Piliečių naujienos

Po feisbuką plinta romantiškas laiškas: padėkite pakeisti likimą – noriu rasti šią moterį (61)

2017 gegužės mėn. 22 d. 14:14
Feisbuke nuo gegužės 19 d. pamažu pradėjo sklisti keistas įrašas, turintis sudominti visas moteris, vardu Diana. Vienos jų ieško trejus metus su šio vardo moterimi susirašinėjęs žmogus. Jis parašė romantišką laišką, kuriuo siekia rasti jam brangų žmogų. Su šio žmogaus leidimu publikuojame laišką, kviečiame perskaityti ir juo pasidalyti su jums pažįstamomis Dianomis!

Padėkite: Vilniuje dingo reta papūga Doleris! (18)

2017 gegužės mėn. 22 d. 10:52
Padėkite: Vilniuje dingo reta papūga Doleris!
DELFI skaitytojas
Gegužės 20 d. apie 17 val. Vilniaus pakraštyje šalia Šilo ežero esančiose sodų bendrijose dingo Lietuvoje retos rūšies Eclectus roratus polychloros patinėlis. Manome, kad jis galėjo nuskristi į šalia esančias sodų bendrijas...

Savaitės „Baudos kvitas“: mano vieta – kieme! (16)

2017 gegužės mėn. 19 d. 17:21
Savaitės „Baudos kvitas“: mano vieta – kieme!
DELFI skaitytojas
Rubrika „Baudos kvitas“, kur publikuojami skaitytojų užfiksuoti KET pažeidimai, ir toliau laukia įspūdingų kadrų! Publikuojame geriausias, per visą savaitę skaitytojų siųstas nuotraukas ir vaizdo klipus. Juos galite peržvelgti bendroje galerijoje.

Vilniaus medyje apsigyveno papūgėlė (18)

2017 gegužės mėn. 19 d. 15:57
Papūga Pilaitėje. Foto / Facebook
Foto / Facebook
Gegužės 17 d. vilnietė Vilma Pilaitės mikrorajone pastebėjo neįprastą gyventoją – moteris užfiksavo medyje įsitaisiusią žalią papūgą.

Policija ramina dėl neįprasto panevėžiečio nufilmuoto susibūrimo prie savivaldybės (10)

2017 gegužės mėn. 19 d. 12:42
Karinių pratybų inscenizacija Panevėžyje. Foto / DELFI skaitytojas
Foto / DELFI skaitytojas
Penktadienį DELFI skaitytojas Andrius pasidalino vaizdo įrašu, kuriame matyti keistas susibūrimas Panevėžyje – minia žmonių protestuoja su neaiškiomis vėliavomis. Kaip paaiškino Panevėžio pareigūnai, jaudintis tikrai nereikėtų – vyksta karinės pratybos.

Vilniaus pakraštyje į kelią iššokęs briedis sukėlė avariją ir sužalojo žmones (17)

2017 gegužės mėn. 20 d. 22:35
Vilniaus pakraštyje į kelią iššokęs briedis sukėlė avariją ir sužalojo žmones
DELFI skaitytojas
Vėlų trečiadienio vakarą „Renault Megane Scenic“ važiavusi moteris nesitikėjo, kad Vilniaus pakraštyje prieš pat jos automobilį iššoks briedis. Moteris neišvengė smūgio į gyvūną.

Esu abiturientas – štai jums sąrašas, kiek 140 žmonių mokės už išleistuves (220)

2017 gegužės mėn. 19 d. 09:50
Išleistuvės – vienas svarbiausių jauno žmogaus gyvenimo įvykių, patirtis, kuri niekada nepasimirš. Nesuprantu tų, kurie renkasi neateiti ar ateiti „bet kaip“. Mūsų mokykloje metėmės po 130 eurų, 140 žmonių.

Darbo pokalbyje nuostabą sukėlė kandidato atvirumas apie gyvenimo būdą (56)

2017 gegužės mėn. 21 d. 19:19
Ar esate girdėję keistų klausimų darbo pokalbyje? Komentuodami tekstą „Trys dažniausiai darbo pokalbio metu užduodami klausimai ir kaip į juos atsakyti“ DELFI skaitytojai papasakojo, kokių įdomybių darbo pokalbio metu yra tekę išgirsti jiems. Kviečiame pasisakyti ir jus – pasidalinkite įdomiausia, keisčiausia darbo pokalbio istorija ir laimėkite prizą!

