Šunelis laukia mylinčių šeimininkų skambučio

 (9)
Kaip mažas šuniukas atsidūrė gatvėje? Šito mes nežinome, o jo biografija pradedame nuo tada, kai mažą šunelį pagavo ir uždarė į sanitarinės tarnybos narvą. Greičiausiai jis gatvėje buvo nedaug, nes nespėjo susirgti jokia liga, nespėjo susižeisti.
Mulatas

Šuniukas pavadintas Mulato vardu - jis žaismingas, šiek tiek drovus, labai džiaugiasi atėjus iš darbo, mėgsta bučiuotis ir labai mėgsta žaisti... Jis nukirmintas, išmaudytas, išnaikintos blusos. Visiškai sveikas ir labai energingas patinukas.

Šuneliui pasisekė, nes jį narve pastebėjo geri žmonės ir laikinai priglaudė namuose. Tikimės, kad likusi jo istorijos dalis bus gera ir jam pasitaikys kelyje tik geri žmonės. Jam liko tik sulaukti savo šeimininkų.

Kontaktai: tel. 8 698 78 180, 861295611; el.p. info@beglobis.lt (Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyrius)

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Vilniaus Sapieginės kačių didysis etmonas katinas Sapiega prašo pagalbos (1)

Sulaukėme pagalbos prašymo. Vilniaus Sapieginės parko kačių kolonija prižiūrima nuo 2012 metų. Beglobės laukinukės sterilizuojamos, pasiklydę/pamestinukai katinukai paimami, paruošiami ir dovanojami. Po šv. Velykų prie kačių kolonijos prisijungė, panašu, paisklydęs jaukus naminukas.

Mėlynakiai „žibuokliukai“ ieško namučių

Mažylius kačiukus į „Beglobio“ prieglaudą, esančią Skydo g. Vilniuje, atnešė juos laiptinėje radusi moteris.

Dovanojamas katinėlis Smaliukas

Ieškome namų katinėliui Smaliukui. Jis – paaugliukas, dar nedrąsus (pirmasis tiesioginis kontaktas su žmogumi įvyko visai neseniai), bet rodo norą bendrauti, todėl tik laiko klausimas, kada žmogus taps jam pačiu geriausiu draugu.

Išgelbėta, tačiau vis dar niekam nereikalinga 6 mėn. katytė Arabika (5)

Jau ne pirmą kartą pristatome „Naminukų“ Arabiką, bandydami prisibelsti į žmonių širdis, kurios atvertų jai ir namų duris...

Ieškome namų katytei Gilei (1)

Gilė – tarsi nukritusi iš dangaus. Skubiai ieškome rūpestingų ir atsakingų šeimininkų. Ši situacija tikrai labai skubi. Neturime, kur dėti katytės, nes į globą jau kurį laiką negalime nieko imti, mūsų namai perpildyti globojamais gyvūnais ir ligoniukais. Gilė – jau sterilizuota, į naujus namus iškeliaus pažymėta mikroschema.