Vienišas katinėlis ieško namų

 (10)
Jis šiandien gyvena slegiančioje vienatvėje... Tik ji dabar geriausias katinėlio draugas. Šiandien nėra rankų, kurios padėtų jam maistelio, kurios švelniai jį glostytų, pakasytų paausį, nėra lūpų, kurios kalbėtų paguodžiančius ir raminančius žodžius ir... Nėra širdies, kuri jį mylėtų.
© Skaitytojo nuotr.

Jo istorija liūdna: mirus šeimininkams, šis katinėlis liko vienui vienas negyvenamoje sodyboje, aplinkui kaimynų nėra, nes jo šeimininkai gyveno vienkiemyje.

Katinas labai gražus – baltas su oranžinėmis dėmėmis, jam dar tik du metukai. Katinėlis labai geras peliautojas, žaismingas ir meilus žmogui. Labai ieškome jam šeimininkų, nes atėjus žiemai, vargšas pražus.

Jam labai reikalingi nauji namai ir nauji šeimininkai. Jeigu galite padėti, skambinkite: 861045717, rašykite: liliana@mail.lt

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Vilniaus Sapieginės kačių didysis etmonas katinas Sapiega prašo pagalbos (1)

Sulaukėme pagalbos prašymo. Vilniaus Sapieginės parko kačių kolonija prižiūrima nuo 2012 metų. Beglobės laukinukės sterilizuojamos, pasiklydę/pamestinukai katinukai paimami, paruošiami ir dovanojami. Po šv. Velykų prie kačių kolonijos prisijungė, panašu, paisklydęs jaukus naminukas.

Mėlynakiai „žibuokliukai“ ieško namučių

Mažylius kačiukus į „Beglobio“ prieglaudą, esančią Skydo g. Vilniuje, atnešė juos laiptinėje radusi moteris.

Dovanojamas katinėlis Smaliukas

Ieškome namų katinėliui Smaliukui. Jis – paaugliukas, dar nedrąsus (pirmasis tiesioginis kontaktas su žmogumi įvyko visai neseniai), bet rodo norą bendrauti, todėl tik laiko klausimas, kada žmogus taps jam pačiu geriausiu draugu.

Išgelbėta, tačiau vis dar niekam nereikalinga 6 mėn. katytė Arabika (5)

Jau ne pirmą kartą pristatome „Naminukų“ Arabiką, bandydami prisibelsti į žmonių širdis, kurios atvertų jai ir namų duris...

Ieškome namų katytei Gilei (1)

Gilė – tarsi nukritusi iš dangaus. Skubiai ieškome rūpestingų ir atsakingų šeimininkų. Ši situacija tikrai labai skubi. Neturime, kur dėti katytės, nes į globą jau kurį laiką negalime nieko imti, mūsų namai perpildyti globojamais gyvūnais ir ligoniukais. Gilė – jau sterilizuota, į naujus namus iškeliaus pažymėta mikroschema.