Ypatingasis Gyzmukas laukia mylinčių šeimininkų

 (1)
Šiam šuneliui labai reikia namų. Jis ypatingas tuo, kad yra katiniško meilumo ir zuikučio širdelės. Gyvūnas labai jautrus, mažas bailiukas, tikrai nėra agresyvus, tačiau reikėtų rūpestingų ir dėmesingų šeimininkų.

Pamatęs svetimą žmogų, linksmas, meilus šunelis slepiasi į tolimiausią kampą, o į bandymus supažindinti atsako ,,balute'', bet niekada nerodo agresijos ar pykčio, tik didelę baimę.

Žinoma, dėmesys, bendravimas ir meilė gali nugalėti viską, juk Gyzmo jau nebebijo šluotos ir pakeltos rankos. Viską galima nugalėti, todėl Gyzmutis labai tikisi, kad atsiras toks žmogus, kuris jį pamils ir padės nurimti baikščiai zuikučio širdelei.

Susisiekti telefonu arba el.paštu: 865579657, neringa@penktakoja.lt

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Pamestinukė Triksė laukia naujų šeimininkų

Susipažinkite su linksmąja Trikse! Ši laiba, trumpaplaukė paaugliukė buvo rasta gatvėje, įtariame, kad kaip ir didžioji dalis tokio likimo kačiukų, buvo tiesiog išmesta kaip „likutis“ nuo nereikalingo prieaugio, kurio nepavyko (o gal net nebuvo bandyta) išdovanoti.

Rotveilerė Tera ieško namų (2)

Kartais likimas negailestingai žaidžia gyvenimais ir mums, kad ir kaip būtų skaudu, tenka išsiskirti su mylimais.

Katinėliui Giriui reikia pagalbos (4)

Ši istorija prasidėjo netikėtai penktadienio vakarą, kai žmogus Naujininkuose, Dariaus ir Girėno g. rado persigandusį katinėlį su žaizda ant nugaros.

Trys 2,5 mėn. katytės iš gatvės ieško namų!

Susipažinkite su 3 sesutėmis – Coliuke, Pelene ir Moana, kurių kažkas lengva ranka atsikratė, nusprendę negaišti laiko namų paieškoms, o palikti gatvėje, šalia namo esančioje laukinių kačių šerykloje, papildant nereikalingųjų beglobių katyčių gretas.

Buvęs kankinys Mėjukas ieško namų (5)

Nedaug trūko, kad šįkart būtume kvietę policiją, nors teisinis neprižiūrimų gyvūnų problemų sprendimo būdas mūsų veikloje yra blogiausias kraštutinumas. Tie patys mūsų gerai išnarstyti Naujosios Vilnios sodai, tie patys prasigėrę veidai, tas pats požiūris į augintinius. Čia kas antram gyventojui 3-4 mėnesių katės dydžio šuniuko pririšimas prie grandinės yra savaime suprantamas dalykas, iš šiukšlių sulipdyta vėjo perpučiama būda – karališki apartamentai.