Tobulai nuspalvinta Spalvė laukia šeimininkų

Spalvę priglaudėme iš Vilniaus miesto benamių gyvūnų sanitarinės tarnybos, kur ją ir dar dvi katytes teisiog numetė prie tvoros.
© DELFI skaitytojo nuotr.

Spalvė – spalvota ir dar taip tobulai. Na, kas dar galėtų taip tiesiai nubrėžti liniją ir nuspalvinti vieną pusę nosies ir skruostą juoda, o kitą pusę – smėline spalva?

Spalvė ne tik tobulai spalvota, bet ir labai meili žmogui. Tiesa, kitų gentainių nepripažįsta, nes nori būti ta vienintele ir nepakartojama. Bet argi gali būti kitaip, jei ji tokia ir yra. Spalvei apie 7 mėn amžiaus, ji jau sterilizuota, tvarkinga katytė.

Jeigu norite turėti namuose unikalią ir tobulai nuspalvintą Spalvę ir esate atsakingas bei rūpestingas žmogus, suvokiantis, kad gyvūnas namuose, tai dar vienas šeimos narys, galite skambinti tel. 8 652 44 093, 8 653 54 521 arba rašyti el.paštu info@beglobis.com

Daugiau katinėlių nuotraukų galite rasti mūsų svetainėje „Beglobis“.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.