Sotus, bet liūdnas linksmuolės Sojos gyvenimas

 (4)
Viena studentė mažytę Soją pasiėmė iš savo draugo giminaičių ir labai ją pamilo. Bet studentė pakliuvo į savotiškus spąstus – visą dieną paskaitos, o dar ir papildomas darbas... Soja liūdi vieniša ištisas dienas ir tik vakarais yra išvedama pasilakstyti.
Soja

Bet kokio žmogaus pasirodymas jai sukelia begalinį džiaugsmą „iki išprotėjimo“. Ar mažoji Soja laiminga, ar tai ne kalėjimas linksmam šuneliui? Sojai tik 8 mėn., ji gimusi 2014 m. kovo 20 d. per lygiadienį.

Kad ir labai liūdėdama, jos šeimininkė ieško Sojai naujų namų. Gerai būtų nuosavas namas su kiemu, kad Soja galėtų bet kada pabėgioti, arba jei naujieji šeimininkai mėgtų su ja pasivaikščioti ir nors kiek išmanytų dresūrą, nes tiek laiko vieniša „kalėjusi“ Soja dar ne visada suvokia žmonių norus. Ar pagaliau suras kalytė savo tikruosius jaukius namus ir ją mylinčius žmones, besirūpinančius ja kaip savo šeimos nariu? Už tai ji atsimokės begaline meile ir prieraišumu. Ar to per maža?

Soja bus dovanojama su sutartimi. Susisiekti galima tel.nr. 8 610 69 992 (Vilnius)

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.