Suvažinėta Vikutės vaikystė: katytė prašo pagalbos

 (2)
Pro ją pravažiavo šimtai mašinų. Visi skubantys į darbą, visi neturintys laiko stabtelėti. Niekas neatkreipė dėmesio į šalikelėje gulintį juodai balto kailiuko lopinėlį. Vienas žmogus taip pat skubėjo į darbą, tačiau surado laiko sustoti ir kaip visada nepravažiavo pro šalį.
© DELFI skaitytojo nuotr.

Ir štai jo rankose – persikreipusi iš skausmo, su nuostaba ir baime išsilpėtusiose akytėse maža drebanti būtybė. Kažkas pervažiavo mažylės kojytes ir jas sulaužė. Sulaužė mažosios vaikystę, nuvažiavo, paliko užgęsti kančiose.

Mažylei pasisekė, kad jos merdėti nepaliko vienintelis iš šimto neabejingas žmogus. O kiek tokių mažylių paliekama numirti kančiose vien dėl mūsų abejingumo...

Atvežta į veterinarijos kliniką mažoji verkė, malėsi priekinėmis kojytėmis, stengėsi pabėgti nuo kūnelį kaustančio skausmo, jos kūno temperatūra buvo nukritusi iki 34 laipsnių. Gydytojai nieko gero nežadėjo...

Mažoji kovotoja išgyveno. Jos kūnelį sušildė paguldę į inkubatorių, į kraują sulašino trūkstamus skysčius, nuskausmino. Pavadinome mažylę Vikute.

Dabar mažoji Vikutė laikoma veterinarijos klinikoje. Viena jos kojytė jau išoperuota, tačiau dar laukia kitos kojytės operacija. Vikutė – dar vaikas, todėl jos sutvarstyta kojytė jai atrodo kaip nesusipratimas, nes juk ji nori bėgioti. Tik, deja, dar reikės ilgokai palaukti.

Vėl kreipiamės pagalbos į jus, mielieji. Vikutės gydymas išties kainuoja daug: dvi operacijos (sulaužytos abi užpakalinės kojytės), gydymas, vaistai, maistas, laikymas stacionare. Juk kažkas iš mūsų, žmonių, ją nuskriaudė, pervažiavo, paliko, kažkam turbūt dėl to net širdies neskauda. Tačiau yra kita žmonių kategorija – tų, kurie padeda žmonių nuskriaustiems gyvūnams, kurie nepraeina, kurie nežino, kas yra abejingumas. Į tokius mes nuolat ir kreipiamės, nes tikime jūsų meile ir gerumu, nes jūs tokie ir esate.

Šiuo metu mažoji Vikutė vis dar klinikoje, jai labai reikia jūsų palaikymo bei finasinės paramos.

Vikutei galite paaukoti pervesdami lėšas į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodę „Vikutės kojytėms“. Sąskaitą rasite mūsų svetainėje „Beglobis“. Paaukoti galima ir per „PayPal“ sistemą.

Taip pat, jei jums patogiau, galite nuvykti į Filaretų kliniką, esančią Filaretų g. 35, Vilniuje, kur Vikutė šiuo metu yra gydoma, ją aplankyti ir savo piniginę auką palikti ten arba nupirkti maistuko, skirto mažiems kačiukams.

Apie Vikutę ir jos sveikatą galite teirautis tel. 8 652 44 093 arba parašyti el. paštu info@beglobis.com.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.