Tapybos šedevras - Kloja

 (6)
Kloja - jaunutė, apie 1,5 metukų katytė, kurios grožio net aprašinėti nereikia. Viskas ir taip matyti. Vien tik į Klojos snukutį galima žiūrėti kaip į tapybos šedevrą – kiek šiame snukelyje spalvų, atspalvių ir potepių, čia ir juoda, ir oranžinė, ir tamsiai ruda, ir smėlinė, lyg to būtų negana, tėkšt į baltą spalvą ir per nosiuką lyg teptuku nubraukiamas baltas takelis.

Bet sustojama ties nosytės šnervėmis ir labai tiksliai padalinama – viena šnervė skaisčiai oranžinė, o kita - juoda. Na, ir kad nebūtų liūdna, skirtingomis spalvomis nuspalvinami skruostukai. O iš skruostukų dygsta dideliausi balti balti ūsai. Visame šitame grožyje spindi ryškios samaninės akys.

Štai tokia grožybė gyvena prieglaudoje narve. Kloja yra sterilizuota, tvarkingai naudojasi kraiko dėžute. Klojos charakteris taip pat labai geras. Ji tik gal mažiau mėgsta būti ant rankų, bet pati visada ateina, glaustosi, murkia. Kadangi katytė jaunutė, jai labai nepatinka sėdėti uždarytai prieglaudos narve, todėl labai laukia tikrųjų namų kuriuose galės laisvai vaikščioti, stebėti aplinką, mėgautis laisve.

Jei jums ši katytė patiko, esate atsakingas ir rūpestingas žmogus ir norite priglausti Kloją savo namuose, skambinkite tel.nr. 865244093, 865354521 arba rašykite el. paštu info@beglobis.com

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.