„Spurganti“ Spurga ieško namų

 (7)


Jeigu Spurga galėtų kalbėti, ji jums prisistatytų taip: „Aš ne kokia piratė ir ne vienaakė, o juo labiau ne paliegusi senutė. Oi ne, čia tikrai ne apie mane.“
Spurga

Ir Spurga nesumeluotų. Taip, ji jau pagyvenusi dama, bet yra labai aktyvi, energinga ir žavi. Jos negalia (viena prarasta akytė) visai netrukdo jai džiaugtis gyvenimu ir gaunamu dėmesiu.

Spurga – puikaus charakterio, labai myli žmogų ir mėgsta būti greta jo, dalyvauti visur ir visada. Kaip mes sakome, Spurga labiausiai mėgsta „spurgėti“. Apvalios formos išduoda, kad Spurga mėgsta skaniai pavalgyti (šį malonumą reikia riboti), o mažos kojytės „pritaikytos“ neilgiems pasivaikščiojimams.

Spurga labai ieško namų ir savo žmogaus, kuriam galėtų padovanoti savo mažos širdelės meilę. Galbūt tai Jūs? Skambinkite tel.nr. 8 604 83244 (VšĮ „Dogspotas“, Indrė).

Spurgai apie 7-8 metukus, ji sterilizuota, paskiepyta, nuvalytos dantukų apnašos. Daugiau informacijos suteiksime telefonu.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.