje
DELFI (T. Vinicko nuotr.)
Nors ir rašau pirmą kartą, bet, manau, ir kitiems bus įdomu paskaityti. Todėl pradėsim nuo toliau. Baigėsi šventinis laikotarpis, kai spėjome prisėsti prie mandarinais ir mišrainėmis nukrautų stalų, tačiau taip pramogauti galėjo ne visi.

Neįgaliesiems skirtoje automobilių stovėjimo vietoje – nemaloni staigmena (10)

2017 sausio mėn. 18 d. 11:03
Neįgaliųjų vieta
DELFI skaitytojo nuotr.
DELFI skaitytojas Kazys atsiuntė DELFI redakcijai nuotraukų ir laišką, kuriame piktinasi vangiu Klaipėdos aplinkotvarkos įmonių požiūriu į negaliųjų poreikius. Jis užfiksavo, kaip mašinų stovėjimo aikštelėje neįgaliesiems skirta vieta yra užversta sniegu.

Kirpėja prisipažino: džiaugiuosi, kad turiu padedantį išgyventi vyrą (260)

2017 sausio mėn. 18 d. 09:54
Esu profesionali kirpėja. Mūsų kirpykloje vyriškas kirpimas kainuoja 6 eurus. Tačiau penkiolikos vyrų per dieną neįmanoma apkirpti, nes jų tiek neateina.

Žioplas ar įžūlus? Vairuotojui kilo klausimų (13)

2017 sausio mėn. 18 d. 12:04
Žioplas ar įžūlus? Vairuotojui kilo klausimų
Stopkadras
„Nesupratau, ar tragiškai žioplas, ar išskirtinai įžūlus“, – stebėjosi DELFI skaitytojas Valdas, sostinėje užfiksavęs jam nesuprantamą kito vairuotojo elgesį. Vyras nufilmavo, kaip drąsiai automobilis įrieda į gatvę, degant raudonam šviesoforo signalui.

Autobuso vairuotojo poelgis įsiminė ilgam (5)

2017 sausio mėn. 18 d. 14:58
Skaičiau DELFI straipsnius ir panorau pasidalinti viena tikrai įdomia situacija. Ji įvyko seniau – 2016 m. vasaros viduryje. Buvo penktadienio rytas, kai aš, atsikėlęs 5 val., ruošiausi važiuoti į darbą. Kadangi dar buvau nepilnametis, buvo sunku jį susirasti…

Kaune sulaikymo operaciją nufilmavęs liudininkas: juos išlupo iš automobilio (38)

2017 sausio mėn. 17 d. 16:07
Kaune atsitiktinai sulaikymo operaciją nufilmavęs vyras iškart pamanė, kad čia ne eilinės muštynės, o rimtas policijos darbas. Filmuota medžiaga pasidalinęs DELFI skaitytojas nurodė, kad viskas vyko labai greitai.

Feisbuke plinta širdį spaudžiantis įrašas: vyriškis neatsisakė padėti alkstančiam berniukui (259)

2017 sausio mėn. 17 d. 15:40
Feisbuke plinta širdį spaudžiantis įrašas: vyriškis neatsisakė padėti alkstančiam berniukui
DELFI koliažas
Antradienį feisbuke paplito lietuvius sužavėjęs vaizdo įrašas – jį nufilmavęs kaunietis Aleksandras Žukov prekybos centre „Mega“ sumokėjo už berniuko maisto produktus. Filmukas žaibiškai pasklido internete – įvairiose socialinio tinklo grupėse juo dalijosi tūkstančiai žmonių.

Alytiškio kiemą papuošė išskirtinės sniego skulptūros (8)

2017 sausio mėn. 17 d. 14:21
Alytaus miesto tarybos nario Kęstučio Ptakausko kieme išdygo trys sniego skulptūros: katinas ir du žibintai. Alytiškis jas sukūrė iš namų kieme susikaupusio sniego. K. Ptkauskas tiki, kad jo kūriniai užsiimti panašia veikla įkvėps ir daugiau alytiškių, o Alytuje galbūt atsiras vieta, kur iškils daugybė tokių sniego skulptūrų.

