Viską praradusi jauna katytė Ajanga tikisi dar vieno šanso!

 (1)
Katytė Ajanga į „Naminukų“ globą atkeliavo iš vienos močiutės namų, kuri dėl sveikatos bėdų buvo paguldyta ilgam laikui į ligoninę ir prarado galimybę ja rūpintis.
Katytė

Taip Ajanga kurį laiką gyveno vienut vienutėlė, o jos pašerti ateidavo giminaitė. Bet tai tęstis negalėjo, nes sociali katytė taip pradėjo ilgėtis žmogaus artumo, kad imdavo verkti, vos vėl likdavo viena...

Ajanga – dar visai jaunutė, maždaug 2-3 m., sterilizuota, tvarkinga, švelni, draugiška ir sociali katytė. Žinoma, atsidūrus prieglaudos narvelyje jos liūdesys išaugo, šįkart ne tik dėl prarastos šeimininkės, bet ir dėl atimtų jos mylimų namų. Pasikeitė tik tai, kad jos liūdesys tapo nebylus, tyliai įspraustas kamputyje ir žvelgiantis šviesiomis akutėmis.

Savo širdgėlą Ajanga pamiršta vos prie jos narvo pasirodo žmogus, tiesiantis jai ranką, tarsi kaskart įžiebdamas viltį pradėti viską iš naujo ir padovanoti nenutrūkstančią draugystę.

Jeigu galite šiai nuostabiai katytei padovanoti tai, ką ji labiausiai vertina – draugystę ir namus, skambinkite „Naminukams“ tel. 8 648 30 077 (Vilnius)!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.