Tatumas – švelnumo ir gerumo įsikūnijimas

 (2)
Tatumas – jaunutis, apie 7 mėn. amžiaus kačiukas pas mus pateko iš asocialių žmonių, kurie pasiėmė Tatumą neaišku dėl ko ir kodėl pagal skelbimą internetiniame portale. Gal kaip būna šimtais atvejų kačiukas buvo reikalingas, nes „pūkuotas, labai gero charakterio, meilus“, tačiau palaikę apie 3 mėnesius, jie staiga suprato, kad „pūkuotas ir meilus kačiukas“ dar ir valgo bei daro į dėžutę (siaube, reikia dar ir kraiką pirkti bei dėžutę valyti).

Todėl meilė šiam fantastiškam pūkuotukui išgaravo per 3 mėnesius. O tada net buvo iškviesta sanitarinė tarnyba, kad Tatumą išvežtų. Tie žmonės, kurie pridavė Tatumą, suraitė savo parašą, kad Tatumo neatsiims ir jį galima po dviejų savaičių eutanazuoti.

Tatumas iš tikrųjų pasakiško charakterio. Jis labai myli žmogų, labai mėgsta prisiglausti. Nepaprastai gražus, ilgesnio juodo kailiuko su baltu pilvuku, letenėlėmis ir snukučiu, Tatumas labai mėgsta atsigulti ant nugarytės ir duoti paglostyti pilvuką.

Tatumas kastruotas, tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir labai labai laukia savo tikrųjų namų, kuriuose bus mylimas, nes jis ir pats myli visa širdute.

Jei norite suteikti Tatumui namus, nedvejokite, skambinkite tel.nr. 865244093, 865354521 arba rašykite el. paštu info@beglobis.com

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.