Šunį auginanti kaunietė pasibaisėjo vaizdeliu vaikų žaidimo aikštelėje (60)

2017 sausio mėn. 19 d. 10:25
Ar pastebėjote, kiek daug aplink nepatenkintų miestiečių, kreivai žiūrinčių į šunų mylėtojus, kurie nesurenka savo augintinių ekskrementų? Aš pati jau beveik 4 metus auginu auksaspalvį retriverį. Visada kišenėje turiu pora maišiukų, bet...

Nori atkreipti vairuotojų dėmesį: neatsipalaiduokite – štai kokių gudruolių būna (223)

2017 sausio mėn. 16 d. 14:31
Nori atkreipti vairuotojų dėmesį: neatsipalaiduokite – štai kokių gudruolių būna
Stopkadras
„Ir plačiame, tiesiame kelyje negali atsipalaiduoti...“ – vairuotojus panoro įspėti DELFI skaitytojas Darius, kelyje „Kaunas-Jonava“ nufilmavęs neatsakingą vairuotojo poelgį.

Gražuolis Kasparas nori dalintis gyvenimo džiaugsmu su rūpestingu šeimininku (3)

2017 sausio mėn. 16 d. 15:47
Susipažinkite – vaiduokliukas (oi, atsiprašau, katinėlis!) Kasparas. Jo istorija nuo pat pradžių buvo lygiai tiek pat komiška, kiek ir graudi. Tik įsivaizduokite: paskambino dvi moterys ir papasakojo, kad iš lauko išgelbėjo mažytį it kruopa kačiuką, išmestą iš namų. Tąkart neturėjome vietų, tad jos pažadėjo šiek tiek „palaikyti“, kol galėsime pagelbėti.

Kauno mokiniai minėjo Sausio 13-ąją (10)

2017 sausio mėn. 13 d. 16:31
Kauno mokiniai minėjo Sausio 13-ąją
DELFI skaitytojo nuotr.
Atiteka laikas, atnešdamas įvykius, faktus ir žmones. Į šiandieną laikas atskriejo iš 1991 metų sausio 13-osios ir 8.00 val. visoje Lietuvoje sustojo su atminties liudijimu. „Atmintis gyva, nes liudija“ šiandieną, liudys, kol gyvuos Lietuva.

1000 laisvės žvakučių Veiviržėnų J. Šaulio gimnazijoje (8)

2017 sausio mėn. 13 d. 14:20
1000 laisvės žvakučių Veiviržėnų J. Šaulio gimnazijoje
Mokyklos nuotr.
Sausio 13 diena – kai gėris nugalėjo blogį, tai diena, kai šviesa nugalėjo tamsą. Net ir praėjus 26 metams po šio dienos, svarbu nepamiršti jos, skatinti ir puoselėti savo minties, savo artimųjų, savo šalies laisvę.

Vyro namuose – neįprastos išvaizdos gyvis (40)

2017 sausio mėn. 14 d. 08:38
Vyro namuose – neįprastos išvaizdos gyvis
DELFI montažas
DELFI skaitytojo Vidmanto dėmesį atkreipė namuose pastebėtas jam nežinomas gyvis. Dėl neįprastos pastarojo išvaizdos jis paprašė DELFI redakcijos pagalbos jį atpažįstant.

Sausio 13-ąją prisiminus: mūsų kova vis dar labai reikšminga (17)

2017 sausio mėn. 13 d. 13:56
Šiandien yra Laisvės gynėjų diena ir tikrai nedera pamiršti tų, kurie aną Sausį aukojo savo gyvybes, jomis rizikavo tam, kad šiandien Lietuva būtų laisva. Tai – didžiausia Lietuvos pergalė. Vis dėlto man kažkaip norėtųsi pamąstyti apie kitą barikadų pusę.

Sausio 13-ajai priminti sukūrė ypatingą nuotrauką (123)

2017 sausio mėn. 13 d. 14:39
Sausio 13-ąją kiekvienas prisimena kitaip – vieni apie tos dienos įvykius žino tik iš tėvų pasakojimų, kiti patys stovėjo prie laužų ir susikibę rankomis dainavo, treti tuomet nieko nesuprato, nes buvo per maži, ir tik vėliau įvertino, kas tuo metu vyko. Nepaisant to, kiekvienam ši data svarbi, kaip ir laisvė, kurią visi kartu apgynėme. Foto-video menininkas Simonas Šileika sukūrė „mintį laužančią“ foto manipuliaciją 1991 metų Sausio 13-ai priminti.

