Žavus jaunuolis Žirnis svajoja apie gerus šeimininkus!

 (3)
Nuostabusis Žirnis buvo rastas Naujojoje Vilnioje prie parduotuvės. Atsirado ten lyg iš niekur, prieš tai niekad nematytas ir negirdėtas, išsigandęs ir peršalęs. Ačiū Gretai, pasiūliusiai jam pagalbą ir suteikusiai laikiną prieglobstį.
Žirnis

Jos dėka šiandien šis paaugliukas – tikras gražuolis, sveikas, „nuparazitintas“, paskiepytas, kastruotas ir pasiruošęs kelionei į tikrus namus, kurių jau ir dairosi! Žirniui maždaug 9 mėn., jis aktyvus, žaismingas, taikus, tikras smalsuolis, puikiai sutaria su kitais gyvūnais, o didžiausias atsipalaidavimas – „žvejyba“ iš akvariumo.

Žirnis – savarankiškas ir kol namie yra kitų gyvūnų, žmogumi pernelyg nesidomi, t.y. žaidžia su tais, kuriuos labiau supranta, tačiau paimtas ant rankų ir glostomas mėgaujasi, murkia. Jei ieškote žavaus jaunuolio savo namams ir širdžiai, žinokite, kad šis jaunuolis su oranžiniu paltuku irgi ieško Jūsų!

Žirnis laukia skambučių tel. 8 682 41750 (atsilieps jo padėjėja ir globėja Greta, Vilnius)!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Pašėlusiam ketvertukui reikia draugiškų šeimininkų

Kartais gimsta nepaklusnūs drąsiaširdžiai ir nieko nepadarysi! Šeškinėje, po balkonu, laukinė katytė atsivedė keturis neklaužadas, kuriuos nuo vaikystės jaukino kiemo vaikų rankos.

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.