Vienišas katinėlis ieško namų

 (10)
Jis šiandien gyvena slegiančioje vienatvėje... Tik ji dabar geriausias katinėlio draugas. Šiandien nėra rankų, kurios padėtų jam maistelio, kurios švelniai jį glostytų, pakasytų paausį, nėra lūpų, kurios kalbėtų paguodžiančius ir raminančius žodžius ir... Nėra širdies, kuri jį mylėtų.
© Skaitytojo nuotr.

Jo istorija liūdna: mirus šeimininkams, šis katinėlis liko vienui vienas negyvenamoje sodyboje, aplinkui kaimynų nėra, nes jo šeimininkai gyveno vienkiemyje.

Katinas labai gražus – baltas su oranžinėmis dėmėmis, jam dar tik du metukai. Katinėlis labai geras peliautojas, žaismingas ir meilus žmogui. Labai ieškome jam šeimininkų, nes atėjus žiemai, vargšas pražus.

Jam labai reikalingi nauji namai ir nauji šeimininkai. Jeigu galite padėti, skambinkite: 861045717, rašykite: liliana@mail.lt

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Dėkoja už pagalbą katytei Armitai, bet dabar jai reikia namų

Šiandieną norime padėkoti už tai, kad mes buvome išgirsti, už tai, kad Jūs nelikote abejingi, už tai, kad pagelbėjote rainytei Armitai. Džiugu, kad galėsime ją gydyti negalvodami apie skolas. Visada žinojome, kad surėmus pečius darbus nudirbti gerokai lengviau ir paprasčiau.

Kauno Aleksote rastas pasimetęs šunelis laukia šeimininkų

Rastas patinas šeštadienio vakare Aleksote, Kaune.

Išmestos katytės jaunikliams reikia šeimininkų (1)

Šie trys kačiukai rasti sode. Išmesta iš namų naminė katytė janiklius atvedė į vieną kiemą.

Neįprasto grožio kalytė ieško žmogaus (10)

Ši miela, keistutė, į kinų kuoduotą kalytę panaši kalytė rasta prie prieglaudos.

Dvispalvis Mikutis nekantrauja būti priimtas į naujus namus

Mielas, žavus, smalsus, žaismingas didžiaakis Mikutis ieško namų. Ant rankų ilgai neišbūna – juk nėra kada, kai laukia tiek žaislų, kamuoliukų ir skanaus maisto.