Varnai lūžusiu sparnu reikia pagalbos išgyventi

 (22)
Šį vėlyvai bundantį pavasarį, kai pagaliau galima nusimeti sunkius žieminius rubus, daug kas skubame į gamtą pasidžiaugti sugrįžtančiais paukščiais. Grožimės baltakaklėmis gulbėmis, raudonsnapiais gandrais, lesiname mažuosius čirškalius, džiuginančius mus savo giesmemis.
Varnai lūžusiu sparnu reikia pagalbos išgyventi
© Skaitytojo nuotr.

Bet ši istorija ne apie juos. Šis paukštis neturi nei sniego baltumo plunksnų, nei raudono snapo, nei įmantrios giesmės. Jo apdaras paprastas ir praktiškas, pritaikytas gyventi miesto sąlygomis – nesitepantis ir nekrentantis į akis tarp pilkų miesto sieno ir asfalto grindinių.

Varna – tai be galo protingas, atsargus, ilgaamžis paukštis, beveik neturintis natūralių priešų. Dvi paras viena tokia varna tupėjo pačiame Vilniaus centre (Jogailos g., kieme, už parduotuvės „Ikiukas“). Kas valandą pro ją praeidavo nuo kelių iki keliolikos žmonių. Ir matė ją beveik visi. Be maisto, be vandans, su atviru sparno lūžiu... Nėra nei kam padėti, nei kam pabaigti kančias...

Nuo vakar varna namų globoje. Ją tinklu pagavo viena LGGD (Lietuvos gyvūnų globos draugijos) savanorė. Pamaitino, pagirdė. Deja, kad varną turėtų šansą gyventi, jai reikia atlikti sparno amputaciją ir skirti gydymą antibijotikais. Tokią procedūrą sutiko atlikti „Toto“ veterinarijos klinika. Bet visos procedūros kainuos mažiausiai 200Lt. Į skolą to padaryti negalima, turime laukti aukų. O varna, deja, laukti negali... Ji kenčia... Jai labai reikia Jūsų pagalbos. Padovanokite jai šansą gyventi! Paaukoti varnos sparniuko amputacijai.

Susisiekite: tel. 8 603 27525 (witaliukas@gmail.com)

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Dingo senbernarų veislės kalytė

Spalio 15 d. Biržų r. Dukurnių kaime dingo čipuota 8 mėnesių senbernarų veislės kalytė.

Kalytei Buksai reikia namų

Buksa priklydo į vieną Jonavos r. Bukonių kiemą. Žmonės pamanė, kad šunytė tiesiog pasimetusi, pavaišino ją ir tikėjosi, kad pailsėjusi jų pievelėje ji keliaus namo. Bet rytą rado Buksą įsikūrusią šalnotoje žolėje, lyg leistų suprasti, kad niekur niekas jos nebelaukia. Žmonės vis neprarado vilties, kad kalytės kažkas ieško, tačiau per porą savaičių taip ir neatsiliepė šeimininkai.

Kaune rastas automobilio partrenktas šuniukas (2)

Spalio 18 d. apie 20 val. Kaune, Sukilėlių pr., radau partrenktą šuniuką.

Maiše rastas šunelis tapo namų pažiba (17)

Gyvenime niekas nevyksta atsitiktinai. Įvairūs žmonės, įvykiai ir geriausi žmogaus draugai – gyvūnai – mūsų gyvenime atsiranda būtent tada, kai jų labiausiai reikia. Taip ir nutiko su gražuole Bella. Nuo pat vaikystės jutau begalinę meilę gyvūnams, o namuose visada būdavo šuo. Gal todėl būtent šį gyvūnėlį panorau turėti atsikrausčiusi į sostinę.

Žavi elegancija: katytė Amelija, kuri ieško namų

Amelija gal ir ne iš Monmarto, bet prancūziškos elegancijos ir rafinuotumo iš katytės neatimsi. Mažutė, labai jauki, labai mergaitiška katytė, net pozuoja gražiai sudėjusi letenytes, nutaisiusi rimtą miną.