Tikras draugas Laris nori rasti šeimininkus

 (13)
Laris – apie 5 m. vokiečių aviganis, kuris ieško namų. Šis gražuolis šuo buvo tiesiog paliktas prie gyvūnų prieglaudos vartų Utenoje.
Laris 001

Laris – aktyvus, labai judrus, nuolat lakstantis, dalyvaujantis, viską matantis, apie viską nuomonę reiškiantis, draugiškas ir tuo pačiu galintis būti sargu, bet nepiktas, jokios agresijos nerodantis, mielas šuo-draugas.

Jei nereikėtų jam kasdien įlašinti lašiukų į akis, jis būtų visai sveikas ir jau radęs namus. Dabar tikriausiai žmones gąsdina ta diagnozė, kad regėjimas silpnesnis nei įprasta būna tokio amžiaus šunų (mato apie 40 proc.). Jei bus lašinami lašiukai, tai regėjimas gali netgi kokiais 10 proc. pagerėti.

Žmonės, matyt, labiau pagal save sprendžia, kad šuniui regėjimas yra pirmoje vietoje. Juk šunys – uoslės monstrai! Jiems svarbiausia uoslė, nes tada jie „mato“ mums, žmonėms, net neįsivaizduojamus dalykus neįsivaizduojamu mastu.

Taigi, Lariui, kuris laukia kas jį pamiltų ir to, kas jam skirta, viskas gerai... Skambinkite tel. 8 612 32 962 (Utena).

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Pašėlusiam ketvertukui reikia draugiškų šeimininkų

Kartais gimsta nepaklusnūs drąsiaširdžiai ir nieko nepadarysi! Šeškinėje, po balkonu, laukinė katytė atsivedė keturis neklaužadas, kuriuos nuo vaikystės jaukino kiemo vaikų rankos.

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.