Vilniuje rastas anglų kokerspanielis!

 (12)
Šunelis rastas Vilniuje, prie parduotuvės (Ukmergės g. 282, Vilnius) liepos 9-ąją. Pasak apsaugos darbuotojo, jis čia paliktas nuo ankstyvo ryto. Gyvūnėlis buvo labai sunerimęs, lojo, į jokius šuniškus skanėstus nereagavo.

Nusegus nuo pavadėlio nesitraukė nė per žingsnį, matyt, dairėsi jį palikusiųjų. Vėliau suko ratus apie aplinkinius namus, bet vis grįždavo prie palikimo vietos ir toliau ištikimai laukė. Ar šunelis pamirštas (tai įmanoma?), ar specialiai paliktas (vienas iš „humaniškiausių“ būdų atsikratyti augintinio) – niekas nežino.

Tai tvarkingas patinėlis, prižiūrėtas, turėjo pavadėlį ir po kaklu kabantį antsnukį. Kadangi diena buvo labai karšta, šunelį radę žmonės nedrįso jo ilgiau ten palikti.

Šiandien rastinuku rūpinasi „Gyvūnų namų“ įkūrėja p. Danguolė. Šeimininkus prašome kreiptis telnr. 8 698 00952, jiems neatsiradus, šuneliui ieškosime naujos šeimos. P. Danguolės kontaktai taip pat palikti parduotuvės, prie kurios gyvūnėlis rastas, informacijos skyriuje.

Turite daugiau informacijos šia tema?
O gal norite pareikšti savo nuomonę?
Pasidalinkite ja su DELFI skaitytojais
Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Katinas Dipsis ieško namų

Kai šaltais žiemos vakarais, nutilus miesto šurmuliui, su šeimomis gerdavome arbatą ir aptardavome dienos įspūdžius, po daugiabučio balkonu į mažą kamuoliuką susisukdavo jis, benamiukas, kažkada buvęs gražuoliu naminiu katinu. Susisukdavo ir snūduriuodavo. Snūduriuodavo ir būdraudavo, bijojo, kad tik kas jo nenuskriaustų, neišvytų iš po šaltos balkono erdvės, kuri jau buvo spėjusi tapti jo namais.

Vilniaus Sapieginės kačių didysis etmonas katinas Sapiega prašo pagalbos (1)

Sulaukėme pagalbos prašymo. Vilniaus Sapieginės parko kačių kolonija prižiūrima nuo 2012 metų. Beglobės laukinukės sterilizuojamos, pasiklydę/pamestinukai katinukai paimami, paruošiami ir dovanojami. Po šv. Velykų prie kačių kolonijos prisijungė, panašu, paisklydęs jaukus naminukas.

Mėlynakiai „žibuokliukai“ ieško namučių

Mažylius kačiukus į „Beglobio“ prieglaudą, esančią Skydo g. Vilniuje, atnešė juos laiptinėje radusi moteris.

Dovanojamas katinėlis Smaliukas

Ieškome namų katinėliui Smaliukui. Jis – paaugliukas, dar nedrąsus (pirmasis tiesioginis kontaktas su žmogumi įvyko visai neseniai), bet rodo norą bendrauti, todėl tik laiko klausimas, kada žmogus taps jam pačiu geriausiu draugu.

Išgelbėta, tačiau vis dar niekam nereikalinga 6 mėn. katytė Arabika (5)

Jau ne pirmą kartą pristatome „Naminukų“ Arabiką, bandydami prisibelsti į žmonių širdis, kurios atvertų jai ir namų duris...