Galvojome, kad augintinio niekada neturėsime – persigalvojome pamatę pelę (42)

2017 gegužės mėn. 20 d. 16:10
Barbora, jos tėveliai ir Olofas. Foto / Greta Kniežaitė-Novikovienė
Foto / Greta Kniežaitė-Novikovienė
Mūsų šeimos vyras Vytautas, jau atsikraustant į namą, buvo griežtai pasisakęs prieš gyvūnus namuose – nebus nei kačių, nei šunų, blogiausiu atveju – žuvys. Tad nuo jų ir pradėjome. Ties tuo, manau, ir būtume sustoję, nes visos mano pastangos kalbėtis apie puikių beplaukių veislių kates, kurios nesišeria, neturi kvapo, baigdavosi tik galvų palinkčiojimas ir pasakymu – kam jų reikia. Bet...

Danguje – orų kaitos pranašas (9)

2017 gegužės mėn. 17 d. 16:31
Saulės halas. Foto / DELFI skaitytojas
Foto / DELFI skaitytojas
DELFI skaitytoja Vaida gegužės 17 d., apie 16 val., danguje užfiksavo saulės halą. Jos nuotraukose halas matomas kaip aplink saulę susidaręs šviesos apskritimas.

Kaltas, kad benamis? Ieškome Vasiai namų (6)

2017 gegužės mėn. 15 d. 15:41
Pagaliau galime pranešti geresnių naujienų iš Vasios padangės! Katinėliui veterinarijos klinikoje atlikti kraujo tyrimai, kad galėtume sužinoti, ar jis neturi kokių nors plika akimi nematomų ligų. Tyrimų rezultatai mus labai pradžiugino, nes visi rodikliai atitinka normas.

Mano kukli nuomonė: kaip lietuviams užimti aukštą vietą „Eurovizijoje“ (304)

2017 gegužės mėn. 15 d. 16:29
Po šių metų „Eurovizijos“ konkurso vėl daugybė žmonių nusivylė, kad mūsų šalies daina nepateko į finalą. Na, Lietuva nelabai dažnai užima „Eurovizijoje“ aukštas vietas, tai būna labiau išimtys, negu tendencija. Norėčiau pasidalinti savo kuklia ir neprofesionalia nuomone, ką reikėtų daryti, kad lietuvių atliekamos dainos atsirastų šio konkurso geriausiose vietose, ir gal netgi laimėtų.

Gaisrą nufilmavusi moteris sudvejojo ugniagesių pasirengimu (5)

2017 gegužės mėn. 15 d. 14:13
Gaisrą nufilmavusi moteris sudvejojo ugniagesių pasirengimu
DELFI skaitytojas
„Susidūrėme su Trakų rajono gaisrininkų abejingumu ir bejėgiškumu“, – laišką DELFI pradėjo Lentvario, Gaidiškių g. gyventoja Alisa. Moteris gyventojų vardu pasakojo, kad situacija buvusi tokia, jog gelbėtojai vėlavo, gaisro gesinimo metu įdavė žarną gyventojui, o vėliau vienas ekipažas apskritai dingo. Ugniagesiai sako, kad šiuo metu pradėtas situacijos tyrimas, tačiau patys pateikia visai kitokius duomenis nei gyventoja.

Turime šio to pasimokyti iš „Euroviziją“ nugalėjusio portugalo (58)

2017 gegužės mėn. 14 d. 12:01
Šių metų Eurovizija ir pirmų vietų laimėtojai tikrai patiko (mano favoritai buvo portugalas, belgė ir norvegai).

Prašo pagalbos: įžūliai pavogtas ribotos gamybos vaikiškas vežimėlis (66)

2017 gegužės mėn. 13 d. 08:44
Vežimėlio vagystė daugiabutyje. Foto / DELFI skaitytojas
DELFI skaitytojas
DELFI skaitytoja Jurgita praneša, kad gegužės 10 d. 3.10 val iš daugiabučio namo rakinamos laiptinės Vilniuje buvo pavogtas vaikiškas vežimėlis „Stokke Xplory“. Taip nutiko, nors įėjimas ir yra filmuojamas.

Išterlioto automobilio savininkė įtaria, kas galėjo užrašyti įžeidžianti užrašą (103)

2017 gegužės mėn. 12 d. 10:54
Išterliotas automoblis. Foto / DELFI skaitytojas
Foto / DELFI skaitytojas
Ankstų pirmadienio rytą atsikėlusi vilnietė buvo sukrėsta pamatyto vaizdo – jos automobilis buvo išterliotas žaliais dažais, o ant jo buvo užrašytas žodis „Kalė“. DELFI jau rašė apie po socialinius tinklus paplitusią nuotrauką, kurioje užfiksuotas moters „Nissan Juke“ – su portalu susisiekusi vilnietė pasakoja, kas galėjo lemti tokį incidentą. Ji įtaria savo buvusį draugą.

