Tragiškai sukandžiotai Kiškei labai reikalinga parama

 (8)
Kiškės sužalojimas - vienas baisiausių mums matytų... Sterilizuota katytė gyveno Šeškinėje. Ją pašeriančią moterį Kiškė vieną vakarą pasitiko perplėšta gerkle ir skruostu - visur sruvo kraujas, katytė buvo siaubingai sukandžiota. Namo gyventojai pasakojo, kad matė, jog katytę vijosi šuo... Nieko nelaukdami sutikome padėti ir paprašėme skubiai ligoniukę nugabenti į gydyklą. Kitu atveju ant žaizdos atsisės musė, o toliau jau nepasakosime...
Kiškė

Gydytojai dar tokio siaubo nebuvo matę - visos kraujagyslės, sausgyslė matyti, žaizda pradėjus pūliuoti, gili, klaiki! Pulta operuoti - chirurgai bandė sukabinti, kas įmanoma, išvalyti žaizdą, pradėtas labai stiprių antibiotikų kursas. Prognozės buvo liūdnos, nes iškąstas didžiulis gabalas audinių, nebuvo kaip susiūti, manyta, kad po operacijos pažeisti audiniai nesukibs.
Dar anksti džiaugtis, bet panašu, kad Kiškės organizmas pasiruošęs kovoti ir kol kas susiūta žaizda gyja. Dar laukia ilgas kelias iki ji pasveiks, jei viskas vyks pagal planą. Na, o kol kas laukiame ir tikimės, kad nebus komplikacijų ir Kiškutės žaizda sėkmingai gis.

Labai reikalinga Jūsų parama. Negalėjome tokios palikti gatvėje nepaisant siaubingos finansinės padėties. Kaytė liks stacionare, kol nebus saugu keliauti į laikiną globą. Bet ir laikinos globos kol kas dar neturime...

Jei tik galėsite ją priglausti po to, kai jau gydytojai galės paleisti namo, labai prašome atsiliepti. Manome, kad globa truks apie mėnesį. Vėliau ją paleisime į jos gyvenamą kiemą.

Taip pat labai prašome prisidėti prie operacijos, gydymo ir stacionaro. Labai tikimės įtilpti į 600 lt.

Dėkojame visiems geriems žmonėms, kurie prisidės prie Kiškės gelbėjimo. Mažutė šnypštukė, bet nepaprastai kantri, leidžia atlikti visas procedūras, supranta, kad jai norime padėti. Kasdien jos globėja Janina ateina atnešti konservų (Ačiū!), nes princesė sauso nepripažįsta. Jei norėtumėte jai paaukoti konservukų ar nuvežti, aplankykite Vaidos gydykloje.
Ačiū labai už pagalbą!

VŠĮ RAINIUKAS, tel. 868973782, 861558898, info@rainiukas.lt

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.