Ypatingai katytei Elei reikia namų

 (3)
Katytė buvo paimta iš kiemo. Pagailėjau, kai pamačiau, kaip ji eidama svirduliuoja ir griuvinėja. Išoriškai jokių sužeidimų nebuvo, katytė visai gerai atrodė, net nesublogusi buvo, tokia gražutė ir dailutė.
© Skaitytojo nuotr.

Katulė labai ramaus būdo, nėra rėksnė - isterikė, labai miela murkutė, nereali šnekutė, jokių problemų dėl tualeto reikalų, nėra išranki maistui, visuomet žino saiką. Mėgsta šalia prisiglausti miegodama, pakalbinta visuomet atsakys savo „mrr“ švelniu tyliu balseliu. Visuomet smalsauja ir stebi, ką aš veikiu, ypač virtuvėje, sėdi ir laukia, gal kokį mėsos kąsnelį gaus.

Pradžioje Elė stebino, kad visiškai nesidomėjo jokiais žaidimais, mano senbuvių katinų nenorėjo net akyse matyti, o ką jau kalbėti apie kažkokį kontaktą su jais. Dabar viskas apsivertė – Elė taip dūksta, kad smagu į ją žiūrėti, koridoriaus kilimėliai skraido į šalis, mano senbuvius katinus seniai pastatė ant ausų, dabar ji čia karalienė. Žodžiu, iš katės niurzgos tapo labai miela, socialia ir padūkusia kate.

Katytei ieškome naujų šeimininkų, naujų namų. Jokios ypatingos priežiūros ar gydymo Eliukei nereikia, jai reikalinga tik meilė, maistas ir saugūs namai, priimti ja tokią, kokia yra dabar, tokia dūkstančią, kalbančią ir su truputį sutrikusia lygsvara. Iš tiesų žavinga katytė! Dovanosime tik atsakingiems šeimininkams.

Jei susidomėjote Ele, paskambinkite ar parašykite – viską apie Elę papasakosiu išsamiai: 8687 41667, jurramu@gmail.com

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Neįprasto grožio kalytė ieško žmogaus (10)

Ši miela, keistutė, į kinų kuoduotą kalytę panaši kalytė rasta prie prieglaudos.

Dvispalvis Mikutis nekantrauja būti priimtas į naujus namus

Mielas, žavus, smalsus, žaismingas didžiaakis Mikutis ieško namų. Ant rankų ilgai neišbūna – juk nėra kada, kai laukia tiek žaislų, kamuoliukų ir skanaus maisto.

Dovanojamas katinėlis Smaliukas

Ieškome namų katinėliui Smaliukui. Katinėlis (6-7 mėn.) – juodas it smala, žibančiomis, širdį užburiančiomis akimis, šiek tiek bailus, bet mielas ir švelnus, moka garsiai burgzti.

Katytė Kalvė: reikia pagalbos ir namų (2)

Kalvarijų g. Vilniuje garsėja ne tik turgumi ar žmonių būdo įvairove. Čia dar begalybė kačių, kurios vienareikšmiškai priskiriamos beglobių klasei. Mat dauguma (nesakau, kad visi) nuosavų namų savininkai turi „kačių“ ir jas išleidžia palakstyti. Ne, ne augintinių ar mylimų sterilizuotų, gydomų, prižiūrimų šeimos gyvūnų, o tiesiog, „kačių“ – kaip kokių belyčių nuolat kovojančių už išgyvenimą subjektų.

Žavingai kačiukų trijulei reikalingi šeimininkai

Sulaukėme pagalbos prašymo iš sodų apie tai, kad lauko katytė atsivedė tris kačiukus. Iš pradžių jais rūpinosi moteris, kuriai vėliau teko išvykti ir trijulės globą perėmė „Naminukų“ savanorė Jovita.