Ypatingai katytei Elei reikia namų

 (3)
Katytė buvo paimta iš kiemo. Pagailėjau, kai pamačiau, kaip ji eidama svirduliuoja ir griuvinėja. Išoriškai jokių sužeidimų nebuvo, katytė visai gerai atrodė, net nesublogusi buvo, tokia gražutė ir dailutė.
© Skaitytojo nuotr.

Katulė labai ramaus būdo, nėra rėksnė - isterikė, labai miela murkutė, nereali šnekutė, jokių problemų dėl tualeto reikalų, nėra išranki maistui, visuomet žino saiką. Mėgsta šalia prisiglausti miegodama, pakalbinta visuomet atsakys savo „mrr“ švelniu tyliu balseliu. Visuomet smalsauja ir stebi, ką aš veikiu, ypač virtuvėje, sėdi ir laukia, gal kokį mėsos kąsnelį gaus.

Pradžioje Elė stebino, kad visiškai nesidomėjo jokiais žaidimais, mano senbuvių katinų nenorėjo net akyse matyti, o ką jau kalbėti apie kažkokį kontaktą su jais. Dabar viskas apsivertė – Elė taip dūksta, kad smagu į ją žiūrėti, koridoriaus kilimėliai skraido į šalis, mano senbuvius katinus seniai pastatė ant ausų, dabar ji čia karalienė. Žodžiu, iš katės niurzgos tapo labai miela, socialia ir padūkusia kate.

Katytei ieškome naujų šeimininkų, naujų namų. Jokios ypatingos priežiūros ar gydymo Eliukei nereikia, jai reikalinga tik meilė, maistas ir saugūs namai, priimti ja tokią, kokia yra dabar, tokia dūkstančią, kalbančią ir su truputį sutrikusia lygsvara. Iš tiesų žavinga katytė! Dovanosime tik atsakingiems šeimininkams.

Jei susidomėjote Ele, paskambinkite ar parašykite – viską apie Elę papasakosiu išsamiai: 8687 41667, jurramu@gmail.com

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.