Kai gatvė atima vaikystę ir regėjimą: dviejų kačiukų istorija! (10)

2017 gegužės mėn. 11 d. 15:07
Pamatyti ir nuryti neteisybės jausmą daugybę kartų iš eilės, kiekvienais metais, kiekvieną pavasarį. Kaip? Kaskart prisilietus įsileisti jų istorijas ir bandyti kartais ištaisyti tai, kas nepataisoma. Perteikti Jums, kas sunkiai perteikiama, nes tiesiog per stipru ir per skauda.

Neliūdėkite – prieš 89 metus orai irgi nedžiugino (30)

2017 gegužės mėn. 10 d. 17:21
Foto / DELFI skaitytojas ir Lietuvių tautosakos rankraštynas
Foto / DELFI skaitytojas ir Lietuvių tautosakos rankraštynas
Esate iš tų, kurie stebisi sniegu gegužę ir nepamena tokio šalto pavasario? Jūs ne vieni – DELFI Piliečio redakciją šią savaitę užplūdo skaitytojų laiškai, kuriuose užfiksuotos pusnys, likus vos 22 dienoms iki vasaros. Vis dėlto, Lietuvių tautosakos rankraštynas savo feisbuko paskyroje pateikė puikų įrodymą, kad būna ir blogiau.

Vilniuje – išskirtinis išpuolis: be gailesčio suniokojo automobilį (116)

2017 gegužės mėn. 11 d. 09:23
Išterliotas automobilis. Foto / Robertas V.
Foto / Robertas V.
Įsiutusio žmogaus kerštas ar chuligano siautėjimas? Tokios mintys kyla pamačius „Nissan Juke“ automobilį sostinėje, kurį be gailesčio kažkas suniokojo žaliais dažais, o ant šono užrašė – „Kalė“.

Nustebino įžūlus vairuotojas Vokietijoje (28)

2017 gegužės mėn. 10 d. 11:37
Įžūlus vairuotojas Vokietijoje. Foto / DELFI skaitytojas
DELFI skaitytojas
Gegužės 9-ąją DELFI skaitytojas Vokietijoje pastebėjo įžūlų vairuotoją – dieną, kai dauguma rusų švenčia vadinamąją Pergalės dieną, jis vairavo per langą iškėlęs SSRS vėliavą.

Į aikštelę grįžusio vairuotojo laukė nemalonus siurprizas (20)

2017 gegužės mėn. 10 d. 10:30
Į aikštelę grįžusio vairuotojo laukė nemalonus siurprizas
DELFI skaitytojas
Antradienio vakarą DELFI skaitytoją nemaloniai nustebino kiekvieno vairuotojo širdį suspausiantis vaizdelis – kažkas chuliganiškai subraižė jo automobilio dureles. DELFI skaitytojas prašo jūsų pagalbos, o mes kviečiame – pasidalykite savo patirtimi ir papasakokite, kaip elgėtės tokioje situacijoje? Jūsų minčių laukiame el. paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Automobilis“.

Gegužė Vilniuje: sostinę užklupo snygis (66)

2017 gegužės mėn. 9 d. 17:36
Antradienio vakarą į Vilnių sugrįžo žiema – apie 17.30 val. sostinėje pradėjo snigti. Nors ryte ne vienas vilnietis stebėjosi vaizdais iš Vakarų Lietuvos, kur itin gausiai prisnigo, sniego patiems sostinės gyventojams išvengti nepavyko.

Košmariška kelionė Kaune: nufilmavau ribas peržengusį vairuotoją (39)

2017 gegužės mėn. 10 d. 09:54
Košmariška kelionė Kaune: nufilmavau ribas peržengusį vairuotoją
DELFI skaitytojas
Kauno miesto valdžios noras mažinti transporto srautus miesto centre pamažu bliūkšta kaip muilo burbulas, o miesto viešojo transporto sistemos pertvarka tapo neišsprendžiamu rebusu su nuolatiniais pakeitimais. Viena įmonė, įsiliejusi į miesto viešojo transporto sistemą, šiek tiek pagerino įvaizdį, tačiau vis dar mokosi iš savo klaidų. O man karčią teisybę teko patirti savo kailiu, naudojantis UAB „Kauno autobusai“ paslaugomis.

