Šunelis laukia mylinčių šeimininkų skambučio

 (9)
Kaip mažas šuniukas atsidūrė gatvėje? Šito mes nežinome, o jo biografija pradedame nuo tada, kai mažą šunelį pagavo ir uždarė į sanitarinės tarnybos narvą. Greičiausiai jis gatvėje buvo nedaug, nes nespėjo susirgti jokia liga, nespėjo susižeisti.
Mulatas

Šuniukas pavadintas Mulato vardu - jis žaismingas, šiek tiek drovus, labai džiaugiasi atėjus iš darbo, mėgsta bučiuotis ir labai mėgsta žaisti... Jis nukirmintas, išmaudytas, išnaikintos blusos. Visiškai sveikas ir labai energingas patinukas.

Šuneliui pasisekė, nes jį narve pastebėjo geri žmonės ir laikinai priglaudė namuose. Tikimės, kad likusi jo istorijos dalis bus gera ir jam pasitaikys kelyje tik geri žmonės. Jam liko tik sulaukti savo šeimininkų.

Kontaktai: tel. 8 698 78 180, 861295611; el.p. info@beglobis.lt (Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyrius)

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Alytuje rastas katinėlis: ieškome senų arba naujų šeimininkų

Atsakingų ir rūpestingų šeimininkų bei jaukių, šiltų namų ieško štai šis be galo jaukus ir meilus katinėlis. Jis buvo rastas Alytuje sužalotu kaklu. Teko rimtai gydyti, siūti žaizdą. Šeimininkai neatsiliepė, kad ir kaip norėjome juos surasti. Ieškome naujų, kurie mylės ir daugiau niekada neišduos.

Katinėlis Sniegius nori pasveikti: jam reikia jūsų pagalbos (2)

Sniegius išmestas jau seniai. Ujamas, nekenčiamas, traiškytas ir daužytas. Kurčias. Eilinis? Gal.

Katytė Zuikytė ieško namų (1)

Tai – katytė Zuikytė. Apie šią vienerius metukus turinčią katytę galiu pasakyti tik pačius švelniausius, pačius gražiausius žodžius. Tokią katytę sutiksite nedažnai.

Namų ieško katytė Runa

Makatukai dovanoja tobulo rainumo lietuvišką tigrę vardu Runa. Runa nori „įsidarbinti“ emocijų ir santykių konsultante Jūsų jaukiuose namuose. Gyvename technologijų amžiuje, todėl pristatome Runos CV.

Laibakojis katinėlis Lunis svajoja turėti tikrus namus! (1)

Iš pradžių Lunį praminėme Luna, mat dėl ilgų balerinos kojyčių ir gracingos laikysenos priminė katytę, tačiau atėjus laikui sterilizuoti, supratom, kad vis dėlto teks kastruoti (tikėkimės, kad Lunis per daug neįsižeidė). Jis vieną dieną kartu su kita buvusia „Naminukų“ globotine Smarte buvo rastas gatvėje.