Žaviai merkianti akytę katytė Pelytė ieško namų

 (3)
Tikriausiai perskaitėte pavadinimą ir dar kartelį prie jo sugrįžote, kad galėtumėte pasitikslinti? Taip, taip, Jūs perskaitėte teisingai. Ieškome namų žaviai rainiukei, vardu Pelytė.
Katytė Pelytė

Į globą Pelytė pateko dar 2013 m. vasarą, kai daugiabučio rūsyje katinėlius atsivedė laukinė katytė. Iš visos vados išgyveno tik viena katytė, kurią katė pirmomis vasaros dienomis ir išvedė „parodyti“ pasauliui. Gaila, bet dienos šviesa atnešė mažylei tik skausmą, nes pasaulį ji matė tik viena akyte.

Nepaisydama dienos šviesos suduoto skaudaus smūgio, kačiukė kaip Pelytė-Smailytė iš vaikų pasakos visiškai nenusimena, yra žvali ir labai žaisminga. Atrodo neįtikėtina, bet laukinei katei rūsyje gimusi jos dukrytė nuo pat pirmojo savo susipažinimo su pasauliu rodo begalinį pasitikėjimą žmogumi ir meilę jam.

Šiandien Pelytė, nors ir smulkutė, bet sveika, labai smalsi, jauki, žaisminga. Mėgsta, kai ją glosto žmogus, mėgsta, kai pakaso ausytę, prilėkusi užšoka ant kelių, truputį paguli, o tada vėl lekia „reikalų tvarkyti“. O jų juk tiek daug: ir pavalgyti reikia, ir numestą kamuoliuką pagainioti, plunksneles ant koto pajudinti ar kitus globėjos katinėlius pakibinti. Kažkur vis skuba, lekia, žaidžia, kol krenta iš nuovargio.

Pelytės galvytė kiek pasukta į šonelį dėl kažkada persirgto ausies uždegimo, bet tai jai nė kiek netrukdo, anaiptol – juk suteikia savotiško žavesio.

Katytė Pelytė – Smailytė jau sterilizuota ir paskiepyta, todėl ateityje dėl prieauglio vargo tikrai neturėsite.

Jeigu Jums patiko Pelytė ir jeigu norite jai pasiūlyti savo namus, skambinkite globėjai. Atvažiuokite, susipažinkite ir išsivežkite ją į savo namus.

Kontaktai: tel.nr. 861048187 (Vilnius; atsilieps globėja, nes Pelytė labai užsiėmusi ir neturi kada plepėti telefonu)

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.