Vienišam šuneliui Arnoldui reikia namų

 (8)
Susipažinkite – Arnoldas. Jis, kaip ir daugelis mūsų globotinių, yra daug patyręs ir jo patirtis liūdna.
Šunelis Arnoldas

Šunelis turėjo šeimininkus, jei taip galime juos pavadinti, kurie visai jo nepaisė, nesirūpino, galų gale atsikratė. Visą savo gyvenimą – 6-7 metus – jis gyveno pririštas Visorių soduose, kur rūpėjo tik kai kuriems kaimynams, kurie negalėjo žiūrėti, kad taip nesirūpinama gyvūnu.

Po tokios gyvenimo patirties, jis vis dėlto išliko mielas ir draugiškas žmonėms. O nuo kitų gyvūnų jis teritoriją saugo, gina, matyt, taip pripratęs. Jo niekada nevedžiojo, todėl Arnoldas nemoka vaikščioti su pavadėliu, kol kas bando eiti ten, kur jis nori.

Jis – didelis, tvirtas šuo, todėl reiks įdėti daug pastangų, kol jis įsisavins naujas pamokas. Išvedus pasivaikščioti, Arnoldas aiškiai paaiškina visiems prieglaudos šunims, kad kol kas jis su jais draugauti neplanuoja.

Jis pripratęs būti vienas, todėl prieglauda, kur daug gyvūnų aplinkui, jam nėra geriausia. Jis labai nerimauja, dreba, kartais atsisako ėsti, todėl labai ieškome jam naujų šeimininkų, kurie šiam gerumo nežinančiam šuneliui suteiktų meilę ir rūpestį, išmokytų jį vaikščioti šalia, įtikintų, kad šukavimas nėra baisus dalykas. Jei rasite galimybę jį priglausti, lauksime skambučių tel.nr. 860263641 info@beglobis.com (Všį „Beglobis“).

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.