Vaikų radinys - mažas kačiukas, vardu Kasparas

 (8)
Vieną gegužės vakarą sulaukėme skambučio iš mergaitės, pranešusios apie kieme rastą kačiuką. Ji buvo susirūpinusi dėl mažylio, skambino kelis kartus, nes dėl jo jaudinosi ir nerimavo. Sutarėme, kad mažylį paimsim, kai atsilaisvinsim ir paprašiau mergaitės jį nors trumpam priglausti.

Vieną gegužės vakarą sulaukėme skambučio iš mergaitės, pranešusios apie kieme rastą kačiuką. Ji buvo susirūpinusi dėl mažylio, skambino kelis kartus, nes dėl jo jaudinosi ir nerimavo. Sutarėme, kad mažylį paimsim, kai atsilaisvinsim ir paprašiau mergaitės jį nors trumpam priglausti.

Kasparui pasisekė, kad jį rado tokie geri vaikai. Jie ne tik pamaitino, pagirdė kačiuką, bet ir įkurdino jį dėžutėje, kurią pastatė laiptinėje. Dėžutė buvo supakuota taip, kad Kasparui pakaktų oro, tačiau nesugebėtų pasprukti. Taip pat virš dėžutės, ant laiptinės langų, buvo paliktas informacinis raštelis laiptinės gyventojams, kad dėžutėje gyvena kačiukas, kurį paims gyvūnų prieglauda.

Labai smagu matyti, kad vaikai yra neabejingi ir nepatingi įdėti daug pastangų, kad katinėliui būtų suteiktas šansas pažinti savo laimę.

Pas mus Kasparas pateko sulysęs, bet nuotraukose to nematyti, nes visus "netobulumus" pridengia kuo tobuliausias, minkštutis ir švelnutis kailiukas. Jis šarmingas - nuolat žvelgia klausiančiai nustebusiu žvilgsniu, ant ausų galiukų pūpso minkštučiai ir ilgi pūkeliai, o ūsų ilgumas - neišpasakytas. Po kaklu Kasparas pasirišęs nei tai kaklaraištį, nei tai "varlytę", matyt kažką naujo ir baisiai madingo, o kaipgi kitaip, juk jis - charizmatiškas vyrukas.

Paimtas ant rankų ir glostomas Kasparas mėgsta skleisti Karlsono motorėlio garsą. Kaip ir dera jaunam džentelmenui, jau moka naudotis kraiko dėžute.

Kasparas labai laukia savo namų.

Dėl jo galite skambinti 8 623 51424 (VŠĮ Lūša)

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.