Surišta su broliu ir palikta prie parduotuvės...

 (11)
Kalytė Kuka dar žiemą drauge su savo broliuku buvo rasta pririšta prie parduotuvės. Kartu su broliu jie buvo surišti virvele (kad neatsiskirtų) ir palikti. Liudininkų pasakojimu šuniukai ten išgulėjo daugiau nei parą laiko. Ir kai geraširdė Svetlana, atsitiktinai ėjusi į darbą, pamatė juos, šuniukai tiesiog tartėjo iš šalčio ir siaubo, o jų pasmakrėse buvo prišalę ledo gabalai...

Aplink sušalusius šuniukus būriavosi žmonės, kai kurie vos stabteldavo, - „vargšiukai...“ ir toliau nuskubėdavo savo reikalais. Svetlana, sužinojusi, kad toks abejingumas tęsiasi jau visą parą, nedelsiant paskambino savo vyrui, kuris skubiai atvyko ir išvežė šuniukus iš „viešos ekspozicijos“. Taip šuniukai laikiną prieglobstį atrado gerų žmonių namuose.

Kukos broliukas namus surado jau sekančią dieną, o štai Kuka jau ūgtelėti spėjo (ji maždaug iki kelių ir daugiau nebeaugs), buvo paskiepyta, netrukus bus sterilizuota, o savo žmonių dar vis laukia... Kukai maždaug 6 mėnesiai, ji be galo žaisminga, aktyvi, prižiūrėta, sargi ir labai prieraiši. Svetimų žmonių iš pradžių neprisileidžia, bet pelnius jos pasitikėjimą, gali būt tikras - ji draugė visam gyvenimui!

Jei norit ir galit Kukai padovanoti namus, skambinkite jos globėjai Svetlanai tel.nr. 8 699 08971 (Vilnius)!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.

Šiltnamyje gimusiai kačiukų ketveriukei reikia globos (2)

Šaunioji ketveriukė, kurią „Naminukų“ savanoriai išgelbėjo iš sodų. Kačiukus šiltnamyje atsivedė lauko katytė. Mažieji neklaužados visiškai nepaisė baikščios mamos pamokų ir vos išmoko vaikščioti, tuoj pat pradėjo kaišioti nosį į platų pasaulį tikrindami daržų ribas ir tapo vasarotojų šunų taikiniu.