Tylus katinuko Miciaus prašymas

Esu 3 mėnesių beveik juodas katinukas. Na, tiksliau - kavos spalvos kailiuku. Dėl tos spalvos mane netgi ėmė vadinti Kavinuku.
Katinukas Micius_001

Turėjau namus, todėl kai atsidūriau gatvėje, maisto prašyti drąsiai einu prie žmonių. Visos gatvėje gyvenančios katės mane pjauna, į savo tarpą nepriima. Mane gydė, maitino ir girdė sena gera močiutė.

Močiutė išprašė, kad mane laikinai paglobotų tokia šeima, kurioje gyvena padauža 9 metų berniukas. Jis mane baigia užniurkyti, elgiasi su manim kaip su pliušiniu žaisliuku. Labai noriu, kad mane pasiimtų jautrūs ir geri žmonės.

Gamtos reikalus moku susitvarkyti į dėžę. Labai išdykęs tikrai nesu. Labai nenoriu, kad kai paaugsiu, mane vėl išmestų į gatvę. Ten žiemą labai šalta.

Kontaktinis tel. nr. 8 680 42633

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Pupsė nori tapti jūsų šeimos dalimi

Pradžia buvo tokia: viename iš Jonavos kiemų, tarp kažkokių neaiškios paskirties statybinių – buitinių atliekų krūvos kalytė atsivedė šunyčių. Kasdieniška, bet vis tiek labai skaudi istorija. Teko šeimyną iškrapštyti iš tų vietų.

Alytuje rastas katinėlis: ieškome senų arba naujų šeimininkų

Atsakingų ir rūpestingų šeimininkų bei jaukių, šiltų namų ieško štai šis be galo jaukus ir meilus katinėlis. Jis buvo rastas Alytuje sužalotu kaklu. Teko rimtai gydyti, siūti žaizdą. Šeimininkai neatsiliepė, kad ir kaip norėjome juos surasti. Ieškome naujų, kurie mylės ir daugiau niekada neišduos.

Katinėlis Sniegius nori pasveikti: jam reikia jūsų pagalbos (3)

Sniegius išmestas jau seniai. Ujamas, nekenčiamas, traiškytas ir daužytas. Kurčias. Eilinis? Gal.

Katytė Zuikytė ieško namų (1)

Tai – katytė Zuikytė. Apie šią vienerius metukus turinčią katytę galiu pasakyti tik pačius švelniausius, pačius gražiausius žodžius. Tokią katytę sutiksite nedažnai.

Namų ieško katytė Runa

Makatukai dovanoja tobulo rainumo lietuvišką tigrę vardu Runa. Runa nori „įsidarbinti“ emocijų ir santykių konsultante Jūsų jaukiuose namuose. Gyvename technologijų amžiuje, todėl pristatome Runos CV.