Vilniuje rastas anglų kokerspanielis!

 (12)
Šunelis rastas Vilniuje, prie parduotuvės (Ukmergės g. 282, Vilnius) liepos 9-ąją. Pasak apsaugos darbuotojo, jis čia paliktas nuo ankstyvo ryto. Gyvūnėlis buvo labai sunerimęs, lojo, į jokius šuniškus skanėstus nereagavo.

Nusegus nuo pavadėlio nesitraukė nė per žingsnį, matyt, dairėsi jį palikusiųjų. Vėliau suko ratus apie aplinkinius namus, bet vis grįždavo prie palikimo vietos ir toliau ištikimai laukė. Ar šunelis pamirštas (tai įmanoma?), ar specialiai paliktas (vienas iš „humaniškiausių“ būdų atsikratyti augintinio) – niekas nežino.

Tai tvarkingas patinėlis, prižiūrėtas, turėjo pavadėlį ir po kaklu kabantį antsnukį. Kadangi diena buvo labai karšta, šunelį radę žmonės nedrįso jo ilgiau ten palikti.

Šiandien rastinuku rūpinasi „Gyvūnų namų“ įkūrėja p. Danguolė. Šeimininkus prašome kreiptis telnr. 8 698 00952, jiems neatsiradus, šuneliui ieškosime naujos šeimos. P. Danguolės kontaktai taip pat palikti parduotuvės, prie kurios gyvūnėlis rastas, informacijos skyriuje.

Turite daugiau informacijos šia tema?
O gal norite pareikšti savo nuomonę?
Pasidalinkite ja su DELFI skaitytojais
Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Ieškome namų arba globos Luksnėnuose rastam šuneliui (5)

Šis trumpauodegis šuniukas lapiukas atsirado Luksnėnų (Alytaus r.) soduose. Gal pasiklydo, bet paprastai ten atsikratoma augintiniais...

Trys maži Pilvūzai ieško namų

Trys mieli Pilvūziukai ieško namų. Juodai rudas berniukas, rudos – mergytės. Šuneliai nublusinti, nukirminti, apie 3 mėnesių amžiaus, draugiški bei žaismingi. Vasario 11 d. jie buvo paskiepyti. Bus nedidelio arba vidutinio dydžio.

Namų ieško mielas rainiukas Brolis

Namų ieško fantastiškas katinėlis Brolis Antrasis. Katinėlis, nors ir yra gimęs lauke, yra jaukus, draugiškas su kitais gyvūnais ir labai myli žmones. Jaunutis, kastruotas, skiepytas, sveikas, švarus ir meilus Brolis Antrasis laukia namučių.

Ieškomi namai žmogaus išduotam Pūkiui

Kuo toliau, tuo mažiau gyvūnų globėjus stebina įvairios gyvūnų atsisakymo priežastys, staiga netikėtai atsiradusios alergijos, neplanuotas išvykimas į užsienį „čia ir dabar“ (ten gi tikrai negalima pasiimti gyvūno!), „nesutapusios auros“ ar tiesiog gyvūno palikimas prie prieglaudos durų.

Pupsė nori tapti jūsų šeimos dalimi (1)

Pradžia buvo tokia: viename iš Jonavos kiemų, tarp kažkokių neaiškios paskirties statybinių – buitinių atliekų krūvos kalytė atsivedė šunyčių. Kasdieniška, bet vis tiek labai skaudi istorija. Teko šeimyną iškrapštyti iš tų vietų.