Ypatingasis Gyzmukas laukia mylinčių šeimininkų

 (1)
Šiam šuneliui labai reikia namų. Jis ypatingas tuo, kad yra katiniško meilumo ir zuikučio širdelės. Gyvūnas labai jautrus, mažas bailiukas, tikrai nėra agresyvus, tačiau reikėtų rūpestingų ir dėmesingų šeimininkų.

Pamatęs svetimą žmogų, linksmas, meilus šunelis slepiasi į tolimiausią kampą, o į bandymus supažindinti atsako ,,balute'', bet niekada nerodo agresijos ar pykčio, tik didelę baimę.

Žinoma, dėmesys, bendravimas ir meilė gali nugalėti viską, juk Gyzmo jau nebebijo šluotos ir pakeltos rankos. Viską galima nugalėti, todėl Gyzmutis labai tikisi, kad atsiras toks žmogus, kuris jį pamils ir padės nurimti baikščiai zuikučio širdelei.

Susisiekti telefonu arba el.paštu: 865579657, neringa@penktakoja.lt

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Namučių ieško Mikelandželas arba tiesiog Mikis (3)

Mikis – gražus, žavingas, charizmatiškas 6 mėnesių amžiaus katinas, vaikinas pačiame jėgų žydėjime.

Prašo padėti beglobiams gyvūnams nupirkti sauso ėdalo (10)

Bičiuliai, į jus su dideliu prašymu kreipiasi „Šlapianosiukai“. Baigėsi mūsų sauso maisto atsargos!

Norinčiam pasveikti katinėliui Amonui reikia pagalbos (3)

Amonas į „Naminukų“ globą atkeliavo per didžiuosius šalčius. Ir atkeliavo jis pats, tikrąja to žodžio prasme. Radome verkiantį netoli durų ir bandantį atsikąsti į ledo gabalą sušalusį maistą įrengtoje šeryklėlėje, o vos pamatęs mus, įjungė tokią sireną žiūrėdamas į akis, duodamas suprasti, jog mes vienintelė ir turbūt paskutinė jo viltis gyventi...

Katinėlis Ausius pasiruošęs naujam gyvenimui mylinčiuose namuose (2)

Su jumis sveikinasi prieglaudos asmenybė – katinukas Ausius! Jis pats nuostabiausias prieglaudos augintinis - draugiškas ir visiškas katašunis, kuriam visi draugai.

Baltkailis katinėlis Tedis ieško namų

Namų ieško Tedis – tikras meškutis iš vaikystės animacinio filmo, kurio pagrindinis kredo gyvenime buvo: „Skaniai pavalgiau, o dabar einu pamiegoti. Pamiegojau, o dabar einu pavalgyti“ arba „Kas pavalgęs nepamiega, tas didžiausias tinginys“. Tai be galo meilus, tvarkingas, ramus meškutis.