Trys „nusikaltėliai" iš Gardino gatvės ieško namų!

 (10)
Kačiukų šeimynėlė atkeliavo iš Gardino gatvės. Tą pačią dieną „Naminukams“ paskambinusios dvi moterys skundėsi, kad 85 - erių metų kaimyno išleidžiama katė „vėl atsivedė kačiukų“...

Kilo baisus sąmyšis, kuriame kaimynės nematė jokio sprendimo: vienai trukdė, kad ūgtelėję kačiukai daržus trypia ir savo „spiras“ užkasinėja, kitai – tai, kad jos vaikas bijo kačiukų mamos, kuri, saugodama savo vaikus, neva urzgia ant jo, todėl ji negalinti išleisti vaiko į kiemą ir turi „naudoti savo automobilį“, kad nuvežtų vaiką pažaisti kitur.

Trys kačiukai su mama atvyko į „Naminukų“ globą. Sutarėme, kad kačiukams ieškosime namų, o sterilizuota jų mama grįš atgal į kiemą ir jau be galimybės toliau vesti kačiukus.

O kačiukai - tikri pokštininkai, maždaug 2,5 mėn., švarūs, žaismingi ir juokingi. Mėgstamiausias žaidimas - „vada“, na, ir pirmyn po visą narvą suktis! Juoda su baltu - katytė Gira, kiti du kačiukai broliukai (rainas su balta nosimi - Greinas, o tamsesnis rainas - Gardis). Katinėliai jau „nukirminti“, naudojasi kraiko dėžute.

Ieškome gerų šeimininkų! Jei galite kuriam nors iš jų padovanoti namus, skambinkite „Naminukams“ tel. nr. 8 648 30077 (Vilnius) (jei negalime atsiliepti, rašykite žinutę)

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.