Taškutei labai reikia namų šilumos

 (5)
Taškutė į mūsų prieglaudą pateko iš vienų namų, kuriuose ja niekas nesirūpino. Tokios ramios, tylios ir susigūžusios į kamuoliuką katytės dar nesame turėję. Taškutę pavadinome Taškute, nes ji turi vieną labai retą snukučio bruožą. Dažniausiai baltame skruostukų ir nosytės trikampyje, pati nosiukė būna rožinė. O Taškutės nosytė nuspalvinta visiškai juodai. Toks spalvų žaismas pakankamai retas.

Mums sakė, kad Taškutė jau vyresnio amžiaus, tačiau ji turi beveik visus dantukus ir labai gerai valgo sausą maistuką. Šiaip ši mažylė labai smulkutė, glostoma ima murkti ir trintis galvyte.

Labai krinta į akis smulkiame snukelyje spindinčios didžiulės žalios akys. Taškutė turi ilgesnio plaukučio kailiuką, yra tvarkinga, labai labai rami, labai labai gera ir žinoma, labai labai graži.

Jeigu kam nors iš jūsų pagailo šios unikalios ramios ir tylios senutės, turinčios leisti savo dienas ankštame prieglaudos narve ir galite suteikti Taškutei namų jaukumą ir šilumą, kur ji galėtų labai ramiai ir saugiai leisti savo katiniškas dieneles, skambinkite nedelskite tel.nr. 865244093, 865354521 arba rašykite el.paštu:info@beglobis.com

Taškutė labai tvarkingai naudojasi kraiko dėžute, yra sterilizuota.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.