Vingiui reikia pagalbos

 (13)
Vingio parke vieną rudens savaitgalį atsirado nauja būtybė (senbūvius beglobiukus ten jau pažįstame), apie kurią pranešė geraširdžiai katinų maitintojai. Sužalotas paaugliukas – labai draugiškas, lipšnus, klykiantis visa gerkle iš siaubo ir nesusipratimo. Kažkas atsinešė ir paleido, „kur ėst duoda“.
Vingis

O kad mažių kiti katinai sumušė, tas lėkė kažkur, išsilupo nagą, šis pradėjo pūti, negalėdamas normaliai lakstyti ir gintis kažkur įlindo, persipjovė pilvą – nė motais. „Juk katės gyvybingos: pačios ėsti susiranda, išgyvena Černobylio sąlygomis! A, dar gi tos 9 neišsenkančios gyvybės!“

Ar mes ne primatai taip mąstydami, ar pasaulyje visai nebeliko vietos žmogiškumui? Nepaisant to, kad jau tikrai nebėra kur dėti visų tų ligoniukų, šito palikti negalėjome. Vėl paimtas, vėl gydomas. Išoperuotas nagas, sutvarkyta pūvanti, siaubingai skausminga žaizda, susiūtas pilvas. Kas šitaip galėjo pasielgti su vargšu gyvūnu, neaišku. Žinoma, tik kad tas kažkas, kas Vingio parke paleido bejėgį mažylį, atsikratė problemos ir vargu, ar apie tai bent sykį prisiminė.

Vingiukas – tobulas, mažas, maždaug 4-5 mėn. katinukas. Labai draugiškas, mielas, švelnus linksmuolis. Žmogus jam – geriausias pasaulyje draugas, dėmesys – didžiausia ir brangiausia dovana. Dėk prie širdies šį katinėlį, tuoj pasidarys lengviau, ramiau, geriau.

Jei priglausite Vingiuką, kasdien turėsite mylintį, Jūsų iš darbų grįžtantį, laukiantį draugą, kartu gaminantį vakarienę ir ištikimai visuomet būnantį šalia. Vingiukui reikalinga globa iki padovanojimo, o dar geriau – tikri nuolatiniai namai! Šiuo metu Vingis Vilniuje, tačiau, jei reikėtų, ieškotume transporto ir į kitus miestus. Taip pat būsime dėkingi, jei prisidėsite prie gydymo ir išlaikymo, skola už katinėlio išlaikymą jau dabar siekia daugiau nei kelis šimtus...Ačiū.

Mūsų kontaktai – tel.nr. 8 689 73782, 8 615 58898, info@rainiukas.lt (VšĮ „Rainiukas“, Vilnius). Draugaukime ir socialiniame tinkle.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.

Šiltnamyje gimusiai kačiukų ketveriukei reikia globos (2)

Šaunioji ketveriukė, kurią „Naminukų“ savanoriai išgelbėjo iš sodų. Kačiukus šiltnamyje atsivedė lauko katytė. Mažieji neklaužados visiškai nepaisė baikščios mamos pamokų ir vos išmoko vaikščioti, tuoj pat pradėjo kaišioti nosį į platų pasaulį tikrindami daržų ribas ir tapo vasarotojų šunų taikiniu.

Neįtikėtiną istoriją išgyvenusi maža katytė Java ieško namų! (1)

Žiūrėdami į ją, turbūt sunkiai patikėsite, kad neseniai jai teko patirti filmų verto siužeto sukrėtimą ir tik per plauką katytė likti gyvai.