Ypatingai katytei Elei reikia namų

 (3)
Katytė buvo paimta iš kiemo. Pagailėjau, kai pamačiau, kaip ji eidama svirduliuoja ir griuvinėja. Išoriškai jokių sužeidimų nebuvo, katytė visai gerai atrodė, net nesublogusi buvo, tokia gražutė ir dailutė.
© Skaitytojo nuotr.

Katulė labai ramaus būdo, nėra rėksnė - isterikė, labai miela murkutė, nereali šnekutė, jokių problemų dėl tualeto reikalų, nėra išranki maistui, visuomet žino saiką. Mėgsta šalia prisiglausti miegodama, pakalbinta visuomet atsakys savo „mrr“ švelniu tyliu balseliu. Visuomet smalsauja ir stebi, ką aš veikiu, ypač virtuvėje, sėdi ir laukia, gal kokį mėsos kąsnelį gaus.

Pradžioje Elė stebino, kad visiškai nesidomėjo jokiais žaidimais, mano senbuvių katinų nenorėjo net akyse matyti, o ką jau kalbėti apie kažkokį kontaktą su jais. Dabar viskas apsivertė – Elė taip dūksta, kad smagu į ją žiūrėti, koridoriaus kilimėliai skraido į šalis, mano senbuvius katinus seniai pastatė ant ausų, dabar ji čia karalienė. Žodžiu, iš katės niurzgos tapo labai miela, socialia ir padūkusia kate.

Katytei ieškome naujų šeimininkų, naujų namų. Jokios ypatingos priežiūros ar gydymo Eliukei nereikia, jai reikalinga tik meilė, maistas ir saugūs namai, priimti ja tokią, kokia yra dabar, tokia dūkstančią, kalbančią ir su truputį sutrikusia lygsvara. Iš tiesų žavinga katytė! Dovanosime tik atsakingiems šeimininkams.

Jei susidomėjote Ele, paskambinkite ar parašykite – viską apie Elę papasakosiu išsamiai: 8687 41667, jurramu@gmail.com

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Neiva – šunytė su rožine širdute ant nosytės (1)

Kaip šis mažas stebukliukas atsidūrė gatvėje, kodėl buvo išmesta, mes, žinoma, nesužinosime. Mažulytę, panašią į belgų aviganę, paliktą gatvėje pastebėjo žmonės, kurie ir kreipėsi pagalbos į Beglobio prieglaudą.

Žavingas mažaūgių trejetukas ieško namų! (4)

Susipažinkite su pačia žaviausia mažylių trijule – šviesiaplauke Dore, juodaplaukė garbanota Magi ir trumpaplaukiu juodu Jagu!

Ieškome namų arba globos Luksnėnuose rastam šuneliui (3)

Šis trumpauodegis šuniukas lapiukas atsirado Luksnėnų (Alytaus r.) soduose. Gal pasiklydo, bet paprastai ten atsikratoma augintiniais...

Trys maži Pilvūzai ieško namų

Trys mieli Pilvūziukai ieško namų. Juodai rudas berniukas, rudos – mergytės. Šuneliai nublusinti, nukirminti, apie 3 mėnesių amžiaus, draugiški bei žaismingi. Vasario 11 d. jie buvo paskiepyti. Bus nedidelio arba vidutinio dydžio.

Namų ieško mielas rainiukas Brolis

Namų ieško fantastiškas katinėlis Brolis Antrasis. Katinėlis, nors ir yra gimęs lauke, yra jaukus, draugiškas su kitais gyvūnais ir labai myli žmones. Jaunutis, kastruotas, skiepytas, sveikas, švarus ir meilus Brolis Antrasis laukia namučių.