Sušaudyta ir serganti katytė Silvutė tapo patyčių auka

 (31)
Į Pašilaičius, Vilniuje, atklydo labai draugiška katytė Silvutė. Žmonės pastebėjo, kad vargšiukė sulysusi, primerktomis akimis, sunkiai kramto ir vaikšto lyg kažką jai labai skaudėtų. Žmonės katytę nunešė pas gydytoją. Ten paaiškėjo siaubingas dalykas - ji visa sušaudyta iš šratinio šautuvo. Anot gelbėtojų, kiemo paaugliai iš jos dar ir tyčiojasi - kaišioja pagalius į nosį, muša bejėgę.
Silvutė

Kūnelyje - pūlingos skylės, reikalinga operacija. Taip pat jai išvešėjęs stomatitas - ji negali normaliai valgyti. Reikalingas gydymas. Vargšė nelaimingiausioji! Iš kur atsirado tokia naminukė žmonių ir ligų sužalota?! Labai skaudus atvejis. Nenusisukite!

Nors esame apsikrovę ligoniais (šiuo metu katytė Rudamina po pieno liaukos operacijos stacionare sunkios būklės, trys mažos Ozo g. katytės su plaučių uždegimu/rinotracheitu stacionare, viena vargšiukė Saliutė su abiem sulaužytomis galinėmis kojomis taip pat stacionare, pas globėjus dešimtys ligonių, kuriuos kasdien reikia vežioti pas gydytojus arba keliauti atlikti procedūrų), negalėjome šios ligonės palikti numirti. Nebeįsivaizduojame, kaip fiziškai visais pasirūpinti ir neišprotėti nuo tokio kiekio ligoniukų.

Šiandien Silva keliauja į gydyklą - stacionarą, kur bus operuojama ir gydoma. Tikėsimės, viskas bus gerai ir ji išgyvens. Labai prašome atsiliepti galinčius katytę priglausti po operacijos ir gydymo. Taip pat prašome atsiliepti tuos, kurie galėtų katytę priglausti jau sveiką ir paskiepytą (kreipiamės ir į mylinčius gyvūnėlius žmones ir į prieglaudėles).

Operacija, stomatito gydymas, krūvos vaistų ir vitaminų, neribotas stacionaras kainuos milžiniškus pinigus. Todėl labai prašome padėti mums gelbėjant katytę Silvutę. Reikalinga visų gerų žmonių paramą. Dėkojame tiems, kas išgirdote ir kartu su mumis prisiimate atsakomybę. Negalima gyvūno palikti skausmuose, kančiose ir patyčiose.

Katyte rūpinasi VšĮ „Rainiukas“: tel. +370 615 58898, +370 689 73782, info@rainiukas.lt

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Trys maži Pilvūzai ieško namų

Trys mieli Pilvūziukai ieško namų. Juodai rudas berniukas, rudos – mergytės. Šuneliai nublusinti, nukirminti, apie 3 mėnesių amžiaus, draugiški bei žaismingi. Vasario 11 d. jie buvo paskiepyti. Bus nedidelio arba vidutinio dydžio.

Namų ieško mielas rainiukas Brolis

Namų ieško fantastiškas katinėlis Brolis Antrasis. Katinėlis, nors ir yra gimęs lauke, yra jaukus, draugiškas su kitais gyvūnais ir labai myli žmones. Jaunutis, kastruotas, skiepytas, sveikas, švarus ir meilus Brolis Antrasis laukia namučių.

Ieškomi namai žmogaus išduotam Pūkiui

Kuo toliau, tuo mažiau gyvūnų globėjus stebina įvairios gyvūnų atsisakymo priežastys, staiga netikėtai atsiradusios alergijos, neplanuotas išvykimas į užsienį „čia ir dabar“ (ten gi tikrai negalima pasiimti gyvūno!), „nesutapusios auros“ ar tiesiog gyvūno palikimas prie prieglaudos durų.

Pupsė nori tapti jūsų šeimos dalimi (1)

Pradžia buvo tokia: viename iš Jonavos kiemų, tarp kažkokių neaiškios paskirties statybinių – buitinių atliekų krūvos kalytė atsivedė šunyčių. Kasdieniška, bet vis tiek labai skaudi istorija. Teko šeimyną iškrapštyti iš tų vietų.

Alytuje rastas katinėlis: ieškome senų arba naujų šeimininkų (1)

Atsakingų ir rūpestingų šeimininkų bei jaukių, šiltų namų ieško štai šis be galo jaukus ir meilus katinėlis. Jis buvo rastas Alytuje sužalotu kaklu. Teko rimtai gydyti, siūti žaizdą. Šeimininkai neatsiliepė, kad ir kaip norėjome juos surasti. Ieškome naujų, kurie mylės ir daugiau niekada neišduos.