Suteikite katytei Ditei namus!

 (3)
Kai kas rytą pabundi su skausmu širdy, ir jauti, kad to, kas tau buvo brangu, nebeliko, imi tikėti, kad gyvenime nieko gražesnio ir būti negali. Ditės praeities nežinome, nes katytė rasta prie daugiabučio. Nežinome net jos amžiaus, bet sprendžiant iš to, kad ji nebeturi nei vieno dantuko, ankstesnis jos gyvenimo periodas lengvas nebuvo.
Suteikite katytei Ditei namus!

Žinoma, Ditei dantukų nebuvimas nė kiek netrukdo mėgautis maisteliu. Ėda absoliučiai viską. Stengiasi katytė pamiršti savo praeitį, džiaugiasi dabartimi ir nepraranda vilties, kad ateityje jos dar laukia tikra šeima su tikrais, šiltais ir jaukiais namais.

Gal ji ir nėra tobulos išvaizdos (Ditės ausų galiukai užsiraitę, tai yra nušalimo pasekmė), bet tai tikrai labai gera, meili ir švelni katytė. Smalsi, žaisminga. Gražu žiūrėti, kai laksto kokią žaislinę pelytę įsikandusi ar ridena kamuoliukus. Draugiška, sutaria su visais prieglaudos katinėliais.

Ditė – viena iš ramesnių mūsų prieglaudos gyventojų. Į savanorius tokiu išmintingu žvilgsniu žvelgia, lyg žinotų kažką daugiau, atrodo, lyg kokią paslaptį saugotų. Ji jau taip ilgai laukia namų, kad tikriausiai prieglaudą laiko savo namais, o mus, savanorius, – savo šeimininkais. Mes prašėme katytės dar neprarasti vilties, tikėti tuo ir viltis, kad tikrai bus pastebėta.

Dite, nebijok! Dite, tikėk! Tave mylės, tave apkabins, tave priglaus ir daugiau nebeišduos. Jeigu esate tvirtai apsisprendę suteikti šiai katytei namus, galite pažadėti, kad niekada jos neišduosite, skambinkit tel. 8 655 15 024, rašykit el.p. info@katinosvajone.lt, atvažiuokite mus aplankyti ir susipažinti su Dite (Kaunas).

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.