Ypatingasis Gyzmukas laukia mylinčių šeimininkų

 (1)
Šiam šuneliui labai reikia namų. Jis ypatingas tuo, kad yra katiniško meilumo ir zuikučio širdelės. Gyvūnas labai jautrus, mažas bailiukas, tikrai nėra agresyvus, tačiau reikėtų rūpestingų ir dėmesingų šeimininkų.

Pamatęs svetimą žmogų, linksmas, meilus šunelis slepiasi į tolimiausią kampą, o į bandymus supažindinti atsako ,,balute'', bet niekada nerodo agresijos ar pykčio, tik didelę baimę.

Žinoma, dėmesys, bendravimas ir meilė gali nugalėti viską, juk Gyzmo jau nebebijo šluotos ir pakeltos rankos. Viską galima nugalėti, todėl Gyzmutis labai tikisi, kad atsiras toks žmogus, kuris jį pamils ir padės nurimti baikščiai zuikučio širdelei.

Susisiekti telefonu arba el.paštu: 865579657, neringa@penktakoja.lt

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Nuo „ūkiško" susidorojimo išgelbėti keturi kačiukai ieško namų!

Keturi kačiukai buvo išgelbėti nuo „ūkiško susidorojimo“ kaime, kadangi gimė nelaukti ir niekam nereikalingi, o kaimo daržinėse peliaujančių kačių lig šiol beveik niekas nesterilizuoja, nes nuo seno įpratę, kad problemos sprendžiamos vandens kibirais arba už tvarto kasant po velėna.

Šaunus ketvertas pūkuotukų ieško namų (3)

Tokių grožių tikriausiai jau seniai nei matėt, nei regėjot. Trijų mėnesių šiaušaliukai (iš kairės) Barbė, Coliukė, vienintelis vaikinukas Ramzis ir Pepė ieško namų ir šeimininkų.

Iškentusi visas negandas – Armita ieško prieglobsčio (1)

Pamiršusi visas negandas ir patirtus skausmus, išsigydžiusi šuns dantų sužalotą kūnelį Armita šiandien guviai ir smalsiai dairosi namų.

Už informaciją apie Pavilnyje dingusį šunį siūlo solidų atlygį (9)

Liepos 14 d. apie 15 val. Pavilnyje, S. Šilingo gatvėje dingo vokiečių aviganio kalytė Aira.

Dingo dar vienas jorkšyrų terjeras Vilniuje (2)

Liepos 15d. Vilniuje Gurių sodų 14-je gatvėje dingo šuniukas.