Vilniuje rastas anglų kokerspanielis!

 (12)
Šunelis rastas Vilniuje, prie parduotuvės (Ukmergės g. 282, Vilnius) liepos 9-ąją. Pasak apsaugos darbuotojo, jis čia paliktas nuo ankstyvo ryto. Gyvūnėlis buvo labai sunerimęs, lojo, į jokius šuniškus skanėstus nereagavo.

Nusegus nuo pavadėlio nesitraukė nė per žingsnį, matyt, dairėsi jį palikusiųjų. Vėliau suko ratus apie aplinkinius namus, bet vis grįždavo prie palikimo vietos ir toliau ištikimai laukė. Ar šunelis pamirštas (tai įmanoma?), ar specialiai paliktas (vienas iš „humaniškiausių“ būdų atsikratyti augintinio) – niekas nežino.

Tai tvarkingas patinėlis, prižiūrėtas, turėjo pavadėlį ir po kaklu kabantį antsnukį. Kadangi diena buvo labai karšta, šunelį radę žmonės nedrįso jo ilgiau ten palikti.

Šiandien rastinuku rūpinasi „Gyvūnų namų“ įkūrėja p. Danguolė. Šeimininkus prašome kreiptis telnr. 8 698 00952, jiems neatsiradus, šuneliui ieškosime naujos šeimos. P. Danguolės kontaktai taip pat palikti parduotuvės, prie kurios gyvūnėlis rastas, informacijos skyriuje.

Turite daugiau informacijos šia tema?
O gal norite pareikšti savo nuomonę?
Pasidalinkite ja su DELFI skaitytojais
Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Kauno Aleksote rastas pasimetęs šunelis laukia šeimininkų

Rastas patinas šeštadienio vakare Aleksote, Kaune.

Išmestos katytės jaunikliams reikia šeimininkų (1)

Šie trys kačiukai rasti sode. Išmesta iš namų naminė katytė janiklius atvedė į vieną kiemą.

Neįprasto grožio kalytė ieško žmogaus (10)

Ši miela, keistutė, į kinų kuoduotą kalytę panaši kalytė rasta prie prieglaudos.

Dvispalvis Mikutis nekantrauja būti priimtas į naujus namus

Mielas, žavus, smalsus, žaismingas didžiaakis Mikutis ieško namų. Ant rankų ilgai neišbūna – juk nėra kada, kai laukia tiek žaislų, kamuoliukų ir skanaus maisto.

Dovanojamas katinėlis Smaliukas

Ieškome namų katinėliui Smaliukui. Katinėlis (6-7 mėn.) – juodas it smala, žibančiomis, širdį užburiančiomis akimis, šiek tiek bailus, bet mielas ir švelnus, moka garsiai burgzti.