Sveikas, Londone, sudie, Markiza!

 (10)
Ją augino ilgus metus, ją mylėjo kaip mokėjo, o ar stipriai - sunku pasakyti. Žinome tik tiek: šeimininkai – į Londoną, katė – be namų.
© DELFI skaitytojo nuotr.

Šeimininkai kreipėsi pagalbos... kelionės išvakarėse. Išvyksta rugpjūčio 7 dieną.

Nėra ką pasakyti. Atrodo, kad žmonės turėtų kraustytis palengva, apgalvodami, bet tik ne tada, kai turi gyvūną, nes tokių atvejų - „išvykstu jau tuoj, paimkit“ - daugiau nei norisi skaičiuoti.

Ką gi, Markiza irgi pateko į tą juodąjį sąrašą, ji paliekama. Rami, gera katė, tiesa, nemėgstanti vaikų šurmulio. Jai 13 metų. Jai 13 metų, tai daugiau kaip pusė katės gyvenimo! Ar kas palikdamas pagalvojo apie ją, ar tik apie save, savo patogumą??

Per visą tą laiką šeimininkai nesugebėjo jos sterilizuoti.

Beveik visi gyvūnų globėjai, savanoriai, be šiųmetinio kačiukų ar šuniukų „derliaus“ namie turi ne po vieną „užsilikusį“ gyvūną: kas be kojytės, kas amžinas ligonis, kas bailys, kas senjoras, o kas tiesiog negražus ir niekam nereikalingas.

Todėl kreipiamės į visuomenę: Markizai labai norėtume iškart rasti namus, gerus namus, kur ji galės būti namų ponia, švelniai globojama ir mylima, kur ji nebus „dešimta uodega“ 2 kambarių butelyje (jai gali neatlaikyti širdutė, juk gyveno visai kitaip), kur nereikės tupėti mėnesių mėnesius narvelyje, kaip atsitiks, jei pateks į prieglaudą, nes suaugusios katės lėtai padovanojamos...

Jei galite – padėkite. Katė yra Vilniuje. Jei esate tikrai pasiryžę ją paimti, bet jūs ne iš Vilniaus, vis tiek skambinkite, tarkitės per pervežimo. Šeimininkai galbūt dar padarys bent ką nors savo augintinės labui. Buvusios augintinės...

Telefonai: 865097364, +447466894261 (nuo rugpjūčio 8 d.)

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.