Tylus katinuko Miciaus prašymas

Esu 3 mėnesių beveik juodas katinukas. Na, tiksliau - kavos spalvos kailiuku. Dėl tos spalvos mane netgi ėmė vadinti Kavinuku.
Katinukas Micius_001

Turėjau namus, todėl kai atsidūriau gatvėje, maisto prašyti drąsiai einu prie žmonių. Visos gatvėje gyvenančios katės mane pjauna, į savo tarpą nepriima. Mane gydė, maitino ir girdė sena gera močiutė.

Močiutė išprašė, kad mane laikinai paglobotų tokia šeima, kurioje gyvena padauža 9 metų berniukas. Jis mane baigia užniurkyti, elgiasi su manim kaip su pliušiniu žaisliuku. Labai noriu, kad mane pasiimtų jautrūs ir geri žmonės.

Gamtos reikalus moku susitvarkyti į dėžę. Labai išdykęs tikrai nesu. Labai nenoriu, kad kai paaugsiu, mane vėl išmestų į gatvę. Ten žiemą labai šalta.

Kontaktinis tel. nr. 8 680 42633

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Vilniaus Sapieginės kačių didysis etmonas katinas Sapiega prašo pagalbos (1)

Sulaukėme pagalbos prašymo. Vilniaus Sapieginės parko kačių kolonija prižiūrima nuo 2012 metų. Beglobės laukinukės sterilizuojamos, pasiklydę/pamestinukai katinukai paimami, paruošiami ir dovanojami. Po šv. Velykų prie kačių kolonijos prisijungė, panašu, paisklydęs jaukus naminukas.

Mėlynakiai „žibuokliukai“ ieško namučių

Mažylius kačiukus į „Beglobio“ prieglaudą, esančią Skydo g. Vilniuje, atnešė juos laiptinėje radusi moteris.

Dovanojamas katinėlis Smaliukas

Ieškome namų katinėliui Smaliukui. Jis – paaugliukas, dar nedrąsus (pirmasis tiesioginis kontaktas su žmogumi įvyko visai neseniai), bet rodo norą bendrauti, todėl tik laiko klausimas, kada žmogus taps jam pačiu geriausiu draugu.

Išgelbėta, tačiau vis dar niekam nereikalinga 6 mėn. katytė Arabika (5)

Jau ne pirmą kartą pristatome „Naminukų“ Arabiką, bandydami prisibelsti į žmonių širdis, kurios atvertų jai ir namų duris...

Ieškome namų katytei Gilei (1)

Gilė – tarsi nukritusi iš dangaus. Skubiai ieškome rūpestingų ir atsakingų šeimininkų. Ši situacija tikrai labai skubi. Neturime, kur dėti katytės, nes į globą jau kurį laiką negalime nieko imti, mūsų namai perpildyti globojamais gyvūnais ir ligoniukais. Gilė – jau sterilizuota, į naujus namus iškeliaus pažymėta mikroschema.