Trys žavingos sesytės ieško namų

 (6)
Ryte, kai po ypatingai šaltos žiemos nakties miestas pramerkė akis, kai pamažu ėmė gesti naktiniai žiburiai, o žmonės apsimuturiavę šalikais ir sustirę iš šalčio skubėjo kas kur, sanitarinės tarnybos darbuotojai atėję į darbą prie pat vartų rado „dovanėlę“.
Katytė Molė

Iš pūkuoto, susigūžusio ir į krūvą susispietusio būrelio į juos žvelgė trys poros išsigandusių, bet kartu ir smalsių akučių. Trys verkiančios katytės, trys minkštais ir ryškiais lyg rudens spalvomis išdažytais kailiukais sesutės mažylės buvo išduotos neatsakingų žmonių, kurie laiku nesugebėjo sterilizuoti savo augintinės, o jos palikuonis ramia sąžine pasiuntė myriop.

Jie nepanoro katytėms ieškoti namų patys, jiems nerūpėjo tolesnis sesučių likimas. Yra kaip yra. Nemoralizuosime. Tik labai trumpai, bet garsiai pranešime gerą žinią – jos jau pasiruošusios keliauti į tikrus namus. Pusmečio amžiaus Molė, Mika ir Meta - bendraujančios, jaukios, guvios, sveikos. Visos sterilizuotos ir paskiepytos, puikiai naudojasi kraiko dėžute bei draskykle.

Molė - tikrų tikriausia mamyčiukė, dievinanti žmogaus kompaniją, mėgsta būti imama ant rankų ir glostoma, glostoma, glostoma... Miela ir žaisminga Molė parodo savo laibą balselį prašydama dėmesio ar maisto. O rytais labai mėgsta įsitaisyti po antklode ir murkti kol... vėl užmiega.

Mika - miela ir žaisminga katytė, mėgstanti žmogaus dėmesį, skaniai pavalgyti ir kaip įmanoma daugiau žaisti. Dievina, kai į žaidimus įsijungia ir žmogus, mėto jai kamuoliuką, tampo plunksneles.

Mėta - tikra aktyvistė, dievina žaidimus, kamuoliukus, virveles, jai puikiausias žaislas net riešutas. Svarbiausia, kad būtų su kuo žaisti. O pavargusi mėgsta prisiglausti prie žmogaus, būti paimta ant rankų ir paglostyta, kol galiausiai užsnūsta. Trys kažkada niekam nereikalingos nuostabiai gražios katytės šiandien ieško namų. Tikrų, jaukių, savų...

Jeigu Jums patiko viena arba dvi (o gal ir visos trys?) sesutės, jeigu esate pilnametis, atsakingas ir mylintis gyvūnus žmogus, jeigu suprantate, kad gyvūnėlis į šeimą atkeliauja ilgam, prašome paskambinti globėjai tel.nr. 861048187 arba parašyti aviada88@gmail.com (Vilnius)

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.

Šiltnamyje gimusiai kačiukų ketveriukei reikia globos (2)

Šaunioji ketveriukė, kurią „Naminukų“ savanoriai išgelbėjo iš sodų. Kačiukus šiltnamyje atsivedė lauko katytė. Mažieji neklaužados visiškai nepaisė baikščios mamos pamokų ir vos išmoko vaikščioti, tuoj pat pradėjo kaišioti nosį į platų pasaulį tikrindami daržų ribas ir tapo vasarotojų šunų taikiniu.

Neįtikėtiną istoriją išgyvenusi maža katytė Java ieško namų! (1)

Žiūrėdami į ją, turbūt sunkiai patikėsite, kad neseniai jai teko patirti filmų verto siužeto sukrėtimą ir tik per plauką katytė likti gyvai.