Ypatingasis Gyzmukas laukia mylinčių šeimininkų

 (1)
Šiam šuneliui labai reikia namų. Jis ypatingas tuo, kad yra katiniško meilumo ir zuikučio širdelės. Gyvūnas labai jautrus, mažas bailiukas, tikrai nėra agresyvus, tačiau reikėtų rūpestingų ir dėmesingų šeimininkų.

Pamatęs svetimą žmogų, linksmas, meilus šunelis slepiasi į tolimiausią kampą, o į bandymus supažindinti atsako ,,balute'', bet niekada nerodo agresijos ar pykčio, tik didelę baimę.

Žinoma, dėmesys, bendravimas ir meilė gali nugalėti viską, juk Gyzmo jau nebebijo šluotos ir pakeltos rankos. Viską galima nugalėti, todėl Gyzmutis labai tikisi, kad atsiras toks žmogus, kuris jį pamils ir padės nurimti baikščiai zuikučio širdelei.

Susisiekti telefonu arba el.paštu: 865579657, neringa@penktakoja.lt

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Padėkite katinui Voveraičiui pasveikti! (2)

Voveratis į mūsų globą pateko prieš pat Šv. Kalėdas. Jis – eilinė žmogaus neatsakingumo auka, nežinomo beširdžio ištrenkta išgyvenimui gatvėje.

Šuniukas Tutis ieško namų

Tai šuo lyg iš meksikietiško televizijos serialo nužengęs – pristatome jums Tutį!

Gyvūnų prieglaudai trūksta maisto: padėkite! (23)

„Šlapianosiukai“ kreipiasi su dideliu prašymu. Baigėsi mūsų sauso maisto atsargos ir kraikas.

Ieškome namų rainiukui Jukui

Sustok tik vienai minutei, vienai minutėlei, apsidairyk, pažvelk į savo gyvenimą kitomis akimis ir pagalvok, ar nieko Tau ir Tavo gyvenimui netrūksta? Ar Tavo namuose netrūksta vaikiško smalsumo, tikro, nesuvaidinto džiaugsmo ir unikalios patirties?

Liūdna katinėlio istorija: prašoma parama gydymui (1)

Čia jau viskas. Čia paskutinis. Taip kaskart save tramdo gelbėjantys gyvūnus iš tragiškiausių situacijų. Tramdo tol, kol į sielą nepažvelgia kupinos skausmo, begęstančios gyvybės akys.