Emigrantės skundas: pakliuvo į būstą išnuomojusių lietuvių pinkles (12)

2017 gegužės mėn. 9 d. 15:32
Emigrantės skundas: pakliuvo į būstą išnuomojusių lietuvių pinkles
DELFI (R.Lukaitytės nuotr.)
Į „Tiesos” redakciją kreipėsi mažametį vaiką viena Visbičo mieste auginanti lietuvė Violeta, kuri netikėtai susidūrė ne tik su tautiečių įžūlumu, tačiau ir vietinių institucijų abejingumu.

Į nelaimę patekusi moteris negailėjo gerų žodžių policijai: tokių pareigūnų dar neteko sutikti (19)

2017 gegužės mėn. 9 d. 11:20
Į nelaimę patekusi moteris negailėjo gerų žodžių policijai: tokių pareigūnų dar neteko sutikti
Foto / Telšių apskrities VPK
Motinos dieną gimtuosiuose Telšiuose besisvečiavusi Jurgita nė nenumanė, kad viešnagę sudrums nelaimingas atsitikimas. Vidudienį, iš gyvenamojo namo kiemo automobiliu norėjusi išvažiuoti moteris, sumaišiusi automatinės pavarų dėžės bėgius, įvažiavo į garažą.

Lietuvos gyventojai apstulbę: kol vienur švietė saulė, kitur sugrįžo sniegas artėjant pietums pradėjo snigti ir Vilniuje (182)

2017 gegužės mėn. 9 d. 07:53
Lietuvos gyventojai apstulbę: kol vienur švietė saulė, kitur sugrįžo sniegas
DELFI skaitytojas
Antradienio rytą į dalį Lietuvos rajonų vėl grįžo sniegas ir žiemiški orai.

Europos jaunimo savaitė Šiauliuose: keturios dienos, keturi iššūkiai, tūkstančiai jaunų žmonių

2017 gegužės mėn. 8 d. 11:22
Europos jaunimo savaitė Šiauliuose: keturios dienos, keturi iššūkiai, tūkstančiai jaunų žmonių
Foto / Benas Jankauskas
Keturios dienos, keturi iššūkiai, tūkstančiai jaunų žmonių. Su tokia žinute Šiauliuose gegužės 1-5 d. startavo pirmas ir didžiausias Šiauliuose Europos jaunimo savaitės renginys „FEST`17“.

Savaitės „Baudos kvitas“: aš statau prie savo lango! (27)

2017 gegužės mėn. 5 d. 18:54
Savaitės „Baudos kvitas“: aš statau prie savo lango!
DELFI skaitytojas
Rubrika „Baudos kvitas“, kur publikuojami skaitytojų užfiksuoti KET pažeidimai, ir toliau laukia įspūdingų kadrų! Publikuojame geriausias, per visą savaitę skaitytojų siųstas nuotraukas ir vaizdo klipus. Juos galite peržvelgti bendroje galerijoje.

Antrąjį augintinį rado pas draugus – teko ištesėti pažadą ir pasiimti (21)

2017 gegužės mėn. 7 d. 22:30
Rūta, Gustavas, Tekila ir Ozis. Foto / Elena Rutkauskaitė
Foto / Elena Rutkauskaitė
Išlipus iš automobilio tamsoje aplink kojas ėmė suktis nedidelis šunelis. Atvažiavome pas draugus į nedidelį kaimą už Alytaus. Šiuose namuose jau gyvena haskių veislės kalytė ir šveicarų aviganis, tad iškart kilo klausimas, iš kur šis mažas padarėlis? Draugai pasakė, kad šunelis aplink namus slampinėja jau savaitę, yra šeriamas, tačiau trečias šunelis jiems nereikalingas.

Pasipiktino: ar BMW galima ignoruoti KET? (71)

2017 gegužės mėn. 6 d. 19:40
Pasipiktino: ar BMW galima ignoruoti KET?
DELFI skaitytojas
DELFI skaitytojai nepailsta fiksuoti savo įžūlumu vienas kitą lenkiančių Lietuvos vairuotojų. Šįkart vienas jų pasidalino kiek senesniu, tačiau savo aktualumo tikrai nepraradusiu vaizdeliu – jame nufilmuota, kaip šviesoforo spalvų reikšmę tikriausiai pamiršęs vairuotojas sankryžoje paisė savo paties susikurtų taisyklių.