Vokietuko Dubciaus šypsena jums: padėkite

 (7)
Į Vilniaus miesto benamių gyvūnų sanitarinę tarnybą nuolat atvežami sugauti ar pačių šeimininkų išduoti šuneliai. Čia jie laukia ir tikisi naujo stebuklo. Stebuklas šiems nuskriaustiems šuneliams yra Žmogus.
Šuo

Vilniuje yra tokia vieta, kur šunų skaičius niekada nereguliuojamas, o išgyvenamumas priklauso tik nuo jų pačių. Tai – čigonų taboras. Čia savi dėsniai ir taisyklės. Į čigonų taborą nuolat kviečiama sanitarinė tarnyba, kuri surenka tuos šunis, kurie yra patys patikliausi arba kenčiantys nuo ligų ir laukiantys bet kokios pagalbos. Prieš savaitę eilinį kartą sanitarinės tarnybos darbuotojai važiavo pagal iškvietimą į čigonų taborą. Grįžo su keliais šuneliais, iš kurių vienas buvo Dubcius. Tokį vardą jam sugalvojo Kauno veterinarijos klinikos gydytojai. O kodėl Dubcius, paaiškės vėliau.

Sanitarinės tarnybos darbuotoja pamačiusi Dubcių, iš karto paskambino mums: „Jis labai labai geras ir švelnus šuo, tačiau jam blogai. Jis labai liūdnas, sunkiai eina, tarpupirščiuose nusilupusi oda, atsivėrusios žaizdos. Jam reikia pagalbos“. Perėmėme šunelį iš sanitarinės tarnybos ir nuvežėme į veterinarijos kliniką, kur buvo apžiūrėtas ir nustatytas visiškas išsekimas, ausų uždegimas, nusilupusi oda tarpupirščiuose ir išangės srityje. Šuo vos ėjo, tupėjo arba gulėjo susigūžęs iš skausmo.

Kadangi Vilniaus mieste nebuvo nei vieno laisvo stacionaro, kur galėtumėme užtikrinti vispusišką šuns priežiūrą, jis buvo nuvežtas į Kauno veterinarijos akademijos kliniką. Čia klinikos darbuotojai ir davė šuneliui Dubciaus vardą, nes reikėjo užgydyti nusilupusią ir žaizdotą išangę, kuri kėlė šuniui neapsakomą skausmą. Šiuo metu Dubcius vis dar Kauno veterinarijos klinikoje. Juo labai rūpinasi gydytojai ir klinikos personalas.

Dubcius, svėręs tik 28 kg, jau sveria 30,5 kg. Šunelio žaizdos gyja, skausmas nurimo. Anksčiau suvargęs ir kentėjęs skausmus, Dubcius pradėjo šypsotis. Savaitgalį savanoriai lankė Dubcių ir nudžiugo išvydę atsigavusį ir sustiprėjusį. Dubcius dar labai jaunas šuo, vos poros metų amžiaus ir tikime, kad visi vargai ir skausmai jau liko praeityje.

Gera priežiūra, gydymas ir kokybiškas maistas daro stebuklus. Dubcius siunčia visiems savo šypseną. Kartu mes galime gelbėti gyvybes, galime padėti tiems, kurie serga, kurie sužeisti, bet kurių akys dega troškimu gyventi, džiaugtis gyvenimu ir dėkoti už išgelbėtą gyvybę. Dubciaus gydymui ir laikymui klinikoje dar labai trūksta lėšų. Tačiau tikime, kad jūs prisidėsite nors ir nedidele suma prie šio šunelio gydymo.

Jei galite padėti Dubciui pasveikti ir prisidėti prie jo laimingos šypsenos, galite pervesti savo aukas į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodydami: „Dubciau, šypsokis“. Gyvenantys užsienyje taip pat galite padėti ir paramą Dubciaus gydymui pervesti per „PayPal“ sistemą. Dėkojame už jūsų gerumą!

Jei norite daugiau sužinoti apie Dubcių, jo sveikatos būklę, galite skambinti tel.nr. 861295611 arba rašykite el. paštu info@beglobis.com. Kartu su Dubciumi dėkojame už jūsų gerumą.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.