Sušaudyta ir serganti katytė Silvutė tapo patyčių auka

 (31)
Į Pašilaičius, Vilniuje, atklydo labai draugiška katytė Silvutė. Žmonės pastebėjo, kad vargšiukė sulysusi, primerktomis akimis, sunkiai kramto ir vaikšto lyg kažką jai labai skaudėtų. Žmonės katytę nunešė pas gydytoją. Ten paaiškėjo siaubingas dalykas - ji visa sušaudyta iš šratinio šautuvo. Anot gelbėtojų, kiemo paaugliai iš jos dar ir tyčiojasi - kaišioja pagalius į nosį, muša bejėgę.
Silvutė

Kūnelyje - pūlingos skylės, reikalinga operacija. Taip pat jai išvešėjęs stomatitas - ji negali normaliai valgyti. Reikalingas gydymas. Vargšė nelaimingiausioji! Iš kur atsirado tokia naminukė žmonių ir ligų sužalota?! Labai skaudus atvejis. Nenusisukite!

Nors esame apsikrovę ligoniais (šiuo metu katytė Rudamina po pieno liaukos operacijos stacionare sunkios būklės, trys mažos Ozo g. katytės su plaučių uždegimu/rinotracheitu stacionare, viena vargšiukė Saliutė su abiem sulaužytomis galinėmis kojomis taip pat stacionare, pas globėjus dešimtys ligonių, kuriuos kasdien reikia vežioti pas gydytojus arba keliauti atlikti procedūrų), negalėjome šios ligonės palikti numirti. Nebeįsivaizduojame, kaip fiziškai visais pasirūpinti ir neišprotėti nuo tokio kiekio ligoniukų.

Šiandien Silva keliauja į gydyklą - stacionarą, kur bus operuojama ir gydoma. Tikėsimės, viskas bus gerai ir ji išgyvens. Labai prašome atsiliepti galinčius katytę priglausti po operacijos ir gydymo. Taip pat prašome atsiliepti tuos, kurie galėtų katytę priglausti jau sveiką ir paskiepytą (kreipiamės ir į mylinčius gyvūnėlius žmones ir į prieglaudėles).

Operacija, stomatito gydymas, krūvos vaistų ir vitaminų, neribotas stacionaras kainuos milžiniškus pinigus. Todėl labai prašome padėti mums gelbėjant katytę Silvutę. Reikalinga visų gerų žmonių paramą. Dėkojame tiems, kas išgirdote ir kartu su mumis prisiimate atsakomybę. Negalima gyvūno palikti skausmuose, kančiose ir patyčiose.

Katyte rūpinasi VšĮ „Rainiukas“: tel. +370 615 58898, +370 689 73782, info@rainiukas.lt

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Dėkoja už pagalbą katytei Armitai, bet dabar jai reikia namų

Šiandieną norime padėkoti už tai, kad mes buvome išgirsti, už tai, kad Jūs nelikote abejingi, už tai, kad pagelbėjote rainytei Armitai. Džiugu, kad galėsime ją gydyti negalvodami apie skolas. Visada žinojome, kad surėmus pečius darbus nudirbti gerokai lengviau ir paprasčiau.

Kauno Aleksote rastas pasimetęs šunelis laukia šeimininkų

Rastas patinas šeštadienio vakare Aleksote, Kaune.

Išmestos katytės jaunikliams reikia šeimininkų (1)

Šie trys kačiukai rasti sode. Išmesta iš namų naminė katytė janiklius atvedė į vieną kiemą.

Neįprasto grožio kalytė ieško žmogaus (10)

Ši miela, keistutė, į kinų kuoduotą kalytę panaši kalytė rasta prie prieglaudos.

Dvispalvis Mikutis nekantrauja būti priimtas į naujus namus

Mielas, žavus, smalsus, žaismingas didžiaakis Mikutis ieško namų. Ant rankų ilgai neišbūna – juk nėra kada, kai laukia tiek žaislų, kamuoliukų ir skanaus maisto.