Sausio 13-ąją minėjo ir Vilniaus Balsių progimnazijos mokiniai (3)

2017 sausio mėn. 13 d. 09:47
Sausio 13-ąją minėjo ir Vilniaus Balsių progimnazijos mokiniai
Mokyklos nuotr.
Minėdami Laisvės gynėjų dieną sausio 12 dieną Balsių progimnazijos 7-8 klasių mokiniai dalyvavo iškilmingame Laisvės gynėjų dienos minėjime Seime.

Negaliu pamiršti apsilankymų Panevėžio ligoninėje, nors prabėgo metai (17)

2017 sausio mėn. 12 d. 11:45
Negaliu pamiršti apsilankymų Panevėžio ligoninėje, nors prabėgo metai
DELFI (K. Pansevič nuotr.)
DELFI perskaičiau straipsnį apie medikus. Noriu pasidalinti ir kitokia patirtimi. Negaliu pamiršti, nors prabėgo jau metai.

Raseinių gyventojas prie namo pasistatė išskirtinę sniego skulptūrą (10)

2017 sausio mėn. 12 d. 11:10
Raseinių gyventojas prie namo pasistatė išskirtinę sniego skulptūrą
V. Judicko nuotr.
Viename Raseinių miesto privačių namukų kvartale pro šalį važiuojančių vairuotojų dėmesį patraukia netoli kelio stovinti kelių metrų aukščio ledo skulptūra, vaizduojanti kažkokį galiūną.

Iš automobilio persėdau į autobusą: kas negerai su viešuoju Vilniaus transportu (171)

2017 sausio mėn. 16 d. 12:02
Kaip ir didelė dalis vilniečių, prieš dvi savaites susidūriau su automobilio užvedimo problemomis, todėl nusprendžiau išbandyti miesto autobusus. Dar prieš įlipdamas pagalvojau, kodėl aš jais nevažinėju nuolat, nors būnant užsienyje, tą daryti labai patogu?

Vilnietį nustebino BMW vairuotojos elgesys: galioja savos taisyklės? (37)

2017 sausio mėn. 12 d. 10:47
Vilnietį nustebino BMW vairuotojos elgesys: galioja savos taisyklės?
Stopkadras
Sausio 10 d. DELFI skaitytojas Micius Vilniaus centre užfiksavo BMW automobilio vairuotoją, kuriai galioja savos taisyklės. Mergina Senamiesčio gatvele važiavo prieš eismą.

Per kraupią avariją sužalotos moters sūnus: padėkite išsiaiškinti, kas įvyko (32)

2017 sausio mėn. 11 d. 20:43
Per kraupią avariją sužalotos moters sūnus: padėkite išsiaiškinti, kas įvyko
Kas vyksta Kaune nuotr.
Kaune sekmadienį per kraupią avariją moteris buvo prispausta automobilio. Jos sūnus kreipėsi į DELFI skaitytojus prašydamas padėti nesuklysti aiškinantis, kas kaltas dėl įvykio.

Žvarbią žiemą – nuostabūs skaitytojų užfiksuoti vaizdai (1)

2017 sausio mėn. 11 d. 15:51
Nors stingdantis žiemos šaltis patinka ne visiems, žvarbūs šalčiai gamtoje sukuria nuostabių vaizdinių. Jais su DELFI pasidalijo skaitytojai, žiemos grožį užfiksavę nuotraukose.

Dėl išgyvenimo kovojusi Amūra ieško namų

2017 sausio mėn. 11 d. 14:13
Kai tik išaušta naujas rytas, Amūra vėl ir vėl su nerimu širdyje žvelgia pro langą. Neramiai akytės bėgioja, ieško, žvelgia į tolį ir laukia pasirodančių šeimininkų. Tik per stebuklą likusi gyva, daug vargo ir skausmo gyvenime patyrusi katytė tikisi, kad visi vargai jau praeityje, o tolumoje netrukus išvys jai mojantį ir kviečiantį mylimo Žmogaus siluetą.