Storuliukės Betsės bėdos

 (2)
Apie dabartinę mūsų globotinę Betsę jau rašėme. Šunytė buvo palikta naktį dėžėje prie prieglaudos vartų. Ryte kantriai dėžėje sėdinčią Betsę aptiko atėjusi vedžioti šuniukų savanorė.
Betsė

Betsė yra vyresnio amžiaus kalytė. Jau pačią pirmą dieną apžiūrėję jos burnytę, ant dantenų pastebėjome kažkokius darinius, užkritusius ant dantukų. Nuvežėme Betsiukę pas veterinarijos gydytoją ir mums pasakė, kad tai dantų epulis, kuris gali dar labiau padidėti. Neaišku, koks tas darinys buvo, per kiek laiko jis išaugo, tačiau gydytojai rekomendavo jį šalinti, nes jei darinys didės Betsei bus sunku valgyti, jis ims kraujuoti.

Kadangi nežinojome, ar Betsė kada nors buvo vakcinuota, pirmiausiai šunytę paskiepijome, o tada užsirašėme to nelemtojo darinio šalinimui. Betsės burnytės operacija, epulių šalinimas kainuos apie 50 Eurų. Jei galite prisidėti prie Betsės burnytės sutvarkymo ir padėti mums sumokėti klinikai, būtumėme be galo dėkingi, nes bėdulių yra labai daug, o be jūsų pagalbos to daryti tiesiog negalėtumėme.

Paaukoti Betsės burnytės sutvarkymui galite aukodami nors ir po nedidelę sumą į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodydami: „Betsei“. Sąskaitą rasite mūsų svetainėje „Beglobis“, rubrikoje „Parama“. Paaukoti gali ir gyvenantys užsienyje per „PayPal“ sistemą. Jei jums įdomu sužinoti daugiau apie Betsę ar pasiteirauti apie jos savijautą, galite paskambinti tel. 8 684 74 049, 8 652 44 093.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.